Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

відрядження чи включати до валових витрат

Відправлено користувачем italy 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Поможіть з такою ситуацією. працівник повернувшись з відрядження надав чек на проживання в готелі на суму 576 грн в т.ч. ПДВ 96 грн. Чи повинна я суму ПДВ-96 грн включати до декларації ПДВ (податкової накладної не має) . А суму 480 грн до валових витрат ? Дуже терміново, допоможіть...
Якщо відрядження повязане з господарською діяльністю і на чеку є інд податковий номер - то ПДВ до податкового кредиту, а 480 на ВВ
Якщо у Вас на підприємстві немає обмежень щодо сум на відрядження, тобто н-д у ВАс існує наказ в якому дир наказує компенсувати лише 70 грн. за добу проживання, то вкл. в ВВ та компенсувати Ви можете лише цю суму, якщо такого немає, то затверджуєте аванс. звіт в сумі витрат повністю.Теперь щодо ПДВ: Якщо в цьому чекові вказаний ІНН готелю, де проживав Ваший робітник, то сміливо ставимо в ПК по з-ну можна, якщо сумма чеку не більше 10 000 грн., якщо ж ІНН немає, то я б не вішала на ПК.


Я чула якщо чек до 200 грн, то ПДВ відноситься до податкового кредиту, якщо більше то ні. Чи правда це,? Хтось знає?
Вам же написали - якщо є ІПН то до 10 000 грн.
Якщо на чеку немає ІНН, то відноситься лише до 200 грн., якщо ж є то до 10 000 грн.
на чеку вказано:
ПН,,,,,,,
ФН,,,,,,,, чи це ІПН готелю?
ПН - то і є індивідуальний податковий номер
Це п.7.2.6 Законупро ПДВ почитайте при нагоді дужек корисно
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037