Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

НДФЛ в месяце увольнения

Відправлено користувачем SofiLenka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, сейчас в месяце увольнения соц.льгота применяется же?
Если зарплата начислена 360,00 грн. за пару дней и применяем соц.льготу на общих основаниях, то НДФЛ не удерживается?
Спасибо!
Якщо працівник відпрацював не повний місяць і звільняється, то ПСП не застосовується, на скільки я знаю.
Тобто , наприклад, якщо відпрацював з 1 числа по 5, то ПСП не буде.


Податковий кодекс України
169.3.4. Податкова соціальна пільга надається з урахуванням останнього місячного податкового періоду, в якому платник податку помер або оголошується судом померлим чи визнається судом безвісно відсутнім, або втрачає статус резидента, або був звільнений з місця роботи.

Т.е. теперь при увольнении сотрудника налоговая льгота применяется к месяцу увольнения
потрібна інфа, а то на днях також зі знайомим бухгалтером говорила. казали що вроді тепер ПСП нараховується і вмісяці звільнення, а вона заперечувала, потім їй ще один бух сказав, що ПСП при не повному місяці не застосовується.

тепер буду знати smiling smiley
Нужна консультация-помощь: Приняла на работу работника с 23.11.2012, зарплата за этот период будет начислена 319,09 грн, как правильно начислить удержания (заявление на налоговую социальную льготу с 23.11.2012г)?
Я думаю так: 319,09 х 3,6% = 11,49 пенсинный
319,09 - 11,49 - 536,50 х 15% получается отрицательное число, значит ли это, что НДФЛ за ноябрь из этого работника удерживать не нужно.
Или 536,50 нужно разделить пропорционально отработанным дням?
Всем буду очень благодарна, помогите, пожалуйста разобраться.
НДФЛ за ноябрь из этого работника удерживать не нужно !
Или 536,50 нужно разделить пропорционально отработанным дням? - нет, 100% НСЛ вычитается.

на всякий случай спросите: в этом месяце на предыдущем месте работы, НСЛ применялась?
nikon, Marina D. Большое Вам спасибо, а то что-то сама себя запутала.
(на всякий случай спросите: в этом месяце на предыдущем месте работы, НСЛ применялась?) - нет не применялась, у нее последняя запись в трудовой книжке за 2010 год. Еще раз, большое спасибо!
я в таком случае перечисляю 1 грн
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037299999999996