Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Распечатывать кл-б и подкалывать к банк вып обязательно?

Відправлено користувачем калинка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дурнішого запитання не бачила. хай автор мене пробачить smiling smiley

Автор, розпечатки з клієнт-банку це ті ж самі Виписки, що в банку Вам дають, просто на банківських виписках є мокрий штамп і підпис банку, який є вашим документальним підтвердження витрат на банківські послуги, і свідчення операцій по рахунку.


Можливо, автор мав на увазі роздруковувати чи ні платіжні доручення з клієнт банку ?
СПАСИБО!!!!!!!
Просто нужна была 3-я сторона в логике доводов =да= и =нет=
Извините!!!!!!!!!!!
Quote
25020
Можливо, автор мав на увазі роздруковувати чи ні платіжні доручення з клієнт банку ?

Бувають фірми , де справді це потрібно робити. тому що вище керівництво кожну платіжку перевіряє і ставить свою "візу" на ній.
Але якщо такого тотального контролю на підприємстві немає, то і змісту роздруковувати платіжки не бачу. тільки переводиться папір.
А я вообще долго сидела и гадала над словом "кл-б", спасибо умные люди подсказали grinning smiley
Особисто я роздруковую лише платіжки до бюджетів, фондів.
а я нет smiling smiley


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
берегу лес


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Улыбнуло. "Кл-б" - чисто бухгалтерский слэнг.cool smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000946