Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ТОВ - не платник ПДВ

Відправлено користувачем qtanatosp 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вітаю! Я на форумі новенький і відповідної теми не знайшов (а можливо ще не навчився користуватися пошуком)
Суть питання:
Я зареєстрував ТОВ що займається роздрібною торгівлею ПК на загальній системі (21% з прибутку). Свідоцтва платника ПДВ ще не має. Допоможіть розібратись у схемі куплі-продажу. Уявімо схему клієнт-продавець-постачальник. Тут я виступаю продавцем. Постачальник виставляє РФ з ПДВ ну скажімо умовно (100+20грн). Я несу витрати в 120 грн і кладу товар на склад. Для перепродажу даного товару клієнту я повинен виставити рахунок(уявімо що я хочу спрацювати в 0, тобто нічого не заробити! зарплати і тд не враховуємо). Як саме повинен виглядати цей рахунок для клієнта що є платником ПДВ і що не є платником ПДВ?
Чи правильно я розумію що я маю право виставляти рахунки лише БЕЗ ПДВ? відповідно моя ціна має бути 120 грн без ПДВ і тоді я спрацюю в 0.
Допоможіть будь-ласка
саме так. у вас буде ціна 120 грн. Без ПДВ. зазвичай в рахунку пишуть - "неплатник пдв"
Тобто, щоб заробити грошей з клієнта який не є платником ПДВ, мені потрібно поставити ціну 120+маржа?. Як тоді сформувати ціну для клієнта що є платником ПДВ?


А вам все равно плательщик НДС или нет ваш покупатель smiling smiley Все счета выставляете одинаково.


_________________________________________________________________
Никогда не спорьте с дураками: опустят до своего уровня и одержат победу за счёт опыта
Ну якщо я правильно розумію, то для клієнта - платника ПДВ треба ставити меншу націнку, адже він окрім вартості товару потім також сплатить ПДВ. Я правий? Для такого клієнта мій товар буде обходитись дорожче ніж для не платника?
Quote
qtanatosp
Ну якщо я правильно розумію, то для клієнта - платника ПДВ треба ставити меншу націнку, адже він окрім вартості товару потім також сплатить ПДВ. Я правий? Для такого клієнта мій товар буде обходитись дорожче ніж для не платника?

Клієнт платник ПДВ шукає собі, як правило, постачальника теж платника.
Їх влаштовують ваші ціни - то чому ви маєте продавати їм дешевше.
Якщо не влаштовують - шукають собі платників - та й по всьому.....

То вже проблеми ваших покупців....

Якщо ж ви хочете докопатись до економічних складових цієї оборудки,
то потрібно рахувати з цифрами в руках. Про ваш прибуток мови не маємо.
Рахуємо варіанти вашого покупця.
1. Продавець не платник ПДВ.
Він купив у вас товар за 120 грн. і продав його далі за 150 грн. в т.ч.ПДВ 25 грн.
По ПДВ: кредиту не має, бо ви не платник ПДВ, а зобов'язань 25 грн.. До сплати 25грн. ПДВ.
По прибутку: дохід 150-25(ПДВ)=125грн. і витрати 120 грн. Мають чистого прибутку
5грн. З якого заплатять 21% = 1,05грн. Значить всього заплатять 26,05грн. податків.
2. Продавець платник ПДВ.
Він купив у вас товар за 120 грн. в т.ч. ПДВ 20 грн. і продав його далі за 150 грн. в т.ч.ПДВ 25 грн.
По ПДВ: кредит 20грн. - зобов'язання 25 грн. До сплати 5 грн. ПДВ.
По прибутку: дохід 150-25(ПДВ)=125грн. і витрати 120-20(ПДВ)=100грн. Мають чистого
прибутку 25грн., з якого заплатять 21% = 5,25грн. Значить всього заплатять 10,25грн. податків.

Але на мою думку, не сприйміть як образу, вам треба думать про доходність свого бізнесу.
А покупець хай про свій бізнес дбає сам...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Срабртали в 0, хорошо. А прибыль 21% с чего буде платить? У вас же будут убытки
а можна питання трохи не в тему і вибачте, стидно запитувати...якщо я платник ПДВ і купила товар у ФОПа, не платника ПДВ, то у валові витрати я можу поставити усю суму товару, чи відняти від суми ПДВ і ставити у витрати?
Quote
rainy_days
а можна питання трохи не в тему і вибачте, стидно запитувати...якщо я платник ПДВ і купила товар у ФОПа, не платника ПДВ, то у валові витрати я можу поставити усю суму товару, чи відняти від суми ПДВ і ставити у витрати?


