Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП выполнил работы ,и перешел на единый налог

Відправлено користувачем dron 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ФОП на общей сист. в сентябре выполнил работы юрлицу, есть акт.
Оплата поступила в октябре, с 01.10.12 ФОП перешел на единый налог 2-я группа.
Как облагается эта оплата?
По-идее, общесистемник должен был включить в сентябре себе в доход сумму по акту.
Единщик эти деньги уже не записывает в выручку. ИМХО

У общесистемника доходы возникают по факту оплаты.


Согласен, общая система у ФЛП работает по кассовому методу

Quote
177.2. Об'єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов'язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.

собственно выдержка из единобазы знаний:

Quote
Діє з 01.01.2011. Відповідно до п. 177.2 ст. 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI (далі - ПКУ) об'єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов'язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця. При цьому, оскільки виручкою фізичної особи - підприємця вважається дохід, отриманий у грошовій та негрошовій формі, то датою при формуванні загального оподатковуваного доходу є дата фактичного надходження коштів на банківський рахунок (у касу) або отримання інших видів компенсацій вартості поставлених (або тих, що підлягають поставці) ним товарів, тобто застосовується касовий метод. До складу витрат включаються тільки витрати, які пов'язані з отриманням доходу та підтверджені відповідними документами про їх оплату.
Quote
tax_agent
По-идее, общесистемник должен был включить в сентябре себе в доход сумму по акту.
Единщик эти деньги уже не записывает в выручку. ИМХО
А я бы ответила с точностью до наоборот!smiling smiley
У ФОПа на ОС доходы по оплате. Если деньги пришли в октябре, я бы их записала в доход, но уже как единоподатный.
Мне кажется, я видела ответ на похожий вопрос у Дежурного по стране.Попробуйте написать туда, только уже не сегодня: там вопросы принимают с 10.00 до 16.00, потом отвечают. Есть смысл писать пораньше, тогда до конца дня высока вероятность получить ответ.
Извините, я и не знала... Цитирую новость с официального сайта ДПАУ и обращаю Ваше внимание на альтернативу ( выделила ) :
Припинив своє існування проекту „Черговий по країні” 25.09.2012

У рамках проведення органами ДПС роз'яснювальної роботи функціонує он-лайн проект „Черговий по країні". За період реалізації проекту платники податків мали можливість постійно спілкуватися з фахівцями органів ДПС та отримувати оперативні відповіді на запитання, що їх турбують.

Водночас, з метою підвищення податкової культури населення ДПС України пропонує низку нових проектів. Так, для зручності платників податків 27 регіональних сайтів були об'єднані в єдиний веб-портал, технічні можливості якого значно розширились.

Крім того, на веб-порталі ДПС України функціонує Єдина база податкових знань, яка постійно оновлюється та вдосконалюється. Єдина база включає в себе перелік найбільш актуальних запитань-відповідей, що виникають у платників податків.

Оперативні відповіді на запитання забезпечує служба Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби. Платники податків можуть отримати оперативну, кваліфіковану відповідь як по телефону, так і через електронну пошту.

Нещодавно для забезпечення „зворотного зв'язку" з платниками податків на офіційному веб-порталі ДПС України створено новий сервіс „Тиждень тематичних консультацій". Цей проект забезпечує надання в інтерактивній формі консультацій платникам податків з питань застосування податкового законодавства відповідно до заявленої теми.
Quote
dron
ФОП на общей сист. в сентябре выполнил работы юрлицу, есть акт.
Оплата поступила в октябре, с 01.10.12 ФОП перешел на единый налог 2-я группа.
Как облагается эта оплата?
Если в НКУ нет специальной нормы на этот случай, значит должно облагаться просто на момент оплаты, т.е. в октябре единым налогом.
Quote
brick
Quote
dron
ФОП на общей сист. в сентябре выполнил работы юрлицу, есть акт.
Оплата поступила в октябре, с 01.10.12 ФОП перешел на единый налог 2-я группа.
Как облагается эта оплата?
Если в НКУ нет специальной нормы на этот случай, значит должно облагаться просто на момент оплаты, т.е. в октябре единым налогом.

Спасибо, ответ устроил.
Quote
dron
Quote
brick
Quote
dron
ФОП на общей сист. в сентябре выполнил работы юрлицу, есть акт.
Оплата поступила в октябре, с 01.10.12 ФОП перешел на единый налог 2-я группа.
Как облагается эта оплата?
Если в НКУ нет специальной нормы на этот случай, значит должно облагаться просто на момент оплаты, т.е. в октябре единым налогом.

Спасибо, ответ устроил.

а нічого, що послуги ФОП на 2-ій групі можуть надаватися тільки населенню та ЮО на ЄП...

имхо, ФОП оказал услуги будучи на ОС, а то что деньги ему пришли на ЕН - "невиноватая я, он сам пришел..."
Quote
Marina D.
имхо, ФОП оказал услуги будучи на ОС, а то что деньги ему пришли на ЕН - "невиноватая я, он сам пришел..."

так, то так... але дана сума включається вже до доходу єдинника.

никто не спорит.
я про то что он вылетить с единого не должен в этом случае.
ст.292.11 НКУ До складу доходу, визначеного цією статтею, не включаються:

6) суми коштів, що надійшли як оплата товарів (робіт, послуг), реалізованих у період сплати інших податків і зборів, встановлених цим Кодексом, вартість яких була включена до доходу юридичної особи при обчисленні податку на прибуток підприємств або загального оподатковуваного доходу фізичної особи - підприємця;

Не подходит такое?

Quote
tax_agent
ст.292.11 НКУ До складу доходу, визначеного цією статтею, не включаються:

6) суми коштів, що надійшли як оплата товарів (робіт, послуг), реалізованих у період сплати інших податків і зборів, встановлених цим Кодексом, вартість яких була включена до доходу юридичної особи при обчисленні податку на прибуток підприємств або загального оподатковуваного доходу фізичної особи - підприємця;

Не подходит такое?

Мне кажется, что ст. 292.11 НКУ противоречит тому, что общая система у ФЛП работает по кассовому методу?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000606