Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Подпись на квитанциях по регистрации НН не соответствует подписи в отправленных накладных

Відправлено користувачем natalka7777 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
На предприятии налоговые накладные регистрировались подписью бухгалтера. Бухгалтер увольняется. Отправили налоговые на регистрацию с подписью директора ( выписал-фамилия директора, електронные подписи -печать и подпись директора) Пришли квитанции А там неприятный сюрприз подпись - фамилия и идентификационный код бухгалтера! И так в 7 квитанциях!
Хотя електронную подпись бухгалтера никто даже не накладывал ! Что делать? Может у кого-то было такое же?


Програма и ключи от ИВК

Спасибо
У меня была ситуация, когда мне дали налоговые с подписью директора, а на квитанции подпись бухгалтера.Я звонила на телефон гарячей линии в Киев. И на сайте налоговой в разделе "база податкових знаннь" есть консультация, или письмо ГНИ, не помню, где четко определено, что подписи должны совпадать, в противном случае они не признаются кредитом. Мне просто заменили налоговые. У вас ситуация немного иная. Как я понимаю, бухгалтер уже не имела права их подписывать. Если суммы в налоговых значительные и ваши партнеры имеют для вас существенное значение, может просто перенести увольнение бухгалтера на более поздний срок, или по совместительству провести, при этом не забудте про 1ОПП, какая там стоит дата
Получается так что бухгалтер уже не работает. Налоговые отправляются на регистрацию с подписью директора. А приходят квитанции -там фигурирует подпись бухгалтера. ОПП еще не подавали в срок подачи укладываемся.
Теперь получается что бухгалтер забудь об увольнении -пожизненная привязка к фирме из-за этих квитанций? А если таки подать 1ОПП а квитанции будут регистрироватся так же эта регистрация будет недействительна.... Получаеся что это глюк налоговой Но поди ж ты докажи что отправлял налоговые на регистрацию с совершенно другой подписью......


Так ви повинні були підпис бухгалтера анулювати якимось чином.
Хоча достеменно я незнаю як це робиться, але при своєму звільненні
в першу чергу перевірила б анулювання підписів в банку, якщо є, ну і
в звітності звісно, не ображайтесь - це я з позиції звільненого бухгалтера.
Вона ж може не бути впевнена, що ви робите все правильно, бо мало
чого поназвітують, а потім захотять повісити на бухгалтера........

А якщо ви вважаєте що це глюк, то потрібно розбиратися
з програмістами, через яку програму ви реєструєте.......



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так з програмою все нормально. Галочку "використовувати підпис бухгалтера"зняла. Все чудово підписалося електронною печаткою та підписом директора. В 1с теж фігурує підпис директора на податкових.

Анулювати в банку підпис не проблема.Проблема в тому , що нежданно-негаданно підвели ці чортові квитанції.
І зараз треба відтягувати звільнення Добре що ще невстигла 1ОПП занести.

Якщо 1ОПП подам зараз , анулюю підпис - а квитанції будуть все одно далі реєструватися по старому з підписом бухгалтера-буде велика проблема :1)не перереєструєш 2) фактично будуть не дійсні(підпис людини яка вже не працює) 3)інший підпис на паперовій накладній не поставиш

Якщо директор дізнається -все ніякого звільнення ,а я залишатися не хочу , а він відпускати не хоче. Пообіцяла моє звільнення проблем не додасть. Здаватимете звітність з підписом директора та й все. А проблеми вже почалися
При реєстрації не обов язвого ж тільки підпис бухгалтера.
Ну наприклад бухгалтер захворів чи відпустці хіба не можна реєструвати підписом директора?

На подачу 1 Опп 10 днів- протягом цих 10 днів хіба не можна реєструвати підписом директора?
Думаю можна і 1ОПП тут ні до чого.

Проблемав тому що один підпис якось трансформується в зовсім інший або в тих квитанціях він невідомо як з являється
Я теж думаю що 1-ОПП має відношення тільки до звітності,
має бути там два підписи чи тільки один.
Ви сама той бухгалтер -шо звільняється?!?!?!
Так вам і потрібно дізнатися як анулювати підпис із програми,
щоб такої трансформації більше не відбувалось.
І звільнятись вже тільки після такого анулювання.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Завтра видалю з програми сертифікат бухгалтера взагалі - спробую ще таким чином

Ой , хто читає вибачте що в мене логін змінився Починала тему з natalka7777 заходила на екаунт автоматично , бо компьютер пароль пам ятав . А компютер накрився. Пароль не пам ятаю і ніде не записала . Добре що ноут є .тільки прийшлося новий екаунт завести

Ми домовилися що спочатку звільнюся з головного бухгалтера перейду на рядового.Річну звітність здамо за підписом тільки директора.Ну а тоді вже остаточно.
В налоговых, которые вы затягиваете из 1С должна быть фактическая подпись директора и тогда не важно кто отправил на регистрацию, в ответе на запыт будет подпись того, кто подписал
У вас Медок или БЭСТ? Там в Мед есть администрирование - параметры системы- подпись- податкови накладни та додаток 2 - убираете бухгалтера. Все, квитанции идут от имени директора
А то что, касается 1 ОПП - обратите внимание на то, как там название раздела звучит - ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР (бухгалтер чи інша особа, на яку покладено обов'язки з ведення бухгалтерського обліку платника податків): прізвище, ім'я, по батькові та реєстраційний номер
облікової картки платника податків або серія та номер паспорта*
А ведение бухгалтерского учета включает составление и подпись НН. Я не числюсь в штате предприятия, по договору от аудиторской фирмы веду бухгалтерский учет. В налоговой в 1ОПП я проведена как "особа...." Штрафовать меня налоговая не может, я не штатник, а налоговые с моей подписью и отчеты вполне лигитимны. Так что 1 ОПП не только отчетов касается
Не знаю як зараз, здаю електронкою, але раніше
при прийнятті звітності ще за царя Гороха в паперовому
вигляді звіряли підписи в деках з даними їхної бази. А база в
них тільки з наших 1-ОПП тоді була. Мабуть і зосталась
асоціація з тих пір



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Удалила сертификат бухгалтера из папки где хранятся сертификаты вообще. Все получилось так как надо.
Спасибо всем большое!

Я тоже не знала что можна быть не в штате а налоговые подписывать Век живи -век учись!
Я вранці запит зробила в податкову про включення до реєстру податкових накладних сама на себе на вчорашні накладні, по яких поприходили квитанції не з тим підписом.
Тільки що прийшов витяг з реєстру.
В ньому значится що зареєстровані за підписом директора так як я й відправляла
Чому в квитанціях значится підпис бухгалтера ?????????
Виходить це був глюк системи податкової і треба вірити витягам з реєстру а не квитанціям !!!!
Можливо під паролем головбуха входили в програмку?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А можливо десь в прогі є прив'язка до відповідальної
особи?!?!?! Мабуть же ж бух вказаний - достеменно
не знаю - так фантазії шо може бути..........eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ні не має прив язки і пароля немає . квитанції розшифровуються печаткою . А квитанції вислала податкова Видно в їх системі щось не спрацювало.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036800000000003