Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

И снова обробка персональных даных!!!

Відправлено користувачем alenta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго времени суток! Тема уже поднималась, но все же голова уже идет кругом! Работник отказывается подписывать заявление оброки его персональных даных! Написал отказ! "Я Иванов В. П. заявляю:
ведення бухгалтерського, податкового та кадрового обліку вже є визначено відповідними Законами України (в інтересах економічного добробуту), за нищенаведеними законодавчими актами. Моя згода на обробку персональних даних для таких цілей непотрібна!" Далее идет перечень Законов! Тоесть, если он не дает добро, значит и регистрировать никаких баз не надо, так как я буду использовать его даные только в пределах трудового договора? У кого такое было? Заранее большое спасибо!
Не так давно на форумі ДтКт обговорювалась тема, що базу даних "працівники" взагалі реєструвати не потрібно,а раніше подану зачву потрібно відкликати...
ссылочку не дадите, не могу найти!smiling smiley


а вот на счет "Контрагентов-ФОП" не подскажете, отзываем только "Работников"?
у меня вопросик
базу учередителей если их 2 человека обязательно регистрировать???
а то говорили вроде если 1 то не надо ...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305