Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декретчица и ежегодный оплачиваемый отпуск

Відправлено користувачем Skorpiosha1211 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сотрудница через пол года работы на предприятии уходит на больничный по беременности и родам и сразу после него в декретный отпуск на 3 года . Заявление на отпуск обычный оплачиваемый не писала . Скоро будет год как она числится на предприятии . Нужно ли ей выплачивать компенсацию за не использованный отпуск обычный в этом году ? Или как показать этот отпуск чтобы к этому если что не придрались ?
компенсацию за неиспользованный отпуск выплачивают при увольнении...

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Компенсация за неиспользованный отпуск - это при увольнении. А она у Вас просто идет в декрет. В таком случае будущие мамочки часто приберегают обычный неиспользованный отпуск до окончания декрета и отпуска по уходу. Вполне нормальная ситуация, не переживайте!


Спасибо дорогие коллеги , я и сама чувствую что это я уже наверно перемудрила , но лучше перебдеть чем недобдеть spinning smiley sticking its tongue out
Срочно! Женщина проработала на предприятии 4 месяца,просится в основной отпуск, выходит из отпуска и через 2 мес идет в декрет. Выходит из декрета и через 6 месяцев идет в основной отпуск. Арифметически если считать, то получается что она отработала только 12 месяцев, а уже отгуляла 2 отпуска-или я напутала? Срочно надо что-то решать.Кто-то сталкивался с таким случаем? Помогите
если Вы имеете в виду декретный по беременности и родам, то он включается в стаж для ежегодного отпуска.
Quote
Marina D.
если Вы имеете в виду декретный по беременности и родам, то он включается в стаж для ежегодного отпуска.

исходя из ваших слов я ей что 4 отпуска должна! за 12 мес работы
за 12 отработанных месяцев положен отпуск 24 к.дня.
А где можно почитать чтобы человек понял, что он забрал лишний отпуск и еще на него надо заработать
ЗУ об отпусках статья 6
Щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.
где почитать что больничный входит в отработанное время , а декретный не входит в отработанное время
там же

Стаття 9. Обчислення стажу роботи, що дає право на щорічну відпустку

До стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку (стаття 6 цього Закону), зараховуються:

1) час фактичної роботи (в тому числі на умовах неповного робочого часу) протягом робочого року, за який надається відпустка;

3) час, коли працівник фактично не працював, але за ним зберігалося місце роботи (посада) і йому виплачувалася допомога по державному соціальному страхуванню, за винятком частково оплачуваної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
Quote
apteka_13
где почитать что больничный входит в отработанное время , а декретный не входит в отработанное время

Стаття 9. Обчислення стажу роботи, що дає право на щорічну
відпустку

До стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку
(стаття 6 цього Закону), зараховуються:
1) час фактичної роботи (в тому числі на умовах неповного
робочого часу) протягом робочого року, за який надається
відпустка; ( Пункт 1 частини першої статті 9 в редакції Закону
N 2073-III ( 2073-14 ) від 02.11.2000 )
2) час, коли працівник фактично не працював, але за ним
згідно з законодавством зберігалися місце роботи (посада) та
заробітна плата повністю або частково (в тому числі час оплаченого
вимушеного прогулу, спричиненого незаконним звільненням або
переведенням на іншу роботу);
3) час, коли працівник фактично не працював, але за ним
зберігалося місце роботи (посада) і йому виплачувалася допомога по
державному соціальному страхуванню, за винятком частково
оплачуваної відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею
трирічного віку;
4) час, коли працівник фактично не працював, але за ним
зберігалося місце роботи (посада) і йому не виплачувалася
заробітна плата у порядку, визначеному статтями 25 і 26 цього
Закону, за винятком відпустки без збереження заробітної плати для
догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку, а в разі
якщо дитина хвора на цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), -
до досягнення дитиною шістнадцятирічного віку; ( Пункт 4 частини
першої статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законами
N 2073-III ( 2073-14 ) від 02.11.2000, N 2318-IV ( 2318-15 ) від
12.01.2005 )

ЗУ Про відпустки
Если я правильно все прочитала, значит моя работница отгуляла лишний отпуск ? Так или нет ?
apteka_13, отпуск измеряется в календарных днях
вы должны считать не количество раз, когда сотрудник ушёл в отпуск, а общее количество дней - 24
ну я и считала два отпуска по 24 кал дня
ежегодный отпуск за прошлый год тоже входит в отработанное время или его надо исключать
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037999999999999