Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Услуги банка и ННhot smiley

Відправлено користувачем TanyaOdessa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Quote
Люда
девочки... а по номеру что? какой номер ставить? или прочерк?
у ЄБПЗ є відповідь,АЛЕ вона стосується вже старої форми реєстру, в якій говориться,що при заповненні р.2 увипадку придбання товарів що не є обєктом оподаткування у гр.1 записується порядковий номер, який відповідає порядковому номеру запису в реєстрі та проставляється у графі 4.
Re: Услуги банка и ННhot smiley
Quote
Kylinichenko
Quote
Люда
девочки... а по номеру что? какой номер ставить? или прочерк?
у ЄБПЗ є відповідь,АЛЕ вона стосується вже старої форми реєстру, в якій говориться,що при заповненні р.2 увипадку придбання товарів що не є обєктом оподаткування у гр.1 записується порядковий номер, який відповідає порядковому номеру запису в реєстрі та проставляється у графі 4.


СПАСИБО!!!

понятно что по новым правилам с 1-го марта пока не известно.....
Re: Услуги банка и ННhot smiley
а вот у меня вопрос у меня есть операции без ндс, они не плательщики, я указывала всегда НП а в номер НПН ставила 0, прихила кв 1 с предупреждением, а вот кв 2 принято, но вот сейчас за февраль то же самое сделала, реестр пришла кв 1 пишет уже что ошибка, а вторая ввобще не приходит(


Re: Услуги банка и ННhot smiley
Вторая квитанция сейчас большинству не приходит, это не признак критической ошибки в реестре.
Quote
sawyn4ik
а вот у меня вопрос у меня есть операции без ндс, они не плательщики, я указывала всегда НП а в номер НПН ставила 0, прихила кв 1 с предупреждением, а вот кв 2 принято, но вот сейчас за февраль то же самое сделала, реестр пришла кв 1 пишет уже что ошибка, а вторая ввобще не приходит(

ІПН (по старому реєстрі) потрібно було ставити 400000000000

я вчора відправляла в понеділок дек.,дод 5 і реєстр через пів години прийшли перші квитанції на вчора зранку прийшли всі 2 кв.
Re: Услуги банка и ННhot smiley
Звонила в 08005010070 спросила снова про услуги банка согласно новому порядку в Реестре.....Ответ вид=БО,а ИНН=0-даже если сам банк плательщик-МЕНЯ ЭТОТ НОЛЬ ОЧЕНЬ УЖ СМУЩАЕТ!!!!!confused smiley
Хочу пораньше сдать деку.......кто как решил рисовать услуги не подскажите?
П.С. каждый год выясняю выясняю как их показывать и каждый год одно и тоже "Понятно что ничего не понятно"
Re: Услуги банка и ННhot smiley
но это ж не правильно будет если указать ноль, они ж плательщики, они в налоговой много могут сказать, я укажу БО и с ИНН!
Re: Услуги банка и ННhot smiley
Я к такому варианту и склоняюсь БО и ИНН,........хоть бы одно разьяснение......
Re: Услуги банка и ННhot smiley
Quote
Alina
Я все время ставила БО (банк плательщик НДС) ни разу не было никаких замечаний в квитанциях

аналогично - уже года 2 так сдаю по всем предприятиям и все ок - ставлю № - это №п/п в реестре, вид - БО, и ИНН банка..
Re: Услуги банка и ННhot smiley
Quote
Marizell
Звонила в 08005010070 спросила снова про услуги банка согласно новому порядку в Реестре.....Ответ вид=БО,а ИНН=0-даже если сам банк плательщик-МЕНЯ ЭТОТ НОЛЬ ОЧЕНЬ УЖ СМУЩАЕТ!!!!!confused smiley
Хочу пораньше сдать деку.......кто как решил рисовать услуги не подскажите?
П.С. каждый год выясняю выясняю как их показывать и каждый год одно и тоже "Понятно что ничего не понятно"


я уже в апреле за март новую деку отправляла - ставила БО и ИНН банка. все прошло на ура
Была недавно на семинаре посвященном НДС. Консультант из налоговой сказала, что нужно писать БО и ИНН банка.
Quote
Marizell
Звонила в 08005010070 спросила снова про услуги банка согласно новому порядку в Реестре.....Ответ вид=БО,а ИНН=0-даже если сам банк плательщик-МЕНЯ ЭТОТ НОЛЬ ОЧЕНЬ УЖ СМУЩАЕТ!!!!!confused smiley
Хочу пораньше сдать деку.......кто как решил рисовать услуги не подскажите?
П.С. каждый год выясняю выясняю как их показывать и каждый год одно и тоже "Понятно что ничего не понятно"

