Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

помогите, очень нужен совет!

Відправлено користувачем Віка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
скажите подалуйста,хочу сдать прибыль стакими строчка можна ли так, приймут они или нет ... 14стр.- 3713, 15стр.- 14059, и 16 стр -10346!!!!!!!!!! как мне быть ...или они меня хаставлять заплатить 3713...... и почему если я оплатила в 2кв. 14059,,,,
у каго была такая ситуация ? что мне делать отправлять дикларацию по прибыли с стр." -10346" и что это будет означать.
яким чином у вас так вийшло? 14 стр - це за звітний період тобто 3713, далі 15 стр - це за попередній тобто 14059 (вже сплачений) до виплати 16 стр нічого не буде - у вас велика переплата. як ви можете ставити 10346? у вас "-10346"


в 1с автоматически показывает стр 16 с минусом 10346,
я не знаю як у вас податкова, але знаю напевно не злізуть з такою переплатою. Тут треба вирішати з вашими директорами, чи готові вони хоч щось заплатити у казну, звідти вже і плясати... Я б залишила щось на річну декларацію.
да в 2 кв.2012 у нас был прибуток а в 3 кв большой убыток
голосеевськая налоговая...а як можна залишите на річну декларацию ,як це зробити?
подскажить як правельно мені зараз зробити?
а як мені не показувати цю передплату?
я не знаю як мені це зробити і пояснити директору
нельзя так темы называть
Я б спочатку запиталася у свого начальства, на що вони готові? А вже потім вирішала як бути. Якщо маєте можливість заплатити щось - краще платіть. Бо ЇМ дана вказівка про недопущення зменшення податкової нагрузки за 3-4 квартали 2012 розку в звязку з авансовими перерахуванніми податку на прибуток (10-мільйонникам) с початку 2013року. А якщо готові "бодатися" вам і карти в руки. Якщо ж вирішили перерахувати якусь суму податку, то "перенесіть" які-небудь витрати (послуги, наприклад, або якісь адміністративні витрати) на період 4 кварталу.
А як це "не показувати передплату"? Вона у вас "по-любому" підтянеться з попереднього звіту. Або залишаєте як є, або занижуєте свої витрати.
так і поясніть своєму директору як є
капец я даже не знаю как сказать директору у ему сказала что у нас убиток получился за 3кв. а теперб что получаеться мне нельзя показивать 14стр.
а знизити витрати на 10346,а потом я сможу показати в 4кв 2012р.?
Чому ж "нельзя"? Так і поясніть - на що він згоден платити чи не платити?
а можна показати лише 100-200грн к оплате?
честно то у нас зараз нет денег ..так тяним на зарплату..
а можна амортизацию не показати?
якщо я заберу витрати напр так можна - 14стр- 14500, 15стр- 14059 и 16стр- 441
Амортизацию покажите, так как додаток отдельный и сразу броситься в глаза, а другие расходы уменьшите, покажите их в следующей деке, т.е за год
спасибо...якщо я заберу витрати напр так можна - 14стр- 14500, 15стр- 14059 и 16стр- 441
Можна, можна.......



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
спасибо..хорошо что я спросила я уже хотела отправить так как у меня получила -10000
Тільки мені здається 16 рядок повинен бути не 441, а мінус 59



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ой вибачте все вірно......... Цифру 5 замінила .........



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
спасибо..просто меня волновало то что с этой переплатой стр 15 яку я оплатила в 2кв.
Ну ви ж її вже заплатили за підсумками 2-го кварталу.........
Значить тепер платите тільки різницю........



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00073000000000001