Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Основні засоби.....

Відправлено користувачем olga1705 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Основні засоби.....
Шановні колеги !!!! ПІДСКАЖІТЬ !!!Незнаю, як правильно зробити...хто знає підскажіть будь ласка....На підприємстві ОЗ придбалися 01.02.2012 року.., на протязі року відбувалися ремонти цих ОЗ...як правильно оформити? чи потрібні накази на поточний ремонт(сезоний)..??., запчастини заношу на 207 рах..., потім актом їх віднести на витрати чи на збільшення ОЗ ?...роботи по заміні тих же запчастин виконаних стороньою організацією.., на витрати? чи маю право? ( В мене немає залишкової вартості ОЗ на 01.01.2012 року- 10%...немаю)...ЯК ПРАВИЛЬНО???? ХТО ЗНАЄ??? ЯК ВИКРУТИТИСЬ з даної ситуації????
Re: Основні засоби.....
[www.visnuk.com.ua]
[www.visnuk.com.ua]

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Боишься - не делай, делаешь - не бойся,а сделал - не жалей!
Дякую! Все це я читала....., але дурня виходить...в машині поміняли фільтри для мастила...прокладки, кільця ...і це все ...дрібітень я маю відностити до обєкта, який поліпшується...., ще потрібно буде купляти причіп ...для возіння за собою всіх запчастин які мінялися в машині...grinning smiley...шучу...але щось нерозумію тоді...


З новим роком ! Бухгалтери..., як завжди немають часу відпочивати...
Колись, правда для автомобілів, було таке поняття
як ТО - технічне обслуговування - його можна було
зразу списувати на витрати. От якби знайшлось щось
подібне і на інші ОЗ, особливо на обладнання.........eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ТАК.... ТО..., але .... це ж витрати все ж таки....читала і що відноситься до ТО .., але ж податкова все ж таки трактує...10 % від балансової вартості на 01.01.2012 року.., а в мене оз на початок року немає....і стає питання....? куди? консультація відповідає, що на збільшення вартості оз... незнаю....запуталась....
Я думаю - якщо ТО і є залізобетонні докази,
то витрати однозначно і не перейматься з 10%........



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую..за підтримку....smileys with beer....я теж до ТО схиляюся...є всі відповідні документи...акти...з описом, що робилося...
і всі ці роботи повязані з підготовкою автомобіля до зими...
ремон відбувався на протязі місяця....чи потрібен наказ по підприємству на ремонт автомобіля? чи потрібно зупиняти нарахування амортизації на час ремонту відповдного оз.., так як він не використовувався в госп. діяльності....якщо витрати то мабуть потрібно повністю обгрунтувати від а.... і до я...., я маю на увазі чи писати накази?
А можливо щоб не писати окремі накази,
внести доповненням від тієї дати, коли
куплені і введені в експлуатацію ОЗ, до
наказу про облікову політику. Я думаю,
так буде надійніше........



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую....велике..., Ви звичайно молодець....дякую ще раз..., а можливо десь маєте, де можна знайти ХОРОШИЙ наказ про облікову політику підприємства...ніколи не мала з цим справи!!!, Ваша ідея...супер...я багато консультувалась...і нажаль ніхто не надав конкретної поради..., адже....сила бухгалтера не в сухому знанні Законів, а в правильному їх розумінні...і в умінні їх застосовувати в кожному окремому випадку, вміти правильно викрутитись з ситуації, і щоб нам за це нічогоне було....grinning smiley
Я нажаль вдома не маю такого наказу.
Але погугліть - все одно, який би не був
наказ - це тільки шаблон, бо у кожного
свої критерії......



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую...! З НОВИМ РОКОМ!!! Дякую за пораду і допомогу...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305