В єдиній базі податкових знань зявились відповіді стосовно цих питань:
Як заповнюються графи р.1 та р.2 Реєстру при здійснення операцій з придбання/постачання товарів послуг, які не є обєктом оподаткування?(може знайти за пошуком категорія:130 підкатегорія 130.23

розділ 2 реєстру:
гр 1 - порядк.№ який відповідає порядковому номеру запису в реєстрі та проставляється в гр 4
гр 2,3 - дати отримання та виписки док.
гр 5 - БО
гр 6 - найменування
гр 7- 0
гр 8,9,11,13,15 - вартість ...
гр 10,12,14,16 - 0
Re: Услуги банка и ННhot smiley
Quote
Natka123
Quote
Marizell
Звонила в 08005010070 спросила снова про услуги банка согласно новому порядку в Реестре.....Ответ вид=БО,а ИНН=0-даже если сам банк плательщик-МЕНЯ ЭТОТ НОЛЬ ОЧЕНЬ УЖ СМУЩАЕТ!!!!!confused smiley
Хочу пораньше сдать деку.......кто как решил рисовать услуги не подскажите?
П.С. каждый год выясняю выясняю как их показывать и каждый год одно и тоже "Понятно что ничего не понятно"


я уже в апреле за март новую деку отправляла - ставила БО и ИНН банка. все прошло на ура

а в какую графу сумму Вы ставите?извените за вопрос!(
Quote
sawyn4ik
Quote
Natka123
Quote
Marizell
Звонила в 08005010070 спросила снова про услуги банка согласно новому порядку в Реестре.....Ответ вид=БО,а ИНН=0-даже если сам банк плательщик-МЕНЯ ЭТОТ НОЛЬ ОЧЕНЬ УЖ СМУЩАЕТ!!!!!confused smiley
Хочу пораньше сдать деку.......кто как решил рисовать услуги не подскажите?
П.С. каждый год выясняю выясняю как их показывать и каждый год одно и тоже "Понятно что ничего не понятно"


я уже в апреле за март новую деку отправляла - ставила БО и ИНН банка. все прошло на ура

а в какую графу сумму Вы ставите?извените за вопрос!(

Залежно від призначення придбаного товару...прочитайте назви граф 8-16 реєстру ...там все зрозуміло
Re: Услуги банка и ННhot smiley
вот услуги банка к примеру
Quote
sawyn4ik
вот услуги банка к примеру
у меня услуги банка у 8 и 11
Re: Услуги банка и ННhot smiley
Quote
sawyn4ik
Quote
Natka123
Quote
Marizell
Звонила в 08005010070 спросила снова про услуги банка согласно новому порядку в Реестре.....Ответ вид=БО,а ИНН=0-даже если сам банк плательщик-МЕНЯ ЭТОТ НОЛЬ ОЧЕНЬ УЖ СМУЩАЕТ!!!!!confused smiley
Хочу пораньше сдать деку.......кто как решил рисовать услуги не подскажите?
П.С. каждый год выясняю выясняю как их показывать и каждый год одно и тоже "Понятно что ничего не понятно"


я уже в апреле за март новую деку отправляла - ставила БО и ИНН банка. все прошло на ура

а в какую графу сумму Вы ставите?извените за вопрос!(

в 8 и 9
Re: Услуги банка и ННhot smiley
конечно 8 и 9
В тему про услуги банка. [buhgalter911.com]
"Враховуючи вищезазначене, до Реєстру отриманих податкових накладних не можна вносити записи одним рядком, сформовані на підставі зведених даних декількох окремих документів (зокрема, кількох виписок банку), незалежно від періодичності зведення таких документів (один раз на день або раз на місяць). А тому у зазначеній у запитанні ситуації записи до Реєстру отриманих податкових накладних мають бути внесено окремим рядком за кожною отриманою випискою."
Комиссию банка никогда не показывала в реестре. После прочтения консультации налоговой, поняла, даже если захочу, сделать -это будет нереально. У меня банк каждый день снимает комиссию. smiling smiley

