Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Номер 27 от 02.07.2012

Відправлено користувачем Olga_Di 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Номер 27 от 02.07.2012
Здравствуйте, уважаемая Редакция!
У меня возник вопрос к автору статьи "Тонкости бюджетного возмещения" Галине Беднарчук.

Уважаемая Галина, Вы пишите что со вступлением в силу НКУ, ситуаций с минусовым НДС при импорте товаров быть не может.
А если объем импорта выше чем объем реализации товаров за период, т.к. у предприятия есть большие остатки товаров на складе, и весь пришедший товар по импорту не успевает реализовываться.
Разве при такой ситуации минусового НДС быть не может?
Очень взволновало такое категоричное утверждение, т.к. возможно я что-то не дочитала, и НК можно включать только в сумме проданных товаров???
Благодарю Вас за ответ!
С уважением, Ольга
Re: Номер 27 от 02.07.2012
звичайно ви правильно розумієте ситуацію. Я мала на увазі, що тривалого мінуса не можу бути в принципі, і це є зазначено в статті. А до податковго кредиту ви маєте право відносити всю суму ПК, сплачену на митниці на підставі МД, а не тільки по реалізованому товару , як ви зауважуєте.
Всього вам найкращого, з повагою Беднарчук Галина.

Re: Номер 27 от 02.07.2012
У мене вже переляк.Суму сплачену, чи відображену в ГТД?


Re: Номер 27 от 02.07.2012
Quote
Galla
А до податковго кредиту ви маєте право відносити всю суму ПК, сплачену на митниці на підставі МД,

Доброго дня. Вибачте, була у відпустці :-).
Звичайно ПК з ПДВ на підставі ВМД, (але тепер (по новому МКУ) це правильно називажться митна декларація) ну і безумовно - суму попередньо треба сплатити на митницю. Зрозуміло, що сплатити ви можете і більшу суму, але до ПК відносите тільки ту, яка зазнчена в МД.

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031300000000001