При покупке от неплательщика НДС в себестоимость товара пойдет вся стоимость вместе с НДС.

tax_agent дякую за відповідь, а то зробила декларацію, бачу що вносила у витрати всю суму, а потім заклинило в голові , може не так щось smiling smiley
Re: ТОВ - не платник ПДВ
Наступне запитання:
Якщо на ТОВ немає найманих працівників і директор - 1 з засновників, як в такому випадку максимально спростити звітність? а саме, чи можна оформити директора без нарахування ЗП? Якщо так, то яким чином це задокументувати? дякую!
Re: ТОВ - не платник ПДВ
Quote
qtanatosp
Наступне запитання:
Якщо на ТОВ немає найманих працівників і директор - 1 з засновників, як в такому випадку максимально спростити звітність? а саме, чи можна оформити директора без нарахування ЗП? Якщо так, то яким чином це задокументувати? дякую!
Якщо підприємство веде діяльність, то для ТОВ відсутня можливість не нараховувати з/п директору.
Re: ТОВ - не платник ПДВ
Quote
brick
Quote
qtanatosp
Наступне запитання:
Якщо на ТОВ немає найманих працівників і директор - 1 з засновників, як в такому випадку максимально спростити звітність? а саме, чи можна оформити директора без нарахування ЗП? Якщо так, то яким чином це задокументувати? дякую!
Якщо підприємство веде діяльність, то для ТОВ відсутня можливість не нараховувати з/п директору.

Тоді, якщо можна, дайте посилання або поясніть яким чином правильно оформити директора?
Re: ТОВ - не платник ПДВ
Quote
qtanatosp
Quote
brick
Quote
qtanatosp
Наступне запитання:
Якщо на ТОВ немає найманих працівників і директор - 1 з засновників, як в такому випадку максимально спростити звітність? а саме, чи можна оформити директора без нарахування ЗП? Якщо так, то яким чином це задокументувати? дякую!
Якщо підприємство веде діяльність, то для ТОВ відсутня можливість не нараховувати з/п директору.

Тоді, якщо можна, дайте посилання або поясніть яким чином правильно оформити директора?


Если директором становится учредитель, то создается протоколо собрания, в котором пишется, что на учредителя возлагаются обязанности директора.
Затем делается приказ на директора о вступлении в должность.
Желательно в протоколе (и в приказе) еще написать, что обязанности по ведению бух.и налог.учета тоже возлагаются на директора.
Заполняете форму 1-ОПП и несете в налоговую.
Потом в налоговой получаете форму 4-ОПП с данными по новому директору.

Re: ТОВ - не платник ПДВ
Quote
tax_agent
Quote
qtanatosp
Quote
brick
Quote
qtanatosp
Наступне запитання:
Якщо на ТОВ немає найманих працівників і директор - 1 з засновників, як в такому випадку максимально спростити звітність? а саме, чи можна оформити директора без нарахування ЗП? Якщо так, то яким чином це задокументувати? дякую!
Якщо підприємство веде діяльність, то для ТОВ відсутня можливість не нараховувати з/п директору.

Тоді, якщо можна, дайте посилання або поясніть яким чином правильно оформити директора?


Если директором становится учредитель, то создается протоколо собрания, в котором пишется, что на учредителя возлагаются обязанности директора.
Затем делается приказ на директора о вступлении в должность.
Желательно в протоколе (и в приказе) еще написать, что обязанности по ведению бух.и налог.учета тоже возлагаются на директора.
Заполняете форму 1-ОПП и несете в налоговую.
Потом в налоговой получаете форму 4-ОПП с данными по новому директору.

Дякую! Довідка 4-ОПП вже є де вказано що керівник взятий на облік за №****. Проконсультуйте тепер як правильно йому нарахувати ЗП (задокументувати)? ЗП-мінімальна дозволена. Яка звітність супроводжує цей процес?
П.С. Розумію що питання елементарні, але я намагаюся розібратися, щоб все зробити правильно, набиваю шишки smiling smiley
Re: ТОВ - не платник ПДВ
В штатном расписании необходимо указать оклад директора, на который его приняли.
Если предприятие ведет полноценную деятельность, то рекомендую начислять директору ЗП повыше минимальной, потому что вас замучают из управления охраны труда и проч.
Если предприятие приостановило деятельность, то можно и минималку.
А если очень не нужны лишние расходы - сделайте приказ о неполном рабочем дне/неделе и начситывайте согласно отработанному времени.
Обязательно/желательно начислять и перечислять аванс и налоги (до 22 числа текущ.месяца) и вторую часть (до 7-го числа след.мес.).
Отчетность - в ПФ до 20-го числа след.месяца и ежеквартально 1ДФ.

