Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Неоплачений капітал, р.46

Відправлено користувачем katiatk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, підскажіть будь ласка, така ситуація: ще в вересні 2011р. були внесені зміни до статуту і збільшено СтК за рахунок ОЗ і грошових коштів, але неоплачений капітал залишився до сих пір одного з засновників. Виходить, що пройшов вже рік, чи є за це штрафні санкції? і що порадите зробити?можливо десь можна почитати?
Quote
katiatk
Доброго дня, підскажіть будь ласка, така ситуація: ще в вересні 2011р. були внесені зміни до статуту і збільшено СтК за рахунок ОЗ і грошових коштів, але неоплачений капітал залишився до сих пір одного з засновників. Виходить, що пройшов вже рік, чи є за це штрафні санкції? і що порадите зробити?можливо десь можна почитати?

не пам'ятаю десь читала : за кожний рік прострочки штраф10% від суми недовнесення, але "зуб не даю"
Quote
iau620618
Quote
katiatk
Доброго дня, підскажіть будь ласка, така ситуація: ще в вересні 2011р. були внесені зміни до статуту і збільшено СтК за рахунок ОЗ і грошових коштів, але неоплачений капітал залишився до сих пір одного з засновників. Виходить, що пройшов вже рік, чи є за це штрафні санкції? і що порадите зробити?можливо десь можна почитати?

не пам'ятаю десь читала : за кожний рік прострочки штраф10% від суми недовнесення, але "зуб не даю"

а ще вспливло в пам'яті що штрафні санкції стосуються тільки ТОВів


теоретически могут фирму ликвидировать, практически - ничего...там типа засновники могут наказать этого участника, будет штраф и что-то там в бюджет....на практике не заморачиваются таким


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Дякую, а якщо при перевірці податоква може до цього прикопатись (я розумію, що вона до всього може))), і чи може виписати штрафи? просто начальство дуже "правільне" - по-принципу "знаю законы ничего не боюсь".
Quote
katiatk
Дякую, а якщо при перевірці податоква може до цього прикопатись (я розумію, що вона до всього може))), і чи може виписати штрафи? просто начальство дуже "правільне" - по-принципу "знаю законы ничего не боюсь".
налоговой до вашего УФ....ей НДСа с НДФЛом хватит для акта
еще раз огромное спасибо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00052199999999999