Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Списання виробів медичного призначення і податкові наслідки? Терміново!!!

Відправлено користувачем YuraKo 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В нашому підприємстві на залишках рахуються вироби медичного призначення (шприци, реактиви для проведення аналізів та ін.).
Частина цього товару придбавалась з ПДВ а частина без ПДВ (Звільнені). Багато цього товару стало непридатним для подальшої реалізації.
Директор каже, щоб його списати. Підскажіть, будь-ласка, як краще його списати, і які будуть податкові наслідки цього списання (по ПДВ і по податку на прибуток)?
На скільки знаю списувати, не можна, для того беруть завідуючу якщо це аптека, яка повинна регулювати, щоб не було просрочки, або вчасно повертати. Давненько була інструкція Держінспекції з якості ліків, я нею не користувалась там було написано не більше 1 кг, а але за який період незнаю.
По прибыли ничего, по НДС надо делать условную продажу (самому себе) по обычным ценам


Quote
Kumushka
По прибыли ничего, по НДС надо делать условную продажу (самому себе) по обычным ценам

А якщо товари були придбані Без ПДВ (Звільняються згідно ст. 197.1.27 ПКУ)?
Quote
Kceny
На скільки знаю списувати, не можна, для того беруть завідуючу якщо це аптека, яка повинна регулювати, щоб не було просрочки, або вчасно повертати. Давненько була інструкція Держінспекції з якості ліків, я нею не користувалась там було написано не більше 1 кг, а але за який період незнаю.

Уточненння:
Ми не аптека, а торгівельна організація. І торгуємо не медикаментами а виробами медичного призначення.
Извините, ст ПКУ некогда читать, но по логике: хоть с НДС, хоть без него, товары у вас висят и расходов в налог.учете нет, пока вы их не реализуете. Даже если они были приобрететы до введения ПКУ, был п. 5.9, к-й их убирал с расходов. По-моему - так. Может быть на этот товар тоже существуют нормы естественной убыли (ну возможно бой ампул, не знаю...) Хотя так удастся списать крохи
А якщо товари були придбані Без ПДВ (Звільняються згідно ст. 197.1.27 ПКУ)?
Що робити з ПДВ?
А якщо списуэмо вироби медичного призначення, які були придбані в ФОП на єдиному податку - неплатника ПДВ.
То чи необхідно нараховувати ПДВ при списанні цих виробів, до вимог ст. 198.5 ПКУ?
На сколько я понимаю, условная продажа с начислением обязательств по НДС делаеться на товар по которому был получен НК, если товар освобожденный от НДС , то какие обязательства могут по нему возникнуть? Никаких.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038800000000005