Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Не всі документи від ФОП

Відправлено користувачем ЛІЯ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У нас зараз планова перевірка. Прицепилися, що в 2010 та 2011 роках у нас по декількох ФОПам на спрощеній системі є не всі документи - свідоцтво єдиного податку є і правильний вид діяльності, а про держреєстрацію немає і тому хочуть донарахувати по ним ПДФО. Мотивують, що не повний комплект документів.
Я думаю, що тут тільки адмінштраф 170 грн. за неправильне ведення обліку, адже вид діятьності в свідоцтві співпадає.
Підкажіть, будь-ласка, статтю чи закон, як відстояти ПДФО, треба дуже терміново.
Дякую.
Не только админштраф. Еще НДФЛ с сумм, уплаченных ФОП. Бред конечно, но нужно ж им что-то начислить. А Вы хотите, чтоб они без штрафов ушли? Так не уйдут.


Виходить, що вони правомірно донараховують ПДФО?
Інспектор мені так і сказала, що вона не може нічого не донарахувати. Спочатку прицепилися до бензину на легкове авто, але там нічого не знайшли, тому перейшли на ФОПів.
А какие доки от ФОПа нужно иметь кроме свидоцтва если услуги ИТ оказаны

________________________________________________________________________________
За каждым успешным мужчиной стоит любовь женщины, а за каждой успешной карьерой женщиной - предательство мужчин!
или проживания- питания например

________________________________________________________________________________
За каждым успешным мужчиной стоит любовь женщины, а за каждой успешной карьерой женщиной - предательство мужчин!
пусть Вам покажут НПА где указано, что Вы обязаны иметь эти доки.... ну и второй вариант просто попросить сейчас у ФОПов недостающие доки...

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Очень хочется узнать, чем закончится Ваша история!
Нет, НДФЛ они доначисляют неправомерно. Но доначисляют. На логические аргументы, что от того, что у меня нет свидетельства ФОП не перестал быть ФОПом, отвечают всякий бред. Типа "Ну это же операции с наличкой". И в акте в любом случае напишут.
пипец...у меня по этим фопам...надо всех перешерстить...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000315