Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

А.Кольвах

Відправлено користувачем Alf 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
А.Кольвах
ДК №38, 2008, стор.77

Шановна Антоніно, прохання формулювати умову прикладу трохи конкретніше. Коли ввели в експлуатацію верстат, метод амортизації в бухгалтерському обліку. І що це за верстат, строк служби якого 4 роки?

У вас не наведена проводка, щодо оплати вартості проданого верстату.

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
В мене також є питання до п. Антоніни Кольвах.

----------------------------------------------------------------------------
ДтКт № 10/2008
Інтернет-сайт — нематеріальний актив за умови набуття підприємством-замовником авторського права на такий сайт


//Тому важливо з’ясувати: хто є набувачем авторського права на створений веб-сайт? У разі створення такого продукту власними силами, згідно зі ст. 16 Закону про авторське право, виключне майнове право на службовий твір (веб-сайт) належить роботодавцю, якщо інше не передбачене трудовим договором. У разі якщо на створення веб-сайту було укладено договір зі сторонньою організацією, то доречно передбачити у такому договорі передачу підприємству-замовнику виключних майнових прав на використання цього сайту. Слід пам’ятати, що набувач авторських прав для засвідчення авторства повинен зареєструвати своє авторське право у відповідних державних реєстрах та отримати реєстраційне свідоцтво. //
-----------------------------------------------------------------------------
ДтКт №36
Створюємо свій Інтернет-сайт


// А тепер спробуймо з’ясувати: чи перебуває таке авторське право у власності підприємства?
Якщо веб-сайт було створено власними силами, то згідно зі ст. 16 Закону про авторське право, виключне майнове право на службовий твір (веб-сайт) належить роботодавцю, якщо інше не передбачене трудовим договором. У разі якщо на створення веб-сайта було укладено договір зі сторонньою організацією, то треба простежити за тим, щоб у ньому була передбачена передача підприємству-замовнику виключних майнових прав на використання цього сайта. А ще набувач авторських прав для засвідчення авторства повинен зареєструвати своє авторське право у відповідних державних реєстрах та отримати реєстраційне свідоцтво. //

-------------------------------------------------------------------------------
1. Надто вже схоже, чи не так?
Навіть неточності та помилки ідентичні.

2. Авторські права на службовий твір не завжди (якщо інше не встановлено договором) беззаперечно належать роботодавцю. Автор А.Кольвах забула про існування ще норми ч. 2 ст. 429 ЦКУ, яка відрізняється від ст. 16 Закону про авторське право:
//Майнові права інтелектуальної власності на об'єкт, створений у зв'язку з виконанням трудового договору, належать працівникові, який створив цей об'єкт, та юридичній або фізичній особі, де або у якої він працює, спільно, якщо інше не встановлено договором.//

3. Щодо твердження А.Кольвах, що
//набувач авторських прав для засвідчення авторства повинен зареєструвати своє авторське право у відповідних державних реєстрах//,
то ні - аж ніяк не повинен, не передбачено такого обов'язку – лише право особи, яка володіє авторськими правами на твір (див. ч. 2 ст. 433 ЦКУ та ч. 2 і ч. 5 ст. 11 Закону про авторське право).

4. Бухгалтерського та податкового обліку не торкаюсь...

З повагою.
І ще одне, але вже дещо інше... питання...

ДтКт № 10/2008
Антоніна Кольвах
Інтернет-сайт — нематеріальний актив за умови набуття підприємством-замовником авторського права на такий сайт


//Якщо ж перехід права інтелектуальної власності (авторського права) згідно з договором не відбувається, то понесені витрати є валовими за умови, що вони пов’язані з господарською діяльністю (відповідно до пп. 5.2.1 Закону про прибуток), а в бухгалтерському обліку — витратами періоду, в якому вони понесені.
Підтвердними документами для проведення цієї операції в обліку є:
1) договір, акти виконаних робіт, платіжні доручення тощо, — якщо веб-сайт створюється сторонньою організацією;
2) довідка-розрахунок понесених витрат, складена відповідальною особою або бухгалтером, — якщо веб-сайт створюється власними силами". //

ДтКт № 20/2007
Галина Беднарчук
Витрати на створення логотипу за певних умов можна віднести до складу валових


//Якщо ж перехід права інтелектуальної власності (авторського права) за договором не відбувається, то понесені витрати є валовими, за умови, що вони пов’язані з господарською діяльністю, а в бухгалтерському обліку — витратами періоду, в якому понесені. Підтвердними документами для проведення цієї операції за бухгалтерією є:
1) якщо веб-сайт розробляється сторонньою організацією — договір, акти виконаних робіт, податкові накладні, платіжні доручення;
2) якщо веб-сайт розробляється власними силами — довідка-розрахунок понесених витрат, написана відповідальною особою або бухгалтерією."//

Якби я була на місці Галини Беднарчук - мені б це точно не сподобалось...


Re: А.Кольвах
Зоряна, а ти читала статтю Н.Куцміди у ДК 38 стор.14-20... Автор змішав людей, коней і зайців... Дивуюся, як редакція пропустила таке...

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
<Якби я була на місці Галини Беднарчук - мені б це точно не сподобалось...>

Зоряна, а може Антоніна Кольвах - це відтепер літературний псевдонім Галини Беднарчук, томe їй байдуже smiling smiley)))
Re: А.Кольвах
енто что, сам с собой? smiling smiley
Всім вітання!
Зоряна, щодо
1) повторів. Ти ж пам»ятаєш - "повтороние - мать учения..." smiling smiley тим більше у такій складній темі (для більшості) як інтелектуальна власність smiling smiley
2) щодо натяку на плегіат. Чому ти думаєш що такі слова, вислови можуть належати лише одній людині smiling smiley ? Адже так багато ми говоримо такого що вже було сказано або буде сказано іншими smiling smiley Нічого немає нового під сонцем… smiling smiley

З пов., М
Доброго дня, Мар'яна!

//2) щодо натяку на плегіат. //

Це не був закид до редакторів видання - ви не можете пам'ятати всього: хто, що, де і як писав.
Навпаки - кожен з авторів хоча б в межах свого, рідного видання мав би слідкувати, щоб його новий текст якомога менше нагадував попередньо написане ним же та надто вже характерні думки з написаного раніше іншим автором.
Наведений мною приклад дуже вже красномовний - лише переставлено місцями чи змінено окремі неважливі слова.

Я розумію, що явище запозичення чи переосмисення чужого - "сплош и рядом", але... але... але...

З повагою.
Re: А.Кольвах
Зоряна К. (Зіронька) Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Якби я була на місці Галини Беднарчук - мені б це
> точно не сподобалось...

Зорянко, привіт. Я просто редактор рубрики "Запитання і відповіді", тому все нормально так я правлю їх відповіді.
З святом тебе. Щоб в душі завжди була любов віра і надія. Мудрості жіночої. Бо все в житті таке відносне. smiling smiley

Re: А.Кольвах
с Днём библиотек шоле? smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032999999999994