Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Надання послуг юр. особам, допоможіть розібратися

Відправлено користувачем Марія, Ровно 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго Дня.
Я ФОП на єдиному податку 2 група. У свідоцтві роздрібна торгівля та надання фотопослуг. Згідно податк кодексу я не можу надавати послуги юр особам. Ситуація така: людина отримала від мене товарн чек на друк фото (я ж чеки мушу видавати, а кому даю не знаю...), а потім внесла у витрати у себе на фірмі. Тепер податкова просить пояснень, щодо надання послу мною юр особі. Як Ви прокомементуєте цю ситуацію? Дякую.
Вот так им и поясните.
Что пришел человек - обычное физ.лицо и сделал заказ.
Оплатил наличными и получил свою услугу.
Поскольку я обязана выдавать документ на оплату - выдала, при чем на имя физ.лица.
А о том, что физ.лицо это сотрудник фирмы и что фирма по аванс.отчету будет проводить эту услугу у себя - мне не известно.
Напрямую фирме никаких услуг оказано не было.

Не виноватая я, он сам пришел!smiling bouncing smiley

Да, але в товарному чеці взагалі ж не вказується кому я відпускаю товар. Дякую за відповідь.


Quote
Марія, Ровно
Да, але в товарному чеці взагалі ж не вказується кому я відпускаю товар. Дякую за відповідь.

от так і скажіть, що до вас приходять ФО, а не фірми. Можлииво вони і працюють десь, але вам цього не говорять. Тому ви фатично надаєте послугу кінцевому споживачу (населенню), а не юридичним оособам. До речі в тов.чеку ви вказуєте товари чи і надані послуги? Товари ФОП на ЄП в 2-ій групі може продавати кому хоче в тому числі і ЮО.

Буває, що вказуємо послуги, наприклад, послуги ксерокопіювання, але хто бере цей чек фіз особа чи юр особа нам не відомо.
додайте в товарний чек отримувача - кінцевий споживач - ця порада на майбутнє, можливо допоможе
а у відповіді поясніть, що надаєте послугу населенню та додайте копію виданого товарного чека
Так, мабуть, і будемо писати, але кінцевим споживачем може бути і фірма, яка включає цей чек на витрати.
Quote
Марія, Ровно
Так, мабуть, і будемо писати, але кінцевим споживачем може бути і фірма, яка включає цей чек на витрати.


Это уже проблемы той фирмы.
А Вам надо сделать так, чтоб в дальнейшем избежать подобных инцидентов.smiling smiley

да, надо создать документ, непригодный для авансового отчета у покупателя. Например, отличный вариант - штампик с надписью "продано физособи". или можно штампик "продано кинцевому споживачу - физособи" - как посоветовали выше. И как то предприятие потом будет проводить такой чек - таки да уже их проблемы будут
Мария, а Вы случайно не ведете фирму, по запчастям...у себя в Ровно???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053500000000006