Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Квитанции с налоговой несколько дней ходят кусками, а они еще херню всякую присылают

Відправлено користувачем ludoki 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вдосконалення податкової системи України!

Шановні платники податків! На виконання доручення Президента України Віктора Януковича ДПС України здійснює комплекс заходів для підготовки Програми лібералізації державної податкової політики на 2013- 2014 рр.

Бажаючі можуть залишити свої пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи органів ДПС в спеціальних скриньках, що розміщені у приміщеннях органів ДПС та Центрах обслуговування платників податків, або надіслати їх на електронну адресу taxservice@sts.gov.ua.


Так что, уважаемые бухгалтера, нафиг кому нужна наша отчетность>grinning smiley<Либеризируем налоговую политику.
п.1. Предлагаю ввести компенсацию морального ущерба бухгалтеру за нарушение нервной системы в период глюков их замечательного сервера.
Quote
ludoki

Так что, уважаемые бухгалтера, нафиг кому нужна наша отчетность>grinning smiley<Либеризируем налоговую политику.
п.1. Предлагаю ввести компенсацию морального ущерба бухгалтеру за нарушение нервной системы в период глюков их замечательного сервера.


они разорятся - это ж скольким бухам надо будет выплатитьmoody smiley

що вони там лібералізувати будуть...
розвели тут корупцію, і зразу створили пульс податкової, щоб там жалітись їм на них самих smiling smiley
понапридумували законів і новшеств в податковому кодексі , і зразу відкрили гарячу лінію...


А че, они себе придумали компенсации за оскорбление и т.д., а нам нельзя? Третий день на нервах жду вторую квитанцию
краще б сервера потужніші поставили, а то всі починають звітність відправляти в останні дні, і серваки валяться... от куди наші податки ідуть?
я тоже с этим сервером третий день психую и нервничаю
і шо оце робити? від учора: 2 додатки прийнято (є кв. 2), один додаток і дека по прибутку "в дорозі" angry smiley

Quote
Valentina
і шо оце робити? від учора: 2 додатки прийнято (є кв. 2), один додаток і дека по прибутку "в дорозі" angry smiley
аналогично, некоторые додатки приняты, а вот по деке нету кв. 1.
и что же делать?
хочу уже домой, а тут сервис податковой так обламал.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
и что же делать?
хочу уже домой, а тут сервис податковой так обламал.

сиди-не сиди, скоріше не буде.
в нас зараз невеличкий фуршет намічається - ДР у менеджера. настояща п'ятниця! smileys with beer

Quote
Valentina
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
и что же делать?
хочу уже домой, а тут сервис податковой так обламал.

сиди-не сиди, скоріше не буде.
в нас зараз невеличкий фуршет намічається - ДР у менеджера. настояща п'ятниця! smileys with beer
п'ятниця-п'яницяgrinning smiley
Quote
Valentina
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
и что же делать?
хочу уже домой, а тут сервис податковой так обламал.

сиди-не сиди, скоріше не буде.
в нас зараз невеличкий фуршет намічається - ДР у менеджера. настояща п'ятниця! smileys with beer
ПЯТНИЦА = ТЯПНИЦА !!!grinning smiley
для разугрєву ми вже пийнули трішечки віскаріка з вишневим соком . ТЯПНИЦА!!!!!!!!!!!!!!!!
і нехай весь світ зачекає! >grinning smiley<

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031900000000001