Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Вопрос по 1-ОПТ

Відправлено користувачем Oxi 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вопрос по 1-ОПТ
если фирма работала в квартале по 2 кведам (оптовые продажи и просто продажи)
тогда в 1-ОПТ гр 2(оптовий продаж усього тис.грн) не будет равен ф2м стр.030. Так правильно?
И еще вопросик, если вообще не было оптовых продаж, но знач стр 030 формы 2м не нулевое, пустой 1-ОПТ допускается?
Re: Вопрос по 1-ОПТ
Что Вы имеете в виду под "просто продажи"? Продажи физлицам, т.е. розничные продажи?
Re: Вопрос по 1-ОПТ
я имею ввиду кведы
42.11 строительство дорог и автострад
46.13 діяльність посередників у торгівлі деревиною, буд матеріалами (т.е в названии кведа нет оптова продажа)

у нас просто основной - оптова торгівля хімічними продуктами


Re: Вопрос по 1-ОПТ
Суммы по прочим кведам не указываются. В некоторых годах у 1-опт годового есть строка "прочие виды деятельности".
Допускается пустой, просто по итогам года если у Вас опт не будет преобладающим, то должно быть пересмотрено определение основного вида деятельности.
Re: Вопрос по 1-ОПТ
спасибо огромное
Re: Вопрос по 1-ОПТ
У нас лікарні закупляють медичне обладнання. В 2012р. я заповнювала це як оптові продажі, тепер думаю неправильно. Напевно, роздріб. Суми і асортимент великі.
Re: Вопрос по 1-ОПТ
Quote
AGATHA_C
У нас лікарні закупляють медичне обладнання. В 2012р. я заповнювала це як оптові продажі, тепер думаю неправильно. Напевно, роздріб. Суми і асортимент великі.
Розничные продажи - это продажи физлицам. Продажи юрлицам в любом количестве считаются оптовыми продажами.
Re: Вопрос по 1-ОПТ
скажіть у когось в практиці була стат.перевірка?дуже звєрствують?
Re: Вопрос по 1-ОПТ
в мене просто є і опт,і роздріб,фізично розділити неможливо,так пишу з потолка з точністю до одного слона,але загальна сума продаж іде.Як це вони можуть перевірити?
Re: Вопрос по 1-ОПТ
wabaw111 , Ваше предприятие чем-то примечательно? Как правило, статистика никого не проверяет.
Re: Вопрос по 1-ОПТ
да нет,вроде как все...
Re: Вопрос по 1-ОПТ
Quote
brick
Розничные продажи - это продажи физлицам. Продажи юрлицам в любом количестве считаются оптовыми продажами.
Ну це не зовсім так. Я би скорше використовувала критерій з якою метою придбається у Вас товар. Тобто, апріорі, всі продажі фізособам є роздріб, але не всі продажі юрособам є опт. Наприклад, Ви продали 4 колеса якомусь ТОВ, яке встановило ці колеса на автомобіль компанії. І Іванов І.І. купив у Вас 4 колеса, які встановив на своїй машині. Я би і те і друге включила б в роздріб. Лікарня теж не для перепродажу бере. Але сума 600 тис.грн. по одному клієнту і включити в роздріб, щось рука не піднімається. Питання скорше риторичне, для власного розуміння.
Re: Вопрос по 1-ОПТ
Quote
AGATHA_C
Quote
brick
Розничные продажи - это продажи физлицам. Продажи юрлицам в любом количестве считаются оптовыми продажами.
Ну це не зовсім так. Я би скорше використовувала критерій з якою метою придбається у Вас товар. Тобто, апріорі, всі продажі фізособам є роздріб, але не всі продажі юрособам є опт. Наприклад, Ви продали 4 колеса якомусь ТОВ, яке встановило ці колеса на автомобіль компанії. І Іванов І.І. купив у Вас 4 колеса, які встановив на своїй машині. Я би і те і друге включила б в роздріб. Лікарня теж не для перепродажу бере. Але сума 600 тис.грн. по одному клієнту і включити в роздріб, щось рука не піднімається. Питання скорше риторичне, для власного розуміння.

А я с примером Вашим не согласен. Фирма купила 4 колеса, установила на автомобиль компании, автомобиль используеться в коммерчесткой деятельности, по моему эта продажда - опт. А вот физ. лицо купило колеса для личного пользования - это дествительно розница.
Re: Вопрос по 1-ОПТ
Что такое опт в Вашем "бытовом" понимании - это не основание для бухгалтерии. Основание - это определения из нормативки. cool smiley
ДСТУ 4303:2004
Роздрібна торгівля — це вид економічної діяльності в сфері товарообігу, що охоплює купівлю-продаж товарів кінцевому споживачу та надання йому торговельних послуг.
Оптова торгівля — це вид економічної діяльності в сфері товарообігу, що охоплює купівлю-продаж товарів за договорами поставки партіями для подальшого їх продажу кінцевому споживачеві через роздрібну торгівлю, для виробничого споживання та надання пов’язаних із цим послуг.
Взято отсюда: [www.visnuk.com.ua]
Хотя, по-моему, был и другой источник определения подобного содержания. Опт - это не только для перепродажи, но также и для производственного использования, поэтому продажа юрлицам = опт.
Re: Вопрос по 1-ОПТ
Раньше пользовались [ua-info.biz]
Думаю, что потом заменено на ДСТУ 4303:2004 [www.profiwins.com.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056400000000001