У меня два банка - и каждый день комиссии по 2 грн, приходится проводить... Всякой ерундой нас мучают, что уже рук и головы не хватаетspinning smiley sticking its tongue out
Re: Услуги банка и ННhot smiley
В реестре полученных НН не отображаю услуги банка. Чем это чревато?
неправ. ведение реестра , 510-1020
8 і 9 коли послуга чи товар з пдв???
а коли не є обєктом оподаткування (послуги банку)????
кол.11 так і називається "звільнені від оподаткування, не є обєктами оподаткування"!
Quote
Kylinichenko
8 і 9 коли послуга чи товар з пдв???
а коли не є обєктом оподаткування (послуги банку)????
кол.11 так і називається "звільнені від оподаткування, не є обєктами оподаткування"!

Если точнее, то колонка 11 называется "...для здійснення операцій які звільнені від оподаткування, не є об'єктами оподаткування".
Т.е. если у Вас есть не облагаемые НДС операции и банковское обслуживание используете для этих операций - тогда кол. 11. Если таких операций нет, то все записывается в колонки 8, 9 и 10 (если приобретается без НДС в кол. 10 пишете 0)
Quote
Kylinichenko


В єдиній базі податкових знань зявились відповіді стосовно цих питань:
Як заповнюються графи р.1 та р.2 Реєстру при здійснення операцій з придбання/постачання товарів послуг, які не є обєктом оподаткування?(може знайти за пошуком категорія:130 підкатегорія 130.23

розділ 2 реєстру:
гр 1 - порядк.№ який відповідає порядковому номеру запису в реєстрі та проставляється в гр 4
гр 2,3 - дати отримання та виписки док.
гр 5 - БО
гр 6 - найменування
гр 7- 0
гр 8,9,11,13,15 - вартість ...
гр 10,12,14,16 - 0
А вы в гр 4 ставите номер выписки или порядковый номер из гр 1???
Re: Услуги банка и ННhot smiley
Quote
Kylinichenko
8 і 9 коли послуга чи товар з пдв???
а коли не є обєктом оподаткування (послуги банку)????
кол.11 так і називається "звільнені від оподаткування, не є обєктами оподаткування"!
в 11 графу попадают покупки, предназначенные для необлагаемых и необъектных операций у вас
Quote
Марусик
В тему про услуги банка. [buhgalter911.com]
"Враховуючи вищезазначене, до Реєстру отриманих податкових накладних не можна вносити записи одним рядком, сформовані на підставі зведених даних декількох окремих документів (зокрема, кількох виписок банку), незалежно від періодичності зведення таких документів (один раз на день або раз на місяць). А тому у зазначеній у запитанні ситуації записи до Реєстру отриманих податкових накладних мають бути внесено окремим рядком за кожною отриманою випискою."
Комиссию банка никогда не показывала в реестре. После прочтения консультации налоговой, поняла, даже если захочу, сделать -это будет нереально. У меня банк каждый день снимает комиссию. smiling smiley

А у меня не только каждый день, у меня еще и отдельными платежками. Было, например, 10 платежей в день - то в выписке моих 10 платежек и 10 банковских по 2,50. И получается, что мне каждое это 2,50 нужно отдельной строчкой в реестре записывать.
Я тоже никогда не показывала комиссию банка в реестре, было две проверки - ничего по этому поводу не сказали (видимо их такой мальнький штраф, как 510 грн. не интересует).
Re: Услуги банка и ННhot smiley
Quote
TanyaOdessa
неправ. ведение реестра , 510-1020

А это откуда?
Quote
Natka0239
Quote
Kylinichenko


В єдиній базі податкових знань зявились відповіді стосовно цих питань:
Як заповнюються графи р.1 та р.2 Реєстру при здійснення операцій з придбання/постачання товарів послуг, які не є обєктом оподаткування?(може знайти за пошуком категорія:130 підкатегорія 130.23

розділ 2 реєстру:
гр 1 - порядк.№ який відповідає порядковому номеру запису в реєстрі та проставляється в гр 4
гр 2,3 - дати отримання та виписки док.
гр 5 - БО
гр 6 - найменування
гр 7- 0
гр 8,9,11,13,15 - вартість ...
гр 10,12,14,16 - 0
А вы в гр 4 ставите номер выписки или порядковый номер из гр 1???

пор.№ из гр 1
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044899999999992