Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Пайова участь

Відправлено користувачем petra 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Пайова участь
Добрый день.Перечислили пожарным 10 000,00 (взятку) по договору "передача коштів пайової участі в розвитку матеріально-технічної бази держ. пож. охорони м. Києва", договор на 20 020,00.Как всегда деньги нужны срочно и вчера, а бухгалтеру нужно все провести правильно и красиво.Я так понимаю это "Інвестиції непов’язаним сторонам"? Подскажите пожалуйста проводки , может кто-то сталкивался
Re: Пайова участь
А для чого ви взагалі перераховували? І до чого тут інвестиції з неповязаними сторонами?
Re: Пайова участь
Перечислила, потому что директор приказали это "(взятка) по договору "передача коштів пайової участі в розвитку матеріально-технічної бази держ. пож. охорони м. Києва", т.е. по б/н. им он тоже нужен..А что это? Я инвестирую в строительство.Поправьте меня, если я не права.Я поэтому вопрос и задаю, что бы узнать как правильно..


Re: Пайова участь
Какая же здесь инвестиция? вы какую выгоду подразумеваете получить в дальнейшем? - если это взятка - то всё за счет прибыли - и не заморачивайте себе голову.
Інвестиції -грошові, майнові, інтелектуальні цінності, що вкладаються в об'єкт підприємницької та інших видів діяльності з метою отримання прибутку
Re: Пайова участь
Интересно только что они в договоре прописали? сбросьте предмет договора в студию, интересно же. И права и обязанности как прописаны?
Re: Пайова участь
Не бачу тут можливості іншої ніж 949 , хіба якийсь мудрий договір який передбачає можливість валових витрат
На жаль так по всій Україні
І я постійно таке плачу


Правда мої працедавці тепер "Купують вогнегасники"
або щось в СПД


Всіх Вам благ
Ваш "ДК"
Re: Пайова участь
Договір щодо пожежної безпеки обєкту будівництва та передачі коштів пайової участі в розвитку мат.-тех. бази державної пожежної охорони м. Києва
предмет- предметом цього договору є визначення Стороною 2 (предприятие) суми коштів пайової участі, що нею на договірних засадах з Стороною 1 (пож.-ки) передбачаються в проектно-кошторисній документації на будівництво обєкту для розвитку мат.-тех. бази пожеж. охорони м. Києва Сторони 1 в рахунок коштів пайової участі Сторині 2
Кошти передаються для розвитку мат..-тех. бази пожеж. охороони м. Києва Сторони 1, у розмірі 20000,00 без ПДВ.
Сторона 2 передає кошти Стороні 1, або придбаває пожежну техніку, спецодяг і т.д....
Re: Пайова участь
Год назад Шевченковский район просил просто перечислить деньги на развитие и облагораживание..Сколько не жалко, скажем так..А тут просто формулировка не "балготворительность", а паевое участие..
Re: Пайова участь
petra Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Год назад Шевченковский район просил просто
> перечислить деньги на развитие и
> облагораживание..Сколько не жалко, скажем так..А
> тут просто формулировка не "балготворительность",
> а паевое участие..


А ві кто? Застройщик?

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Пайова участь
И договор на 20000,00, а перечислили 10000,00...И больше не просят
Re: Пайова участь
Мы нет. Просто розничная фирма. При получении Разрешения на размещение торг. обьекта, магазина..
Re: Пайова участь
949 и никаких ВР - и забудьте.
Re: Пайова участь
Цікаво було б глянути на ваш договір? Можливо там є шось цікаве.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00060199999999999