Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Так , давно я нічого не критикувала !

Відправлено користувачем Golub____ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Ітак, з Новим Роком !
З Різдвом !!!

А тепер тема
[news.dtkt.com.ua]

ітак.... а де саме розпорядження?

Тобто хтось щось сказав що КМУ видав розпорядження , а самого то розпорядження НЕМА !
тишина..... напевно , шукають це розпорядження .....



давайте , давайте я вже його 3 тиждень шукаю..... smiling smiley

Галю, коли ми матимемо документ, то ми напишемо детальну новину та коментар від себе.
Джерело новини на яку Ви вказуєте - Українські новини.

Як тільки буде документ з офіційних джерел - ми Вас повідомимо.

З повагою Наташа.


Ната, я цей появу цього документа контролюю з появи першої інформації (сплетен) про те що він є тобто з 23 грудня smiling smiley


але від тоді появилося купа інфи в інету про розпорядження а самого рохпорядження НЕМА...
во в вас також інфа появилась про розпорядження але самого розпорядження НЕМА.

такі документи малиб вже світитись на сайтах.... ВР та в лізі....

Єдине було виставлено коментарій депутата на сайті мінекономіки.....
причому навіть без силки на номер документа !!!

Далі якщо таке рішення прийнято то має бути щось замість того ..
тобто замість того мав бути Закон "Про відповідальність товаровиробника"
але цього Закону також НЕМА..
і так як працює наша ВР..... все мовчу....
просто ви , як інші сайти , опубублікували інформацію про розпорядження КМ якого НЕМА.
тобто, на підставі того , ЩО ХТОСЬ СКАЗАВ.



"слово к делу не пришлеш - подавай бумагу "
Абсолютно з Вами згідна, проте не дати взагалі жодної інфи про це ми також не мали права.
просто не подобається читати не провірені дані
в даний, момент , з моменту першої інфи яка злетіла з вуст одного депутата ,минуло 20 днів , а розпорядження не оприлюдено його ніде нема...
Галю, ця інфа була подана декількома авторитетними джерелами, а повпливати на оприлюднення документу ми, нажаль, не маємо можливості smiling smiley
Нат , особисто мені й н треба щоб воно була прийнято ... smiling smiley

Далі во Яник пообіцяв що мінімальна пенсія буде 1000 а середня 2000 , і ще було по всім каналам, але це ще не значить що завтра її пенсіонерам виплатять. sad smiley

натКа Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Галю, ця інфа була подана декількома авторитетними
> джерелами, а повпливати на оприлюднення документу
> ми, нажаль, не маємо можливості smiling smiley

Нат , а ти побалатуйся в президенти , і якщо тебе виберуть , тоді зможеш smiling smiley
Галя, покрытыкувала? Полегчало? winking smiley

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
Звичайно полегшало

Ще б хто чайку виставив сертифікованого ... smiling smiley

До речі, минула ще сутка , а розпорядження НЕМА smiling smiley
Хто такая сутка, и кого вона минула? smiling smiley
Галя, приезжай в Киев, у на этава гуталину (чая ) просто завались! smiling smiley
Мы те плеснём, и даж не один банячок smiling smiley

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
сутка це 24 години .... , хоча вже минуло більше ...
а розпорядження нема....

тобто ,
один депутат сказав ( ну , знаєте, як можна нашим депутатам вірити ) авторитетні ЗМІ понесли ....

інші перепечатали....

в той час, коли наші " знімають " контроль з харчової продукції , наші північні сусіди її усилюють
(не подобається їм хлор в ляшках Буша. )
а ви українці , травіться будь-ласка.
Апельсикна, зверни увагу що чаю. А не соку апельсинного….(а то скажеш о я знову крові твоєї хочу)
Так , давно я нічого не критикувала !
Апельсикна, зверни увагу що чаю. А не соку апельсинного….(а то скажеш що я знову крові твоєї хочу)
так , минуло вже більше місяця, з того часу відколи один депутат обмовився про існування цього розпорядження...
Але до тепер воно не опубліковано ......

одними словом Н Е М А !!! winking smiley
на сайті ВР появилось розпорядження 171-р від 27 /01/2010р.


але це тільки перша лаастівка...
поки що не остаточно...
Golub____ka Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> інформацію про розпорядження КМ якого НЕМА.

[zakon.rada.gov.ua]
Кабінет Міністрів України; Розпорядження вiд 23.12.2009 № 1689-р

Публiкацiї документа
Офіційний вісник України вiд 22.03.2010 - 2010 р., № 18, стор. 11, стаття 805, код акту 50088/2010
Урядовий кур'єр вiд 31.03.2010 - № 59
Спасибо, Мониторыч smiling smiley
Галю, такі не збрехали Українські новини smiling smiley
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я від 23 грудня 2009 р. N 1689-р Київ
Про скасування окремих пунктів Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні
Скасувати пункти 26.8-26.11, 26.14, 26.18, 26.21, 26.22, 26.26-26.32, 26.34 і 26.35 Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, затвердженого наказом Державного комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики від 1 лютого 2005 р. N 28 ( z0466-05 ) (із змінами).
----------
тюююю декілька пунктів скасували ...
сири масло маргарин, цекерки ,консерви ,води мінеральні, напої,ковбаси до 30 днів, консерви , навіть чаю і каві дісталось. риба до 30 днів , та рибні пресерві,

це що по вашому всі продукти харчування інших нема ????
до ,речу де цей документ лежава 3 місяці ???
він оприлюднений недавно .
але є
ЛИСТ
від 17.03.2010 р. N 2368-1-4/17
Державній митній службі України


