Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Як на практиці оформити надходження та списання основних засобів

Відправлено користувачем Nastia666 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У меня питання :
Придбали мишки для ноутбуків, при введені в експлуатацію одразу нарахувала 100% амортизацію.
Тепер з'явилося сальдо на 112 рахунку.
Підскажіть будь ласка, чи треба одразу закривати рах. і коли можна списувати?
Як все це правильно оформити?
я так розумію мишки у вас МНА?
якщо так. то списувати не варто, вони повинні бути на балансі, аж поки не закінчиться термін їх експлуатації.
Так МНМА, дякую.
А якщо я придбала МНМА я маю спочатку поставини на приход.Потім наказом ввести в експлуатацію.Обов'язково присвоювати інвентарний номер?Далі при закінченні терміну експлуатації списати.Як це все вірно оформити?Допоможіть будь ласка, тільки нещодавно в бухгалтерії


Так, ставите на прихід. Особисто я ставлю на Дт 1531 - Кт 631
Потім ввожу в експлуатацію : Дт 1122 - Кт 1531
Вони попадають на рахунок МЦ-малоцінні активи в експлуатації
Потім їх вартість списую на Витрати (92, 93, 23 рах.) Дт 92.93.23 - Кт 1322
Амортизація 100 %

І друкую форму ОЗ-1 Акт приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів.
В карточці проставляю термін використання, і по закінченні терміну можна списати.
Інвентарний номер можна проставити, адже мишок багато (у вашому випадку) вони списуються на конкретних людей, які повинні за ці мишки в ідеалі відповідати smiling smiley

Особисто я накази на введення в експлуатацію не роблю, в мене є загальний наказ про облікову політику підприємства і там усе прописано по амортизації і ОС на підприємстві. не хочу лишні бумажки друкувати.
Мышки, клавиатура и прочая такая мелочь у меня висит на 112м счете годами - пока не придет в негодность. Списывать, знаю, надо как основные средства - по типовому акту (ОЗ-3)
Дуже дякую!Але я не зовсім зрозуміла про строк корисного використання.Якщо амортизація 100 % то який можна ставити строк корисного використання?Чи взагалі його не ставити?
підкажіть, купили принтер, поставили на баланс як основний засіб, знос у розмірі 100%вартості нараховано протягом 2 років. Тепер списувати з бансу за допомогою акту (ОЗ-3)? чи так не можна?
Якщо ви хочете списати всю вартість мишок на витрати, то амортизація 100%, але оскільки мишки використовуються більше року то вони повинні бути на балансі, якийсь термін їх використання є. Ви спочатку уважно для себе прочитайте що таке необоротні матеріальні активи.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027100000000001