Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нова програма по ПФ не качається

Відправлено користувачем Nikokardan@ukr.net 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні колеги, хтось пробував качати з сайта ПФ "Автоматичне робоче місце – Єдиний внесок" версія 119, ніфіга не качається, в чому причина???confused smiley

0
[buhgalter911.com] попробуйте звідси, 15хв і програма скачана
ага. і в мене не качається! качала, качала, плюнула та й набрала в медке. (В мене демо версія) та відправила.. ось сижу та чекаю на другу квитанцію..


АГа, а вдруг на buhgalter911.com якась не така, все таки на сайті ПФ оригіналcool smiley
не можу на сайті buhgalter911.com скачати! сама програма є, а значка немає.

Название Файл Размер Скачать
"Автоматичне робоче місце – Єдиний внесок" версія 119(ПЗ від 08.02.2013) arm_119.rar 410 Mb
біля назви програми нажимайте на х і програма скачається, вона точно така ж як і демо версія Медока. Сьогодні скачала набрала звіт, відправила і вже маю 2 квитанції про прийнятий звіт
так в мене немає нияких Х. пусто. все передивилась. вроди й не сліпа.)але не найду
в мене було так:
"Автоматичне робоче місце – Єдиний внесок" версія 119(ПЗ від 08.02.2013) arm_119.rar 410 Mb х
в мене так само, але без Х
а Ви зараз не заходили?
Quote
Nikokardan@ukr.net
АГа, а вдруг на buhgalter911.com якась не така, все таки на сайті ПФ оригіналcool smiley

[www.ex.ua]
Это тоже ПФ ! Чудесно быстро качается! И Ваша душа будет спокойна!!!winking smileysmiling smileywinking smiley
Ой, плохо скопировала ссылочку! Пардон!
[www.ex.ua]
Quote
Karmen
в мене було так:
"Автоматичне робоче місце – Єдиний внесок" версія 119(ПЗ від 08.02.2013) arm_119.rar 410 Mb х

Епта, 410МБ. Нифигасебе. Раньше арм был на 4х дискетах.

Подскажите, а с этой программы можно отправлять отчет по электронке?
скачала arm_119.rar. Кожного разу при відкритті з"являється повідомлення, що є обновлення. Натискаю - і не обновляється.

Скачала звідси [www.zvit.net] обновлення 10.00.120, і знову не обновляє: update - обнаружена ошибка. Приносим извинения за неудобства.

Що робити, поділіться досвідом будь-ласка!
И без последнего обновления отчет формирует. Получила уже все квитанции по 2м фирмам
[kat.ph]

Вот ссылочка на торрент программы.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057999999999997