Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

До М.З.

Відправлено користувачем Lyusi 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
До М.З.
Я прошу вибачення у інших користувачів форуму за нову тему, та оскільки попередня тема закрита редакцією тому моя відповідь буде виглядати саме так.

М.З.
1. Сотрудники редакции не обязаны отвечать на требовательные и невежливые вопросы (ни здрасте, ни пожалуйста - вынь да положь).
2. Редакция формирует контент ДК сообразно своему пониманию актуальности и важности того или иного нормативного акта и не обязана реагировать на первое озвученное "дай".
3. В данном конкретном случае редакция считает, что выложенных на сайте электронных вариантов НК _пока что_ вполне достаточно для предварительного самостоятельного изучения подписчиками данного Закона.
4. Если вам не нравится то, что и как делают сотрудники ДК вы можете либо спокойно сообщить о своих претензиях и пожеланиях, либо отказаться от подписки в пользу другого издания.
________________

Шановний(на) М.З., я читаю ДтКт (Галицькі контракти) з 1995 р, не впевнена, що Ви стільки ж там працюєте, і останім часом все частіше починаю задумуватись над тим, що це просто звичка. Дякую, що Ви озвучили принцип роботи редакції : " ми робимо те, що вважаєм за потрібне вам, і цього повністю достатньо, кому не подобається можуть передплачувати інші видання".
Передплата на ДтКт сьогодні найдорожча серед аналогів і я, як передплатник, маю право дізнатись, що в цю передплату входить і коли можна отримать. Шкода, що ви не зобов"язані давати відповіді на такі запитання.

P.S. До речі, коли приймались стандарти бух. обліку редакція видавала збірку стандартів і залишала місце в книжці куди можна було вклеювати нові стандарти і зміни до опублікованих, які потім друкувались в журналах на окремих листках, а не чекала останньої версіїї всіх стандартів.
Re: До М.З.
Доброго дня.
Дякую за відповідь.
Можна, звісно, спілкуватись за допомогою особистих повідомлень (їх, власне, для цього і запровадили). Проте... маємо, що маємо.

Опускаючи те, на що реагувати намає сенсу, відповідаю:
Ви, як передплатник, звісно, можете дізнаватись, "що в цю передплату входить і коли можна отримать"
Редакція, дійсно, не зобов`язана відповідати (хоча зазвичай відповідає).

Мова не про те, ЩО ви запитали.
Річ у тому, ЯК це було зроблено.

Повірте, це було зроблено не надто ввічливо.
Неодноразово.
М.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000268