Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Директор, Бухгалтер та Касир

Відправлено користувачем Borod 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день.
Директор може виконувати обов'язки бухгалтера та касира та який час, якщо посада бухгалтера та касира вільна згідно штатного розкладу?
Може, але краще зробити наказ "Обовязки гол. бухгалтера та касира покладаю на себе" якщо це тимчасово , то ще можна вказати на який строк.
А обязанности возлагать на ввремя замещения с доплатой или без? И если с доплатой то в каком размере, полоклада?


Якщо засновник та директор одна особа, то можна без доплати. Якщо ні - тоді вам вирішувати виплачувати йому повну ставку, чи 50%. (це моя думка, якщо хтось думає по іншому-буду тільки рада дізнатися щось нове)
Олена Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Може, але краще зробити наказ "Обовязки гол.
> бухгалтера та касира покладаю на себе" якщо це
> тимчасово , то ще можна вказати на який строк.
На який строк невідомо, може і на два роки, але я зрозумів що це можливо, наказ зроблю.
Велике дякую!
У наказі обов'язково найменування посади зазначати згідно класифікатора професій?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029799999999999