Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Работа с бюджетной организацией

Відправлено користувачем Simira 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день
Вопрос к тем кто-то работает с бюджетом. Подскажите, пожалуйста, акты выполненных работ в доходы беруться по дате подписания? А налоговое обязательство по дате оплаты? Я правильно понимаю. Бухгалтер бюджетной организации утверждает, что и обязательство по НДС и доходы учитываются по дате оплаты.
Доходы - с момента подписания акта выполненных работ
НДС - с момента оплаты.
Quote
Simira
Добрый день
Вопрос к тем кто-то работает с бюджетом. Подскажите, пожалуйста, акты выполненных работ в доходы беруться по дате подписания? А налоговое обязательство по дате оплаты? Я правильно понимаю. Бухгалтер бюджетной организации утверждает, что и обязательство по НДС и доходы учитываются по дате оплаты.
За бюджетні кошти - так. Якщо десь в договорі прописано, що розрахунки ведуться за бюджетні кошти.


Quote
Zhyzhoma
Доходы - с момента подписания акта выполненных работ
НДС - с момента оплаты.

я тоже так делаю.

НДС:
187.7. Датою виникнення податкових зобов’язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку або дата отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов’язаннями перед бюджетом.
доход:
137.1. Дохід від реалізації товарів визнається за датою переходу покупцеві права власності на такий товар.
Дохід від надання послуг та виконання робіт визнається за датою складення акта або іншого документа, оформленого відповідно до вимог чинного законодавства, який підтверджує виконання робіт або надання послуг.

в статье 137 нет упоминания о бюджете.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029899999999994