Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Заполнение 1ДФ

Відправлено користувачем Заюлька 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Заполнение 1ДФ
Сотрудник получил подарок. Начислили НДФЛ с учетом коэффициента. В 1-ДФ в графе начисленный=выплач доход указывать стоимость подарка с учетом коэфф или без?

заранее благодарна за ответы!
неужели никто не начислял коэффициент?!winking smiley
не проходите мимо
Re: Заполнение 1ДФ
Если подарок в неденежной форме пример
его стоимость 1000 грн.
База обложения 1000-536,50=463.50*100/85=545.29
налог 545,29*0,15= 81,79
в один ДФ двумя строчками: 536,50 и 536,50 налог=0, ознаку дохода посмотрите сами винструкции

вторая строчка

463,50 и463,50. 81,79 и 81,79. Ознака доходу Доп. Благо 126


ок, спасибки!
Re: Заполнение 1ДФ
вторая строчка

463,50 и463,50. 81,79 и 81,79. Ознака доходу Доп. Благо 126
а мы всегда ставим с коэф. в вашем примере
545.29 и 545,29,81,79 и 81,79????????????????
Re: Заполнение 1ДФ
я тож ставлю с коэффициентом - чтоб понимать откуда такой НДФЛ. в свое время искала как надо - не помню, чтоб было четкое в нормативке. может и проглядела что
Мариночка, почему без коэфф надо ставить? confused smiley
Re: Заполнение 1ДФ
Потому то в 1-Дф ставится сумма дохода ,а не база налогообложения.
Re: Заполнение 1ДФ
Quote
Лисса
Потому то в 1-Дф ставится сумма дохода ,а не база налогообложения.

совершенно верно!

раньше ставили с коэффициентом, а сейчас с коэфф-том - это база НО, а сам доход - это тот доход (его денежный эквивалент), который человек получил фактически.
просто недавно я проникалась глубже этим вопросом и выходит сейчас нужно делать именно так.
Re: Заполнение 1ДФ
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, если у человека з/плата за квартал есть со ставкой 15% и 17% НДФЛ то в 1ДФ нужно разделять на 2 строки или писать в одной?
Re: Заполнение 1ДФ
вот и я теперь тоже прониклась smiling smiley спасибо!
Re: Заполнение 1ДФ
одной конечно
Re: Заполнение 1ДФ
Большое спасибо
Re: Заполнение 1ДФ
у меня идет 1 строчкой
Re: Заполнение 1ДФ
У графі 8 "Ознака податкової соціальної пільги"

квітень - не має ПСП
травень - є ПСП (100%)
червень - є ПСП (100%)

Как в таком случае, разделять доход на 2 строки? или ...?
Re: Заполнение 1ДФ
одной строчкой, НСЛ 01
Re: Заполнение 1ДФ
Ми орендуємо склад у фізичної особи. Із суми оренди платимо ПДФО. Сума оренди за місяць 4000.Нараховано оренди за квартал 12000.А вилачували лише у квітні за березень. ПДФО заплачено як із 12000.Як в 1-ДФ це правильно відобразити?
3а - 12000,
3 - 4000
4а - 1800
4 - 1800.
Знайома каже, що вона завждт показувала нараховано=виплачено. Були перевірки і все ок.
Підкажіть, будь ласка...
Re: Заполнение 1ДФ
Знайома каже, що вона завждт показувала нараховано=виплачено. Були перевірки і все ок

по другим доходам отличным от зар.платы?
Re: Заполнение 1ДФ
Так, по іншим , ніж зарплата.
Re: Заполнение 1ДФ
в Порядке 1020 такой вариант указан только при регулярно выплачиваемой зар.плате в установленные сроки.

может при проверке было много других нарушений раз это не заметили
Re: Заполнение 1ДФ
Marina D., а як мені відобразити дані суми, так як я написала чи ні?
Re: Заполнение 1ДФ
в 2-му кварталі за 2-ий квартал ні податок ні дохід не виплачували?
Re: Заполнение 1ДФ
Дохід нараховано квітень - 4000
травень - 4000
червень - 4000.
Виплатили на руки у квітні за березень 3400.
Перераховано ПДФО у квітні за березень 600
у травні за квітень 600
у червні за травень 600
у липні за червень 600.
Re: Заполнение 1ДФ
тогда Вы правильно в первый раз расписали
3а - 12тыс.; 3 - 4000; 4а - 1800; 4 - 1800
Re: Заполнение 1ДФ
Marina D., щиро Вам дякую.
Re: Заполнение 1ДФ
Подскажите пожалуйста строка "Працювало у штаті" проставляется исходя из кол-ва занятых штатных единиц на 01 число месяца (наибольшее кол-во занятых единиц)?
Re: Заполнение 1ДФ
ой скажить пожалуйста до какого числа можна здать 1дф?.... у меня такая проблемка------ я за 2 кв.13р сдала 1дф еще 3/07,,и забыла про него.. а тут меня потянуло посмотреть все я ли там показала и увидела что нет одной суми по спд ...(157) как мне быть,подавать уточненку?
Re: Заполнение 1ДФ
до 09.08 успеваете подать новую
Re: Заполнение 1ДФ
звітну нову... а штраф-510грн будет или нет?
Re: Заполнение 1ДФ
вопрос- на 01.04 - 10 штатніх работников, на 01.05. - 10 штатніх работников, на 01.06. - 10 штатніх работников
в 1Дф автоматом ставит - 11 человек (столько же физ лиц с кодом 101).
Оставлять 11 чел. или ставить 10 (ведь согласно инструкции по статистике кол-во берется на 01 число)
Re: Заполнение 1ДФ
Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку

3.1.6. „Працювало у штаті” – проставляється найбільша з місячних за звітний період (на перше число місяця) облікова кількість штатних працівників облікового складу юридичної особи чи самозайнятої фізичної особи.

4.4. Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий податковий розрахунок подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише по рядках та реквізитах, які уточнюються.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00065500000000007