Re: ТОВ - не платник ПДВ
Дякую! Я правильно зрозумів, що можна оформити директора за приказом на 2 робочі години в день і платити йому відповідно ЗП меншу від мінімальної?
Re: ТОВ - не платник ПДВ
Quote
qtanatosp
Дякую! Я правильно зрозумів, що можна оформити директора за приказом на 2 робочі години в день і платити йому відповідно ЗП меншу від мінімальної?

Правильно.

Re: ТОВ - не платник ПДВ
Зараз підходить пора здавати звітність, допоможіть розібратись бо різні бухгалтери дають неоднозначну інформацію.
Ситуація така: ми зареєстровані 8 жовтня 2012 року. Загальними зборами ТОВ було призначено директором одного із засновників. Найманих робітників наразі немає, всі функції виконує директор.
Яку звітність потрібно подати за жовтень і чи потрібно взагалі? (адже ми ще не пропрацювали квартал). Також цікавить можливість оформлення директора без зарплати (такі пропозиції також лунали)?
Чекаю на допомогуsmiling smiley
Re: ТОВ - не платник ПДВ
О дриекторе (он же учредитель) без ЗП я Вам писала выше.

Если не было начисления ЗП за октябрь, то отчет по ЕСВ не подается (в ПФ обычно пишется письмо, что за такой-то период нет начислений, но некоторые ПФ на местах требуют сдавать и "пустышку" - узнайте у своих).
1ДФ будет только за 4кв. при наличии начисления и выплаты ЗП (или работы с СПД).
Деку по прибыли сдавать годовую (у вас - с результатами работы от 08.10.)
Фирма уже зарегистрирована плательщиком НДС?
Если да, то первый отчет будет только за ноябрь, но с общим итогом работы с начала действия св-ва+ноябрь (реестр обычно подается сводный, но некоторые налоговые просят разбивать по месяцам).

Re: ТОВ - не платник ПДВ
товарищи, не забывайте, что своими толковыми ответами вы забираете хлеб у того бухгалтера, которого этому учредителю не хочется трудоустраивать у себя
Re: ТОВ - не платник ПДВ
та я вроде и не забираю, а наоборот - помогаю заработать на хлебsmiling smiley

Re: ТОВ - не платник ПДВ
угу, директору - учредителю, который собирает мнения разных бухгалтеров...шо он будет спрашивать при составлении прибыли - страшно представить)))
Re: ТОВ - не платник ПДВ
Quote
RAT
угу, директору - учредителю, который собирает мнения разных бухгалтеров...шо он будет спрашивать при составлении прибыли - страшно представить)))


Да, RAT, Вы совершенно правы!
Я как-то не очень вчиталась в полный текст и смысл последнего вопроса автора.
Думала, что то спрашивает бухгалтер-новичок, которому нужна помощь.....spinning smiley sticking its tongue out

Re: ТОВ - не платник ПДВ
Тепер директор-учредитель дасть Вам відповідь! По-перше, ДУЖЕ дякую за інфу! Мені страшенно допомагають Ваші консультації! По-друге, стосовно хліба)))) ви допомагаєте і мені і моєму бухгалтеру! якщо я не написав що він офіційно влаштований, то це ще не означає що його немає. А питання я задаю для того, щоб краще контролювати дії свого бухгалтера адже досвід його роботи досить незначний і зараз для нього певною мірою ведеться освітній-проект. Я не бачу ніякого криміналу в тому що власник цікавиться бухгалтерією. Мій бухгалтер-новичок, як ви його обізвали, зараз також веде збір інформації і мені звітується. Все що я роблю - це мінімізую ризики! І Ви мені в цьому дуже допомагаєте, ще раз вдячний!!!
Re: ТОВ - не платник ПДВ
smiling smiley Так никто ж не говорит о криминале!!!
Очень правильно, что руководитель вникает в учет.
Просто срабатывает бухгалтерская профессиональная этика и дружба, чтоб директора не обижали наших коллегwinking smiley

Я рада, что Вам и Вашему бухгалтеру помогла моя консультация.
Обращайтесь!

Re: ТОВ - не платник ПДВ
Проясніть будь-ласка ситуацію з податковими канікулами в Україні. Що воно таке? Якщо є, то дайте якісь корисні посилання на інфу або процедуру оформлення. Дякую!
Добрый день, подскажите ООО не плательщик НДС и не хотят его получать, деятельность до октября не велась не какая, сдавался один баланс, в октябре приняли людей поступил один платеж за услуги от плател.НДС, мне надо ему сделать просто акт без НН? Отчетность только по ЭСВ и в конце года баланс и прибыль?
и 1ДФ за сотрудников
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043700000000002