Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ДК-КТ 9-2010. Списання непридатних матеріалів, с.40

Відправлено користувачем Ejka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Розясніть, будь ласка, що автор мав на увазі в статті розділу "Ви запитали" - "Списання матеріалів, що стали непридатними, відбувається за рахунок витрат підприємства": там є таке речення ... Водночас сума відображається на субрахунку 375 "Розрахунки з відшкодування заподіяних збитків" і за кредитом субрахунка716 "Відшкодування раніше списаних активів" у частині собівартості запасів, а також за кредитом субрахунка 642 "Розрахунки за обовязковими платежами" в сумі шкоди, що підлягає перерахуванню до бюджету. Що значить остання частина речення, які ще перерахування до бюджету???
Добрий день. Автором цього матеріалу була я, мене звуть Ганна. Тож, і відповідати буду я.)

Справа в тому, що питання визначення розміру шкоди, яку було понесено внаслідок псування цінностей, врегульовано, зокрема, Постановою Кабміну від 22 січня 1996 р. N 116.
Коли розмір шкоди встановлюється, то діє п. 10 цієї постанови. Він говорить:
"Із сум, стягнутих відповідно до цього Порядку, здійснюється відшкодування збитків, завданих підприємству, установі і організації з урахуванням фактичних витрат підприємства на відновлення пошкоджених або придбання нових матеріальних цінностей та вартості робіт з їх відновлення. Залишок коштів перераховується до державного бюджету."
Велике спасибі! smiling smiley В мене дещо інша ситуація - якщо на практиці вартість зіпсованих матеріалів настільки мала, що одразу відноситься на витрати в БО (знімається вартість придбання з ВВ у ПО) без встановлення винуватців, то ніяких перерахувань до бюджету не буде, так?


Якщо кількість пошкоджених запасів меньша за норму природного убутку, то так, ніяких відшкодувань до бюджету, це звичайні витрати.
Впринципі, кількість пошкоджених запасів більша за норму природного убутку, бо норма природного убутку - менше 1 грн в розрахунку, якісь копійки (підприємство маленьке). Як в такому випадку?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000597