Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Виготовлення продукції на давальницкій сировині

Відправлено користувачем Irotka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Порадьте що небуть ... Чи може ФОП на 2 групі ЄП виготовляти продукцію на давальницькій сировині юридичної особи і потім їм продавати як продукцію чи це надавання послуг.Але якщо послуги то підприємець на 2 групі ЄП не може їх надавати . Я правильно розумію ?
Так товар може продавати загальносистемнику, а послуги не може надавати.
Якщо ви отримуєте сировину від юр.особи на заг. сис-мі, а потім продаєте йому виготовлений товар, то нема проблем, але це потрібно якось у договорі правильно розписати, щоб не було питань, що все таки це можуть бути послуги по виготовленні продукції.


можливо в когось ще є якісь думки, але така операція досить сумнівна для ФОПа, може втратити можливість знаходитись у 2 групі.
Посмотрите здесь [www.dtkt.com.ua]
Хоть в статье нормы НУ старые, но раскрыта суть операции с "давалкой".
Это услуги...

тоді краще купляти вних цю сировину і потім їм же продавати готову продукцію тільки чи вигідно так їм треба думати
А якщо юридична особа на 4 групі ЄП і сплачує ПДВ
Quote
Irotka
А якщо юридична особа на 4 групі ЄП і сплачує ПДВ

в смысле 'nf abhvf будет заказчиком у физика?

Не знаю, вряд ли будет ли ООО-единщику выгодно: с начала продать СПДшнику сырье, а потом выкупив готовую продукцию, продавать ее дальше своим покупателям. Ведь накручивается оборот, с которого надо платить единый налог.
И еще терять НДС при покупке готовой продукции у СПД-шника неплательщика НДС.

я мала на увазі : юридична фірма на ЄП 4 гр. з ПДВ дає сировину , а ФОП на ЄП 2 гр робить продукцію на цій давальн сировині і надає рахунок як на виготовлення продукції ,оскільки він на це має право , а якщо навіть оформити що це надання послуг , то ФОП теж мені здається має право , бо послуги єдиноподатникам можна надавати.Смисл в тому , що Юридична особа потім собі при продажі перекриє ПДВ . Я так міркую, але чи правильно?
Ну да получается что налоговым кредитом они потом себе НЕ ВОЗМЕСТЯТ эту сумму налоговых обязательств, т.к. вы не плательщик НДС.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034599999999999