Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звіт про рух грошових коштів

Відправлено користувачем ТетянкаБ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всем добрый день! пополнили в этом году на расчетный счет уставной фонд. Не могу понять куда его запихнуть в отчет о движении денежных средств?
Я думаю в 310 "Надходження власного капіталу". Я за 2011р. ставила в 310. В цьму році не було надходжень.
ряд. 310-Надходження власного капіталу
У статті "Надходження власного капіталу" відображаються надходження грошових коштів від розміщення акцій та інших операцій, що призводять до збільшення власного капіталу.


Стрічка 110 - Відрядження. Відрядження були, а 1с 8,2 не ставить туди. Де помилка???Потрібно ставити суму нараховану, чи видану??)
У когось є інструкція чи щось таке, як заповнити звіт eye popping smiley(які рахунки обліку в яку стрічку)Допоможіть!!!!!!!!eye popping smiley
Quote
Z-olya12
У когось є інструкція чи щось таке, як заповнити звіт eye popping smiley(які рахунки обліку в яку стрічку)Допоможіть!!!!!!!!eye popping smiley

смотрели ПСБУ №4?
Звичайно читала,але більш конкретно потрібно
Добрый день! Как заполняются формы:
Увязка форм [yadi.sk]
Форма 3 [yadi.sk]
Форма 4 [yadi.sk]
Форма 5 [yadi.sk]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033899999999998