Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Дайте щось покритикувати !!!

Відправлено користувачем Golub____ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дайте щось покритикувати !!!

А то я вже не можу.....

Так оскільки Дт-кт я почти не читаю... а тут попалися Контракти ... Так оскільки форуму критиків у “Контрактів” нема , а видання в вас одне тому критикувати будемо тут.

Ітак, визивається до нас на форум автор Павел Серов.

Стаття для критики - [www.kontrakty.ua]

Цитата з статті :- “Потому и решено было навести железный финансовый порядок – и пеня одномоментно возросла в 10 раз. Теперь она составляет 0,1% от общей суммы задолженности за 1 сутки”

Що означає ????
На дату написання статті, так як і на сьогоднішній день пеня НЕ складала 0,1 % в день, так, як був прийнятий і вступив в дію наступний закон :
-------------------------------------------

ЗАКОН УКРАЇНИ


Про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про тимчасову заборону стягнення з громадян України пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги"

Верховна Рада України постановляє:

1. Статтю 2 Закону України "Про тимчасову заборону стягнення з громадян України пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 52, ст. 304) викласти в такій редакції:

"Стаття 2. Дія цього Закону припиняється 1 січня 2011 року. Нарахування та стягнення пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги здійснюються на суму заборгованості, яка утворилася з 1 січня 2011 року".

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.



Президент України
В. ЯНУКОВИЧ
м. Київ
17 грудня 2010 року
N 2795-VI
-----------------------------------------
Тобто, припинили дію статті, яка забороняла стягувати пеню. І все.
Пан, Серов де ви бачите збільшення пені в 10 раз???? Га ??? Закон малесенький і там такого не написано.

Це по перше.
А звідки ж взялось 0,1% в день???
В ЖИТЛОВОМУ КОДЕКСІ УКРАЇНСЬКОЇ РСР, який діє на сьогоднішній день пені –НЕМА
Пан Серов це прописано в ПРОЕКТІ нового житлового кодексу . підготовленому до 2 читання .
Там є
Стаття 112. Внесення плати за житло

1. Наймач (орендар) та власник (співвласник) житлових приміщень зобов'язані вносити передбачену плату за житло у строк, визначений договором про плату за житло або договором про отримання послуг з управління житлом. У разі несвоєчасного внесення плати за житлово-комунальні послуги нараховується пеня в розмірі 0,1 відсотка суми заборгованості за кожен день прострочення. У разі несвоєчасного внесення плати за інші (додаткові) послуги нараховується пеня в розмірі, передбаченому договором про надання відповідної додаткової послуг


але ця стаття не вступила в дію , так як і кодекс.

Тобто, писати в статті що пеня УЖЕ “составляет” не можна. Так як вона ще не складає. Вона тільки БУДЕ складати за умови що кодекс приймуть .
Re: Дайте щось покритикувати !!!
Ну Галю.. тепер я Вас критикувати буду. Створена Вами тема не відповідає призначенню розділу і мала би бути видалена. Шкода що не можу її перенести на форум Контрактів власноруч.

Прошу Вас критикувати Контракти на їх ресурсі.


Нат, ти думаєш там на мене звернуть увагу ??
там же форуму для критиків НЕМА sad smiley

Так що порохання покликати сюди вашого колегу...
Нат, а що між "Дт-кт " і "Контракти " ???
га ????
розвод і девичлья фамілія ???
га ??
натКа, запишемо і тебе в критики Головного Критика.. smiling smiley
Re: Дайте щось покритикувати !!!
Між нами злагода, не турбуйтесь. Але кликати колег я не можу.
Там, доречі, в них є розділ для обговорення статей.
і взагалі форум
[forum.kontrakty.ua]
якийсь пустий..
во коли Дт-кт не працював .. той форум ми оживили .
минуло 11 днів .
А що відстоювати честь "Контрактів " ніхто не буде ??
21 день .........
реакції ніякої....
Галя, предлагаю тебе покритиковать себя - свои орфографические, грамматические и языковые ошибки.
Сначала пишешь ото всё, шо ты обычно пишешь без правил и знаков препинания - а дальше в след. посте приводишь правила написания слов в укр. языке, правила орфографии и исправляешь свои ошибки...
Например: по-перше пишеться через дефіс та відокремлюється комою в реченні. smiling smiley
А слово банячок (чаю) є діалектичним і не вживається на всій території України в прив"язці до чаю. smiling smiley

Глядишь, и появится толк от твоей самокритики smiling smiley

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
Апельсин , добре що я невикористовую такі слова як
аЙно, або штримфлІ
-----------
але якщо по суті статті . ніхто так і не показався ніхто не спробував відстояти свою думку .
так що

ганьба Контрактам. hot smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032199999999999