Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Бухгалтерськийта податковий облік валютних операцій

Відправлено користувачем ekaterina-g 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Допоможіть будь-ласка новачку.
1.Наше підприємство, юридична особа,платник податку на прибуток та ПДВ, резидент, планує заключити договір з нерезидентом України, на надання їм (ми ремонтуємо техніку)послуг, нерезидент розраховується з нами в Євро. Ми відкриваємо валютний рахунок.
Підскажіть будь-ласка, як правильно оформлювати документи.
Чи потрібно мені в 1С бухгал.(для визначення своїх доходів та витрат) виписувати рахунки, акти наданих послуг в валюті, чи можна зразу(згідно курсу НБУ) в гривнях.
І чи потрібно виписувати податкову накладну.
Але документи вони готують самі, акти складені на англійській та російській мові, де вказують суму за виконані роботи.
2. З 01 січня 2013р., якщо поступає валюта на рахунок, банки її автоматично переводять в гривні(на основний гривневий рахунок підприємства)
Які будуть проводки, і як правильно оформити.??? Чи буде це продаж вальти????
1. По першому питанню: в 1с рахунки виписувати не обов"язково, а от акти наданих послуг та платіжні документи потрібно відображати в валюті надходження в Євро. Якщо курс НБУ в програмі вказаний правильно, то усі проводки сформуються автоматично вірно в грн.
На рахунок ПДВ: Консультація ДПС

А на рахунок проводок, то я роблю наступним чином: по-перше, відображаю операції по транзитному рахунку (в банку можна попросити його прив"язати до інтернет банкінгу та виписок).

Дт 314 Кт 36 Отримані кошти на транзитний рахунок
Дт 314 кт 312 Зараховано половину виручки в валюті.
Дт 334 Кт 314
Дт 333 Кт 334 продано валюту (половину).
Дт 311 Кт 333 Зараховано половину валюти в грн. еквіваленті.

Десь так....
какой курс брать для БС валюты: когда зашла на распределительный, или когда зачислена на основной (на завтра - половина)?
Спасибо.


я беру розподільний... хоча не знаю, чи правильно....
Я тоже ссылаюсь на него, ведь только там видно полную сумму, а на основной зоходит только половина...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033700000000003