Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перевірка Фонду по нещасним

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Тільки що подзвонили з Фонду по нещасним випадкам, в зв"язку з трансформацією кодів виду діяльності, в нас зміна з одного класу ризику на інший, і треба змінити ставку по ЄСВ (зменшити) на 0,01%. Треба проходити перевірку. Чи потрібно від них наказ на проведення перевірки?
По телефону мені продиктували, які документи принести для перевірки.
Поділіться, будь ласка, досвідом таких перевірок!. Дякую!
Для зменшення %ЄСВ в ПФ, Вас повинен перевірити цей фонд .Перевіряють ( мене перевірили за 3 роки)об'єми продаж по основному виду діяльності, відповідно - дотримання старого % ЄСВ,пишуть акт перевірки,який передається в ПФ.В акті також зазначають,що зараз у Вас змінився % ЄСВ (зменшився) і просять зробити перерахунок внесків. На підставі цього акту ПФ Вам міняє %ЄСВ на новий та перерахунок сум (зменшення)Ви показуєте в звіті в р.7.2.Консультуватись зі своїм інспектором ПФ.
там проверка я так поняла формальная, нам тоже звонили недавеча


--------------------------------------------
Те, кто соблюдает нейтралитет, сталкиваются с ненавистью побежденных и презрением победителей. Никколо Макиавелли

Допомога нашим бійцям на сході
Приват 4731185602392919 Есаулова Тетяна
НП, відділення №80, Київ, 063-400-3434


у нас была формальная по увеличению ставки, писали акт почти год, потом позвонили что у них проверка и они срочно стряпают эти акты, мы поехали подписали и все, зато теперь их фонд по охране нас собрался проверять...
Була перевірка на зменшення класу ризику. Клас змінився ще в 2011р. Через певні нюанси перевірку проходили лише в цьому році. Документи надали за 2011-2012р. Клас змінили, але перерахунок нарахувань по ЄСВ написали робити лише за 2013 р. Тоді питається навіщо їм було підтвердження зміни класу ризику за 2011р. На руки видали лише КОПІЮ повідомлення про зміну класу ризику . Попросила зробити запис до журналу перевірок- не відмовились.
А нет ли у кого-нибудь их телефона (Святошинский)?
Позвонили с тем же вопросом(смена КВЕД), предложили перезвонить по 0445852011, Татьяна Васильевна, отдел регистрации. А в ответ включается факс-автомат. Куда им теперь звонить?
Quote
25020
На руки видали лише КОПІЮ повідомлення про зміну класу ризику .

Мне сегодня и оригинал акта отдали и направление и уведомление в оригинале о смене класса риска, заехала в ПФУ, показала инспектору и все. Правда тоже сказала пересчитать внески и отразить в 7,2
Quote
Klubnika
Quote
25020
На руки видали лише КОПІЮ повідомлення про зміну класу ризику .

Мне сегодня и оригинал акта отдали и направление и уведомление в оригинале о смене класса риска, заехала в ПФУ, показала инспектору и все. Правда тоже сказала пересчитать внески и отразить в 7,2

А вы документы им оставляли для проверки или при вас проверяли? И сколько прошло времени от начала проверки до акта?
Quote
Aleksa_
Quote
Klubnika
Quote
25020
На руки видали лише КОПІЮ повідомлення про зміну класу ризику .

Мне сегодня и оригинал акта отдали и направление и уведомление в оригинале о смене класса риска, заехала в ПФУ, показала инспектору и все. Правда тоже сказала пересчитать внески и отразить в 7,2

А вы документы им оставляли для проверки или при вас проверяли? И сколько прошло времени от начала проверки до акта?

Оставляла, делала реестр.2 дня, хотя в акте написали, что один.
Надавала копії документів. 3 дні.
А нас за пару годин перевірили.
в левобережном Киев сказали за 20 мин проверят. А в прошлом году тоже меняли -оставляла доки им.Потом подъезжала
а какие документы они требуют для проверки?
Штатний розклад, оборотно-сальдові відомості по всім рахункам, але я не по всім рахункам робила eye rolling smiley.
Баланси. Але ми не прибуткова організація. А так ще просять договори продажу товарів чи послуг, Звіт про основні показники підприємства, 70 рахунок.
1-Підприємництво та інші звіти до статистики (по в-ву, по торгівлі....) , накладні, штатні-розписи ( казали можна принести договори, оборотки - я не носила, пройшло )
Затребовали документы с момента регистрации предприятия (2007г), при чем первые пару лет была торговля, а удерживали по классу услуг (т.е. занижено)-грозятся доначислить.... и как быть?
А правомерность проверки больше 3-х лет?
они имеют право смотреть свыше трех лет?
Quote
Val_V
А правомерность проверки больше 3-х лет?
они имеют право смотреть свыше трех лет?

имеют право
у фондов сроков давности нет
Мне повезло больше, т.к. просили лишь зарплату до 2010 года, т.к. после уже взносы в ПФУ начали платить и годовые отчеты по статистике за 2011-2012 год -опт, торг
Несчастный Фонд проводит проверку, только если идёт на уменьшение %. Я в Харькове, 2 раза проходила, когда класс ризику зависел от оборота по видам деятельности- по данным статистики. С 2013 класс ризика зависит от кол-ва сотрудников по этому виду. Чтобы не морочить голову , договоритесь с инспектором нечастного и оставьте всё по -старому,( в отчёте ) чтобы не напрягаться из-за 0,01%. Меня проверяли по 3 недели . Носила и оставляла в Фонде оригиналы - зарплатных ведомостей, кассу с выплатой зарплаты, копии отчётов по статистике,оборотки по счетам за всё время от последней проверки, а это 2-3 года. Головняк - врагу не пожелаешь.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040899999999999