Щодо надання роз'яснень
Держспоживстандарт розглянув звернення Держмитслужби України від 16.03.2010 N 11/5-10.18/2236 щодо застосування вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.12.2009 N 1689-р (далі - Розпорядження) стосовно скасування окремих пунктів Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, затвердженого наказом Комітету від 01.02.2005 N 28, зареєстрованого в Мін'юсті 04.05.2005 за N 466/10746 (далі - Перелік), та повідомляє.
Відповідно до статті 14 Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.93 N 46-93 "Про стандартизацію і сертифікацію" затвердження переліків продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, покладено на національний орган України з сертифікації, функції якого згідно зі своїм положенням виконує Держспоживстандарт.
Згідно з чинним законодавством на виконання вищезазначеного Розпорядження Комітет має підготувати проект наказу про внесення змій до Переліку та подати його в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України. Про це Держспоживстандарт повідомив і Мін'юст України.
Отже, до внесення відповідних змін у Перелік, під час митного оформлення товарів необхідно керуватися чинним Переліком.

В. о. Голови Л. М. Віткін
наскільки мені відомо , в даний момент справа знаходиться в прокуратурі ,так я к винесений протест. підстава -загроза життбю та здоров"ю громадян.
Golub____ka Автор строк:
-------------------------------------------------------
> це що по вашому всі продукти харчування
> інших нема ????
Галю, ти коли небудь вже будешь читати перед тим як писати? smiling smiley)

26. ХАРЧОВА ПРОДУКЦІЯ ТА ПРОДОВОЛЬЧА СИРОВИНА 
26.1. Суміші на основі сухого молока, призначені для дитячого та дієтичного харчування 
26.2. Консерви плодові та ягідні (фруктові) для дитячого харчування 
26.3. Консерви овочеві, овоче-плодові, овоче-м'ясні для дитячого харчування 
26.4. Консерви м'ясні для дитячого харчування 
26.5. Консерви рибні для дитячого харчування 
26.6. Пункт виключено
26.7. Пункт виключено
26.8. Пункт виключено
26.9. Пункт виключено
26.10. Пункт виключено
26.11. Пункт виключено
26.12. Пункт виключено 
26.13. Пункт виключено
26.14. Пункт виключено
26.15. Пункт виключено
26.16. Пункт виключено
26.17. Пункт виключено
26.18. Пункт виключено
26.19. Пункт виключено
26.20. Пункт виключено
26.21. Пункт виключено
26.22. Пункт виключено
26.23. Вина виноградні, плодові, шампанські та ігристі газовані, інші напої зброджені міцністю від 8,5 % об. 
26.24. Горілки, горілки особливі, лікеро-горілчані та інші алкогольні напої  
26.25. Коньяки, коньячні напої  
26.26. Пункт виключено
26.27. Пункт виключено
26.28. Пункт виключено
26.29. Пункт виключено
26.30. Пункт виключено
26.31. Пункт виключено
26.32. Пункт виключено
26.33. Тютюнові вироби 
26.34. Пункт виключено
26.35. Пункт виключено
26.36. Пункт виключено
26.37. Спирти:спирт етиловий ректифікований із меляси, спирт етиловий ректифікований  
Golub____ka Автор строк:
-------------------------------------------------------
> наскільки мені відомо , в даний момент справа
> знаходиться в прокуратурі ,так я к винесений
> протест. підстава -загроза життбю та здоров"ю
> громадян.

23.12.2009 року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження № 1689-р «Про скасування окремих пунктів Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні», відповідно до якого скасовуються пункти 26.8-26.11, 26.14, 26.18, 26.21, 26.22, 26.26-26.32, 26.34 і 26.35 Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні, затвердженого наказом Державного комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики від 01.02.2005 р. № 28.
Хоча Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики у своєму листі від 17.03.2010 року № 2368-1-4/17 зазначив, що зміни до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні, затвердженого наказом Держспоживстандарту від 01.02.2005 року № 28, які внесені розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про скасування окремих пунктів Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні» від 23.12.2009 року № 1689-р, не є чинними до моменту внесення таких змін відповідним наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, це не відповідає дійсності.
Доводимо до відома всіх суб’єктів господарської діяльності, що згідно роз’яснень Міністерства юстиції України, які надані листами від 19.04.2010 року № 3409-0-4-10-23, 15.04.2010 року № 524-10-24, від 13.04.2010 року № 4257-0-4-10-19 розпорядження «Про скасування окремих пунктів Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні» від 23.12.2009 року № 1689-р набрало чинності з моменту його прийняття, тобто з 23.12.2009 року.

Додаток: лист Міністерства юстиції України від 19.04.2010 року № 3409-0-4-10-23 [www.radakmu.org.ua]
а в той час, вчора була в супермаркеті, там одна жіночка хвалить іншій сметану , яка густа . підходжу я. беру упаковку. і кажу: -
- так це ж НЕ сметана
- як не сметана????!!!!!!!!!
-во так , на упаковці пише "сметанний продукт" ..., значить щось тут не те. склад...... замінник молочних жирів -рослинний жир

поставила я той сметанний продкут на місце. Пішла за знайомою сметаною знайомої марки .Жіночки також , почитали і поставили назад.
філолог, спасибі за зсилку , того листа ще не бачила
Филолог Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Галю, ти коли небудь вже будешь читати перед тим
> як писати? :-))

Ти ба! Бач, Галю, тут всі та все про тебе знають... ;-))) Навіть "філологи" (?) ;-)
Оооо А чим це філологи стали раптом гірші за інших? Як не читаєш останнім часом форум - лише нас і згадують smiling smiley))
А з Галею в нас давнішні спори щодо філологично-математичних підходів до деяких питань smiling smiley)))
Ну з мене "банячок чаю" для філолога за ссилку на лист міністерства юстиції
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042699999999996