Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

надходження грошей з корпорат.картки в касу

Відправлено користувачем salutVera 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Працівники підпримства в січні були в відрядженні. Аванс підприємство не видавало. Іздили за особисті гроші директора. В лютому директор зняв з корпоративної картки (картка на ім'я директора) заборгованність по відрядженню всіх працівників.
Виходить , що гроші зняті з корпор/картки треба оприбуткувати в касу і далі видати з каси підзвітним особам.
Якщо гроші зняті з корпор/карти оприбутковуються в касу в ПКО прийнято від пишемо прізвище директора чи ставимо прочерк ( як надходження грошей з р/р)?
директора
затем я оформляю пустой авансовый отчет директора, в котором проставляется номер ПКО по возврату, и прикалываю слип из банкомата


А що ви пишете в підстава в ПКО ?
повернення невикорастиних коштів, отриманих підзвіт
Для чого пропускати гроші через корпоративну картку, чи не легше чеком зняти і оприбуткувати в касі? Тоді не потрібно оформляти авансовий звіт.
Наскільки мені відомо, корпоративною карткою не можна погашати заборгованість.
Quote
kladoselahia1
Для чого пропускати гроші через корпоративну картку, чи не легше чеком зняти і оприбуткувати в касі? Тоді не потрібно оформляти авансовий звіт.
Наскільки мені відомо, корпоративною карткою не можна погашати заборгованість.
ага, розкажіть це директорам, які "по дорозі" в банкоматі гроші зняли та ще й чек не взяли sad smiley
При вищевикладених операціях як раз заборгованість вже гаситься не корпоративкою, а грошима з каси.
Корпоративка взагалі штука делікатна з нашим слизьким законодавством
А я перестала оформлять пустые авансовые отчеты при полном возврате неиспользованных ден.средств... Как-то странновато смотрятся ав.отчеты с пустой табличкой, утвержденные директором в сумме 0 грн. 00 коп. Подкалываю чеки банкомата под ПКО в кассе.
я тоже считаю нулевой отчет глупостью, но глупо - не значит неправильно. по положению 637 человек если снял деньги с банкомата, то отчитайся, приложи слип и верни неиспользованные. это соблюдается при пустом АО.
с другой стороны, а что будет если нет АО? человек не отчитался и должен вернуть все что снял. ну он по ПКО это и сделал. или еще такой момент - снятые с банкомата деньги не приходуются в кассу, а приходуются только неиспользованные. а у вас фактически получается оприходование снятых денег, а не возврат неиспользованных. насколько это чревато....
Quote
Aleksa_
А я перестала оформлять пустые авансовые отчеты при полном возврате неиспользованных ден.средств... Как-то странновато смотрятся ав.отчеты с пустой табличкой, утвержденные директором в сумме 0 грн. 00 коп. Подкалываю чеки банкомата под ПКО в кассе.
100%...шозабред с пустыми АО...
а если сотрудник в банке получил деньги и принес их в кассу,тоже пустой АО делать?
сдается мне если совсем страшно достаточно распоряжения "Петрову снять с корпоративной карты мульен и внести в кассу для последующего использования в хоз деятельности"

ну бред бредом, но по закону smiling smiley
приказ точно лажа
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037500000000001