Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Додаток 8

Відправлено користувачем Blonda2012 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Додаток 8
З декларацією за серпень був поданий 8 дод. зі скаргою про порушення порядку реєстрації ПН- контрагент не зареєстрував податкову. Сума ПДВ 50 грн...не суттєва. Та сьогодні дзвонить інспектор і вимагає щоб я подала уточнюючу і зняла з кредиту саме цю ПН, по причині,що не надала підтвердження до цієї скарги. Підскажіть будь-ласка що робити?
Re: Додаток 8
а вы копии доков с письмом возили? для подтверждения этой скарги...
если нет, то инспекторша может быть праваconfused smiley

________________________________________________________________________________
За каждым успешным мужчиной стоит любовь женщины, а за каждой успешной карьерой женщиной - предательство мужчин!
Re: Додаток 8
не возилаangry smiley але в ПКУ чітко не вказано в які терміни потрібно подати підтвердження..!?чи я помиляюсь?moody smiley


Re: Додаток 8
там четко прописано что давать... а строки такие же как и додатка 8... они ж. неотъемлемы друг от друга

________________________________________________________________________________
За каждым успешным мужчиной стоит любовь женщины, а за каждой успешной карьерой женщиной - предательство мужчин!
Re: Додаток 8
есть додаток + к ним копии подтверждения додатка

________________________________________________________________________________
За каждым успешным мужчиной стоит любовь женщины, а за каждой успешной карьерой женщиной - предательство мужчин!
Re: Додаток 8
А навіщо взагалі було подавати?! Невже такая "суттєва" сума в 50,00грн має вагу?!
Re: Додаток 8
может принципиально, а может товар ВЭД и дальше его продать нужно.
а вот теперь внимают кредит + штраф и пеня за недоплату, если конечно не перекроется предоплатой (у меня всего 150-200 грн)

________________________________________________________________________________
За каждым успешным мужчиной стоит любовь женщины, а за каждой успешной карьерой женщиной - предательство мужчин!
Re: Додаток 8
Quote
Tetiana
А навіщо взагалі було подавати?! Невже такая "суттєва" сума в 50,00грн має вагу?!
+100.
Теперь пока докажете, что Вы не слон - прокатаете на маршрутках больше. И то своих денежек!sad smiley
Re: Додаток 8
Буде наука! Не рий іншому яму.......
Re: Додаток 8
В НК не определено сроки, но из опыта - увы, уже состязались с налоговой по поводу письма, поданного 21-м числом....машина задавила, сняли, обложили


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434
Re: Додаток 8
Думаю, дело даже не в яме....Просто сумма смешная... Когда вылезает вот такая копеечная халепа, всегда думаю :"Не дай Бог что-то не так покатит, больше прокатаешь в транспорте и по мобильному выговоришь, чтобы разрулить".И это не говоря о потерянном времени и моральной стороне дела, ведь такая ситуация съедает кучу нервов!
Re: Додаток 8
сума дійсно-смішна...тут більше мороки... =(на майбутнє буду знати про ці підтверджуючі документи..бо до цього 8 Дод. подавала без усіх листів і копій...інспектор сказала, що повезло що не побачили...хоча там суми ПДВ не перевищували 300,00 грн, але під час перевірки можуть зняти...
дякую усім =)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031399999999998