Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Акти виконаних послуг і там де підписи сторін написано найменування п-ва і його фізична адреса

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Турбує питання, Голден надіслав акти виконаних послуг і там де підписи сторін написано найменування п-ва і його фізична адреса (договір на аренду фіз. адреси є) питання-приймати такій акт чи краще зробити заміну?

і ще податкову надіслав Голден і там де підпис стоїть підпис ніби відксерений навіть не факсиміле, мені здається така податкова не буде дійсна, так?
читаю лист МФУ там не написано про те що адреса є обов"язковим реквізитом.
Якщо у вас в податковій зазначено вашу юр. адресу, тоді в акті ставила б таку яка в податковій (моя думка).
А ось податкову з таким підписом точно не прийнала. Як я розумію це ваш НК, а з ним краще не шуткувать.


цікаво у кого Голден-тільки мені такі податкові приходять з таким підписом?
У мене Голден- це нормально- головне печатка жива!
Ви знаєте скільки в них абонентів? Всюди факсиміле.
В мене ПК від УМЗ на досить серйозні суми- там також факсиміле а печатка жива!
Та й у всякому разі , якщо буде первірка, напишуть їм запит чи вони надавали Вам за такий період ПК- відповідь буде так!
Подивилася у сусідів. Їм такі самі податкові присилають, але їм все одно, це не є їхнім НК.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031799999999993