Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Правила форуму "Дебет-Кредит"

Відправлено користувачем DK-admin 
Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Правила форуму "Дебет-Кредит"
Правила форуму "Дебет-Кредит"


1. Реєстрація

1.1. Реєструючись на форумі, ви автоматично погоджуєтеся з даними правилами.

1.2. Для реєстрації користувач повинен ввести діючу електронну адресу. Адміністрація гарантує конфіденційність цієї інформації. Дані, отримані при реєстрації, рекомендуємо не передавати іншим особам.

1.3. Вибір імені користувача (ніку, nickname) є вашим правом. Однак, адміністрація може припинити використання вашого nickname, якщо:
- він порушує загальноприйняті моральні та етичні норми, є рекламою або ображає користувачів форуму. Це також стосується аватарів (картинка в профілі користувача) та підписів;
- якщо він схожий на вже існуючий на форумі.
Окрім того, суворо заборонено створення кількох ніків одним користувачем (т. зв. «клони»). Порушення цього правила є дуже серйозним і може призвести до блокування всіх аккаунтів користувача.

1.4. Детальніше процедуру реєстрації див. >>>


2. Публікація повідомлень.

2.1. Назва теми повинна бути інформативною, лаконічною, та максимально чітко виражати суть питання. Уникайте заголовків типу “Help!!!”, “Допоможіть мені!”, «Виникла проблема» тощо.

2.2. Перед створенням нової теми переконайтеся, що ви створюєте її у розділі відповідної тематики, та впевніться, що дане питання не обговорювалось раніше (за допомогою функції «Пошук»)

2.3. Заборонено створення однакових тем в різних розділах Форуму.

2.4. Не рекомендується використовувати в назві теми різного роду прикраси (символи, смайли).

2.5. Заборонено писати назву теми заголовними (великими) літерами.

2.6. Заборонено створювати повідомлення (з підписом включно), які порушують норми етики, не сприяють доброзичливому спілкуванню, ображають користувачів Форуму. З’ясування особистих стосунків між учасниками має бути обмежене виключно персональною поштою форуму та не може бути публічним.

2.7. Заборонено створювати повідомлення, які складаються лише з посилання (лінк) та не мають коментарів.

2.8. Забороняється писати повідомлення на трансліті, або слова сумішшю літер заголовних з прописними чи кирилиці з латиницею.

2.9. Заборонено безпідставні та образливі вислови щодо видання та порталу, а також щодо будь-яких інших ресурсів, включаючи конкурентні видання.

2.10. Розміщення реклами на Форумі суворо заборонено (в т.ч. текстової, графічної, медійної, гіперпосилань, а також прихованої).

2.11. Публікація інформації з інших джерел дозволяється виключно з посиланням на першоджерело. Розміщення текстів, взятих з інших ресурсів, які передруковують інформацію, заборонено!

2.12. При спілкуванні на форумі старайтесь не відхилятись від заданої автором теми (оффтоп заборонено). Не зловживайте цитуванням відправлених раніше повідомлень. Цитуючи, залишайте тільки те, що потрібно для розуміння вашої відповіді.

2.13. Тексти повідомлень старайтесь викладати грамотно, зрозуміло для інших користувачів.

2.14. Не зловживайте функцією Caps Lok (в інтернет-спілкуванні це прирівнюється до крику).

2.15. Окрім того, не допустимо використовувати червоний шрифт для тексту (його використовує лише адміністрація Форуму).


3. Відповідальність за порушення

3.1.Незнання правил не звільняє від відповідальності.

3.2.Рішення про обмеження участі в форумі приймає адміністратор порталу або модератор конкретного розділу.

3.3.За порушення Правил форуму адміністратори і модератори можуть застосовувати будь-які санкції:
- попередження (може бути як публічним до всіх учасників дискусії, так і особистим через персональну пошту);
- видалення повідомлення, яке порушує Правила;
- тимчасове блокування профілю користувача на 1-7 днів (у разі надходження на адресу модератора більше трьох скарг від постійних* учасників форуму). При повторному порушенні Правил профіль учасника може бути заблокований на місяць або взагалі скасований.
- скасування реєстрації та видалення усіх повідомлень учасника. Застосовується без попередження до учасників форуму, які ігнорують попередження адміністрації порталу або розповсюджують інформацію рекламного характеру, порушують авторські права.


4. Модерація Форуму.

4.1. Адміністрація форуму залишає за собою право змінювати і доповнювати дані правила без попереднього повідомлення користувачів.

4.2. Форум постмодерується. Тобто повідомлення спочатку публікуються, а потім перевіряються модераторами/адміністраторами.

4.3. Адміністратори Форуму мають право видалити, відредагувати, перенести або закрити будь-яку тему у будь-який час на свій розсуд( у відповідності до Правил).

4.4. Заборонено публічне обговорення дій модераторів і адміністратора.

4.5. У разі виникнення технічних проблем у роботі з Форумом прохання надсилати запити на адресу: web_dk@gc.com.uaweb_dk@gc.com.ua

4.6. Для зауважень та пропозицій на адресу редакції ДК-порталу та редакції тижневика «Дебет-Кредит» (обговорення публікацій, передплата, доставка та ін.) – запрошуємо в розділ «Читацький»

4.7. Для детальної інформації щодо роботи Форуму рекомендуємо скористатись розділом «Допомога»

4.8. Для того щоб повідомити адміністратора про порушення правил форуму потрібно лише натиснути іконку «!» (Поскаржитися), що міститься внизу кожного повідомлення.


Зверніть увагу!!!

Адміністрація порталу не несе відповідальності за достовірність інформації, що публікується на форумі, а також за поведінку його учасників.

Для запобігання розсилки спаму в приватних повідомленнях, для всіх користувачів введено обмеження: можливість відправляти приватні повідомлення не раніше 5 днів з дати реєстрації та мати не менше 5 постів на форумі.


____________________
* постійним вважається учасник, термін реєстрації якого більше трьох місяців.
________________________________________Редаговано разів: 1. Востаннє 17/11/2014 09:36 користувачем DK-admin.
Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Нажаль ви не зможете відповісти на цю тему. Вона була закрита.


Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00031200000000001