Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

оплата праці при фактичному виході на роботу під час лікарняного

Відправлено користувачем Prazdni4naia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всім привіт! Допоможіть будь-ласка розібратись в наступній ситуації:
маю загальний трудовий стаж 40 місяців. На попередній роботі отримувала в межах мінімальної з/п.
23.10.12р. влаштувалась на нову роботу з окладом 2000грн.
27.10.12р. відкрила ( на свою голову) лікарняний так як мала підозру на перелом лівої кисті.
29.10.12р. був єдиний день коли не виходила на роботу. Так як гіпс мені працювати не заважав ходила на роботу повний день.
13.11.12р. закрила лікарняний лист та здала його в Відділ кадрів
Сьогоні отримала аванс за цей місяць - аж 200грн.

Питання:
1. Чи мали мені оплатити лікарняний так як я фактично виходила на роботу та виконувала свої посадові обов*язки?
2. Як має в такій ситуації розраховуватись компенсація?
3. І чи можливо взагалі, що лікарняний мені можуть врахувати при виплаті основного заробітку.

Буду дуже вдячна за допомогу
1. Предыдущая работа не при чем. Больничный оплачивает фирма, на которой работаете во время , когда случился страховой случай, т.е. больничный.
2. Одновременно зарплата и больничный не начисляются. Или то, или то.
3. Похоже, Вам начислили больничный, просто теперь его платит не предприятие, а фонд соц. страха.Туда Ваша бухгалтерия подаст заявку ( насчитав больничный), дождется оттуда денег - и только тогда Вам выплатит.
А аванс маленький, потому как Вы в ноябре ( первой его половине) работали только 2 дня-14-е и 15-е.
ОК. Спасибо.
а мне теперь как просто спросить у бухгалтерии что и как?


Конечно! Просто спросИте, сколько начислили больничного. Только учтите, соцстрах перечисляет деньги через 10 раб. дней после получения заявки-расчета (от Вашей бухгалтерии). Это в лучшем случае. То есть, ускорить процесс получения денег - это не в силах бухгалтера!
А по поводу того, что Вы работали во время больничного - это надо спросить начальство.Зарплаты не начислят, но существуют премии, мат. допомога наконец. Труд должен вознаграждаться. Я не права?smiling smiley
Если вы работали зачем вообще было сдавать больничный. Один день не выхода по уважительной причине вам простили бы (или нет?). А теперь больничный вам оплатят только в размере 60% от ср. з/пл.
Просите премию у начальника хотя бы.
Ну, что случилось, то случилось. sad smiley Да, в деньгах Автор явно потеряет, если не дадут премиюшки.
доброго дня. допоможіть будь ласка в моїй ситуації.
мені в лікарні відкрили лікарняний, але нікуди його не здавала( у відділ кадрів), а виходила на роботу і працювала в нормальному режимі. чи мають право мене позбавити заробітньої плати за цей час?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028999999999998