Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Облік нематеріальних цінностей.

Відправлено користувачем ded_ua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Перевірте, будь ласка, на правильність наступну ситуацію:

підприємство (ІТ-компанія) купує у ФОПа он-лайн систему сервісу. Через 3 міс. планується надавати платний доступ на цей сервіс компаніям. Контрактів по наданню доступа ще немає. Я зараз відображаю цей сервіс як куплений нематеріальний актив по рахунку 1541 (купівля НМА), але не вводжу в експлуатацію (по податковому обліку не відображаю нічого). А на рахунок 12 (НМА) буду вже переносити вартість сервісу, коли будуть заключені фактичні контракти на надання послуг, і тоді буду вводити все в експлуатацію, амортизувати і відносити знос на собівартість цих контрактів (а в податковому обліку на затрати).

Чи все так правильно? і ще цікавить, чи є якісь обмеження, скільки може знаходитись НМА на рахунку 15, тобто придбаним, але не введеним в екслуатацію.

Дякую
описали вы все правильно, ничего такого не заметила. А инвестиции могут числится до момента ввода в эксплуатацию ( у меня есть такие которые уже пятый год не введены - не вижу ничего страшного в этом)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000274