Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Реєстрація платником ПДВ

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть, будь ласка, юридична особа ТОВ повинна реєструватись платником ПДВ, якщо сума обороту перевищить 300 тис. грн.? Рахувати від обороту чи від прибутку? І протягом якого періоду необхідно зареєструватися?
Буду вдячна за відповідь!
От оборота, в течение 10 дней следующего месяца


Quote
Naty
От оборота, в течение 10 дней следующего месяца
Від загального обсягу постачання чи лише від постачання іншим платникам ПДВ?
Quote
Sanio
Quote
Naty
От оборота, в течение 10 дней следующего месяца
Від загального обсягу постачання чи лише від постачання іншим платникам ПДВ?

от общего - см. ст.181.1 НКУ

А какие санкции, если пропустили один месяц и срок реестрации 10 дней?
Quote
Sanio
А какие санкции, если пропустили один месяц и срок реестрации 10 дней?


ст.183.10 НКУ
Вам насчитают НО за этот период (без права на НК) +штраф за неуплату (возможно и пеню)

А если уменшить оборот за октябрь за счет фактически предоставленной, но не оплаченой и не закрытой актом услуги, а сделать акт ноябрем или декабрем? Заказчик - неприбыльная органзиция, хронический должник, думаю им будет все равно сдедать акт октябрем или другим месяцем?
А другие доходы (проценты банка) учитываюся в суму 300 000 грн. за 12 месяцев или нет?
Quote
Sanio
А если уменшить оборот за октябрь за счет фактически предоставленной, но не оплаченой и не закрытой актом услуги, а сделать акт ноябрем или декабрем? Заказчик - неприбыльная органзиция, хронический должник, думаю им будет все равно сдедать акт октябрем или другим месяцем?
А другие доходы (проценты банка) учитываюся в суму 300 000 грн. за 12 месяцев или нет?


Да, можете октябрський акт аннулировать и выписать его позже.
Только, если в этом месяце вы станете плательщиком, то придется начислить 20% НДСа.

В ст.181.1 НКУ четко написано, что учитывается в оборот - операции по поставке товаров/услуг, которые подлежат налогообложенению...

Підприємець ФО на третій групі, поки що не веде діяльності, але хоче працювати з платниками ПДВ. Чи реально зараз йому швидко стати платником ПДВ? Що для цього потрібно?
Quote
ihor07
Підприємець ФО на третій групі, поки що не веде діяльності, але хоче працювати з платниками ПДВ. Чи реально зараз йому швидко стати платником ПДВ? Що для цього потрібно?


если нет деятельности - св-во НДС не дадут ст.182.1
надо прогнать хоть что-то, чтоб к заяве 1-ПДВ приложить копии документов.
надо сменить ставку ЕН на 3%+НДС

Quote
tax_agent
Quote
ihor07
Підприємець ФО на третій групі, поки що не веде діяльності, але хоче працювати з платниками ПДВ. Чи реально зараз йому швидко стати платником ПДВ? Що для цього потрібно?


если нет деятельности - св-во НДС не дадут ст.182.1
надо прогнать хоть что-то, чтоб к заяве 1-ПДВ приложить копии документов.
надо сменить ставку ЕН на 3%+НДС
Та справа в тому, що без свідоцтва тому підприємцю і розпочинати діяльність нема сенсу. Він посередник і взагалі у нього в свідоцтві платника ПДВ нема оптової торгівлі. Чи може він приміром в січні здійснити одну господарську операцію купівлі-продажу з платниками ПДВ на суму 1000 грн., а потім до 8 лютого подати заяву на реєстрацію платником ПДВ і додати до неї копії договорів та накладних на цю 1000 грн. Чи не ліквідують його як платника єдиного податку, якщо такого виду діяльності не було в нього у свідоцтві? Чи просто він заплатить 150 грн. і все буде нормально?
Поправка: в другому реченні читати не свідоцтво платника ПДВ, а свідоцтво платника єдиного податку, звичайно.
СПД ЕН не ликвидируют, а заставляют перейти в другую группу, в случае нарушений условий пребываня в группе, в которой он зарегистрирован.
за торговлю без внесения квэда в св-во ЕН - ст.293.4 НКУ

