Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Заемщикіи всіх банків...

Відправлено користувачем Golub____ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
так ссилка вверху форума..

Нат, ти писала...
там є ссилка на заяву...
але по тій силці не відкриваються заява а сайт контрактів..
Поправте ссилку...
І хотілось би чути головного редактора лічного счета...


Начиталась я статей про те як , на думку "ЛС" треба справи вести ...
-------------

До велися справи, по їх що навіть головний редактор влетів на валютний кредит ..
---------------------

хоча пригадую статтю як складувати гроші в 2008 році (якраз перед початком кризи )

рекомендували купувати акції та нерухомість і ні в якому разі не вкладайте гроші на валютні депозити і ні в дол. ні в Євро (а курс тоді був 4, з хвостом )
---------------------

А ще пригадую статтю як якийсь розумник купив однокімнатну квартиру в Києві за 100 000 дол. ( для цього взяв кредит валютний) і зробив дизайнерський ремонт на 30 тис . дол. , після цього якийсь “Експерт “ сказав що квартира стоїть 600 000 дол . І стаття називалась “як заробити 500 000 дол. “ (здається) і розказувалось як вигідно ці що за це все прийдеться платити 1000 валютного кредиту щомісячно ( подумаєш копійки )
----------------------------

Я пробувала тоді критикувати “ЛС” пояснити люди , що за чушь ви пишете... ,але моя критика , як об стінку горохом . Ніхто з авторів “ЛС” на форум не вийшов , не захистив свою думку.
складувати =вкладувати


Re: Заемщикіи всіх банків...
Галю, по тій ссілці відкривається саме та стаття, що і містить текст заяви.
ага стаття відкривається саме та ... а в тій статті ї ще сссилка на заяву.. во та сссилка на заяву і не відкривається , замість неї сайт контракти
А не, все ОК.. Винувата. З мене банячок винця.. smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000528