Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Ай яй яй.. Дві статті а ні одної проводки .

Відправлено користувачем Golub____ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
почитала я що наша любима Душечка пише по ЄСВ

надибала 2 статті

[www.dtkt.com.ua]

[www.dtkt.com.ua]

все розписано . крім проводок ...


яй яй де Дт ?? а де Кт???

га ???
Golub____ka, якщо Ви, насправді, не знаєте як відобразити на рахунках б/о ЄСВ, то раджу зробити це аналогічно обліку нарахувань та уримань внесків до фондів соцстраху як робили раніше.

Якщо це було просто зауваження з метою покращити якість матеріалів, то спасибі, візьмемо до уваги.

Повинна звернути Вашу увагу, що більшість наших читачів вже давно не задаються питанням як провести за рахунками ту чи іншу госп операцію. І хоча редакція і надалі старатиметься всебічно висвітлювати усі бухгалтерські питання починаючи від найпростіших і закінчуючи складними, все ж таки не варто чекати, що в кожному матеріалі будуть проводки.

З повагою Катеринець Наталія.
Нат ну ви журнал для того щоб розжувати smiling smiley.
крім того в мене новина я почала Д-*кт читати..
ну треба ж критикнути хоч щось...




А де Душекечка ?? ?


Ні-ні, це Вас хтось надурив.. все розжувати - це не журнал, це скоріше навч. посібник.

А що почали читати, думаю, добре, хоча навіть боюся уявити, чим це може для нас обернутись. Якщо Ви не читаючи ДК були тут найактивніша дописувачка...то тепер...
Quote
натКа
Ні-ні, це Вас хтось надурив.. все розжувати - це не журнал, це скоріше навч. посібник.
саме за те щоб розжувати .... так щоб не розжовувати то досить сам закон почитати smiling smiley


Quote
натКа
А що почали читати, думаю, добре, хоча навіть боюся уявити, чим це може для нас обернутись. Якщо Ви не читаючи ДК були тут найактивніша дописувачка...то тепер...

Нат буде весело..

во пробувала статті в "Контрактах" покритикувати - зразу доступ закрили .. до чого б це...

До речі , куди аудіоновини пропали ??? smiling smiley
Quote
натКа
Golub____ka, якщо Ви, насправді, не знаєте як відобразити на рахунках б/о ЄСВ, то раджу зробити це аналогічно обліку нарахувань та уримань внесків до фондів соцстраху як робили раніше.

Якщо це було просто зауваження з метою покращити якість матеріалів, то спасибі, візьмемо до уваги.

Повинна звернути Вашу увагу, що більшість наших читачів вже давно не задаються питанням як провести за рахунками ту чи іншу госп операцію. І хоча редакція і надалі старатиметься всебічно висвітлювати усі бухгалтерські питання починаючи від найпростіших і закінчуючи складними, все ж таки не варто чекати, що в кожному матеріалі будуть проводки.

З повагою Катеринець Наталія.

Нат , ти ще одну мету випустила . просто з Душечкою поспілкуватись .... smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000317