Quote
tax_agent
СПД ЕН не ликвидируют, а заставляют перейти в другую группу, в случае нарушений условий пребываня в группе, в которой он зарегистрирован.
за торговлю без внесения квэда в св-во ЕН - ст.293.4 НКУ
Як це в іншу групу? А хіба в іншу групу не за перевищення максимально можливої суми обороту? Тут же тільки разова операція по діяльності, яка поки що не внесена у свідоцтво платника ЄП. Підприємець перебуває у третій групі.
Quote
ihor07
Quote
tax_agent
СПД ЕН не ликвидируют, а заставляют перейти в другую группу, в случае нарушений условий пребываня в группе, в которой он зарегистрирован.
за торговлю без внесения квэда в св-во ЕН - ст.293.4 НКУ
Як це в іншу групу? А хіба в іншу групу не за перевищення максимально можливої суми обороту? Тут же тільки разова операція по діяльності, яка поки що не внесена у свідоцтво платника ЄП. Підприємець перебуває у третій групі.

про перевод в другую группу - это я не для Вашего случая написала, а вообщем.smiling smiley
для Вас - ст.293.4 НКУ

Quote
tax_agent
Quote
ihor07
Quote
tax_agent
СПД ЕН не ликвидируют, а заставляют перейти в другую группу, в случае нарушений условий пребываня в группе, в которой он зарегистрирован.
за торговлю без внесения квэда в св-во ЕН - ст.293.4 НКУ
Як це в іншу групу? А хіба в іншу групу не за перевищення максимально можливої суми обороту? Тут же тільки разова операція по діяльності, яка поки що не внесена у свідоцтво платника ЄП. Підприємець перебуває у третій групі.

про перевод в другую группу - это я не для Вашего случая написала, а вообщем.smiling smiley
для Вас - ст.293.4 НКУ
Перепрошую. Поясніть тупому. Тобто в нашому випадку підприємець просто заплатить 15% з цієї одноразової операції і більше ніяких наслідків? "Или где"?
и еще вопрос по теме. Новое созданое предприятие. Хотим получить св-во НДС. В феврале сделали одну операцию купли продажи на 1500грн. Могу ли я 28 или 29 (вообщем сейчас уже) по регистрационную заявку на НДС, какие копии док-тов я должна подать (сделка без договора, по с/ф) и что мне писать в разделе 5 заявки?
про перевод в другую группу - это я не для Вашего случая написала, а вообщем.smiling smiley
для Вас - ст.293.4 НКУ[/quote]
Перепрошую. Поясніть тупому. Тобто в нашому випадку підприємець просто заплатить 15% з цієї одноразової операції і більше ніяких наслідків? "Или где"?[/quote]

только 15%
аннулирование св-ва ЕН только в случаях, указанных в ст.299.15
а заявление 1-НДС без хоть каких-либо оборотов не примут

Quote
Maaska
и еще вопрос по теме. Новое созданое предприятие. Хотим получить св-во НДС. В феврале сделали одну операцию купли продажи на 1500грн. Могу ли я 28 или 29 (вообщем сейчас уже) по регистрационную заявку на НДС, какие копии док-тов я должна подать (сделка без договора, по с/ф) и что мне писать в разделе 5 заявки?

не поняла, а чего в феврале провели операцию?
в смысле в январе?

см.ст.183.3 и ст.183.5
приложите копию банк.выписки и копию счета и расходки
в разделе 5 можно написать ст.182.1

Щоб не створювати нову тему, запитання по реєстрації платником ПДВ:
Раніше зустрічав роз"яснення (ще до под.кодекса), що платником ПДВ стають коли по всіх критеріях повинні бути платником ПДВ, а кредит можна зараховувати тільки коли свідоцтво ПДВ випишуть.

Як з цим зараз???

Свідоцтво єдиного 3% видали в жовтні, а свідоцтво ПДВ виписали в грудні. Чи платити ПДВ за жовтень-листопад ?????
простите в январе. Описка.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043399999999993