Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Тести з ПДВ

Відправлено користувачем Kahovka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Тести з ПДВ
21 Податковим органом після перевірки донараховано суму ПДВ. Чи треба відображати таку суму в декларації з ПДВ?
Так.
Ні.

Не согласна с ответами, предложенными редакцией (ответ Да )
Считаю, что это делается не всегда

т.е. если предприятию доначислена сумма НДС + ШС, отрицательных деклараций им не подавалось. то он просто оплачивает сумму в бюджет без отражения в декларации

С ув.
И слово "повинно" в 7-м вопросе нужно заменить на "потрібно"

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Тести з ПДВ
Я уже возмущалась тоже smiling smiley за 21 вопрос.


А когда это делается после проверки???
И куда эту сумму писать???

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Тести з ПДВ
Я не автор, "я только разместил объяву"smiling smiley
Автор в отпуске.
Я же спорить не буду, могу только сориентировать, что автор теста аргументировал ответ на вопрос разъяснением к строчке 23.5 в Декларации (Порядок заповнення форми №166) и мнением налоговой, описанном в п. 1 письма от 18.04.2008 г. №8109/7/16-1117"Відповіді на питання, що надійшли від платників податків до Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби " (см. "Обгрунтування відповідей" [www.dtkt.com.ua]). Цитирую это письмо:
"1. Перевіркою донарахована сума податку на додану вартість. Чи відображається ця сума в рядку 23.5 податкової декларації?

Рядок 23.5 передбачений для відображення збільшення або зменшення залишку від'ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (рядок 26) за результатами камеральної чи документальної перевірки, проведеної податковим органом. "

С учетом того, что в строчке идет речь о "збільшенні/зменшенні" именно "від'ємного значення", прихожу к мнению, что вопрос (или этот же ответ "Да") надо уточнить, согласуем с автором - отчитаемся.

На счет "повинно" - буду спорить: там подлежащее и сказуемое - "підприємство повинно", если поправить "повинно" на "потрібно", то надо еще и менять падеж подлежащего. Так эта сложная конструкция еще больше усложниться.
А вот поправить "йому" на "філіям" или на "їм" - просто необходимо, это ошибки наших мастеров перевода, а не автора, т.к. тест писался на русском. Поправим.
С уважением.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030399999999997