Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Прибыль и баланс будут ли меняться бланки в 1кв. 2013 ?

Відправлено користувачем Irina_2208 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
По балансу та фінансовим результатам нічого не змінилося. Здаємо за І квартал
Quote
ElkaO
Тобто за 1 кв. прибуток здають лише зі збитками і малі і великі?

подавать убыточные - это право а не обязанность, но без этого нельзя будет не платить дальше авансовые до конца года
чтото я не поняла для малых если в прошлом убыточные 2012, а в 2013 прибыль когда подавать???ни чего не пойму!


так вы малые или убыточные?

убыточные по полугодию

вот еще из Вестника №15

Представление отчетности, если за 2012 год не получена прибыль

Предприятие по итогам 2012 г. не получило прибыли, а в І квартале 2013 г. получило доход в размере 500 тыс. грн. Должно ли такое предприятие представить декларацию по налогу на прибыль за І квартал 2013 г.? Если да, то в какие сроки и за какой период представляется декларация?

Cогласно абзацу восьмому п. 57.1 ст. 57 Налогового кодекса плательщик налога, который по итогам прошедшего отчетного (налогового) года не получил прибыли или получил убыток, налоговые обязательства не начислял и не имел базового показателя для определения авансовых взносов в следующем году, а по итогам І квартала получает прибыль, должен представить налоговую декларацию за первое полугодие, три квартала отчетного (налогового) года и отчетный (налоговый) год для начисления и уплаты налоговых обязательств.

Таким образом, поскольку предприятие по результатам 2012 г. не получило прибыли, а по итогам І квартала 2013 г. получило доход и стало прибыльным, оно обязано представлять декларации по налогу на прибыль за первое полугодие, три квартала и 2013 г. в сроки, предусмотренные для квартального периода, и уплачивать налог по данным таких деклараций.
мы малые и в 2012 году не было прибыли!получается как я поняла это для больших подавать в этом случае за полугодие!а малые у которых доход до 10 подают за год??или как?или все??
за это налоговая ничего не говорит ( про 10 млн), см. выше, выходит что все
Ой, я начиталась - и запуталась окончательно...angry smiley
А если я - малыш, до 10 млн. мне далеко, но я прибыльная. Авансовые взносы не заявляла в Деке( за 2012 год) и не платила .
И что теперь? Я так понимала, что должна буду подать годовую Деку за 2013 год, и заплатить по результатам года ПнП за весь год.
А теперь запуталась...
вот я тоже запуталась!написали так что хрен поймешь, простите за выражения, по-другому не скажешь!angry smiley подавать когда не понятно, платить тоже!для больших одно, для малых другое! что делать малым вообще не понятно, то платите то нет, то подать то нет!
Quote
Михаил
да, всё по году
Михаил подскажите пожалуйста а вот если маленькие до 10, но были убыточные в 2012, сейчас в 2013 прибыль, но меньше 10, мы подаем за полугодие первый раз???и платим там же??так???
sawyn4ik, я же выше вам ответилsmiling smiley вроде как бы все убыточные , позвоните еще в налоговую smoking smiley
хотя я уже говорил ,что это касается только крупных, поскольку в этом абзаце упоминается о расчете авансовых, а кто их расчитывает? только крупные, они в ответе об этом не упоминают
Начиталась и я, подтвердиет или опровергните: Я малое пред-тие, в 2012 году не было деятельности(Дека пустая) и руководствуясь Ст.57 п.57.1, что я имею:

1)Подаю за полугодие,9 месяцев и год 2013

2)А ПЛАЧУ КАК?или уже в след году по результатом годовой?confused smiley

Заранее спасибо за ответы
Quote
Marizell
Начиталась и я, подтвердиет или опровергните: Я малое пред-тие, в 2012 году не было деятельности(Дека пустая) и руководствуясь Ст.57 п.57.1, что я имею:
1)Подаю за полугодие,9 месяцев и год 2013
2)А ПЛАЧУ КАК?или уже в след году по результатом годовой?confused smiley
Заранее спасибо за ответы

для вас отчетные полугодие,9 месяцев и год
соотв-но платите
FyDD,соответственно-это просто плачу налог на прибыль как обычно(за полгода,9 мес,год) да?confused smiley Спасибо FyDD,что откликнулись)
Quote
FyDD
Quote
Marizell
Начиталась и я, подтвердиет или опровергните: Я малое пред-тие, в 2012 году не было деятельности(Дека пустая) и руководствуясь Ст.57 п.57.1, что я имею:
1)Подаю за полугодие,9 месяцев и год 2013
2)А ПЛАЧУ КАК?или уже в след году по результатом годовой?confused smiley
Заранее спасибо за ответы

для вас отчетные полугодие,9 месяцев и год
соотв-но платите


такбуде в тому випадку, якщо ви перший квартал спрацюєте в прибуток

Galla? cчас задам странный возможно вопрос, а как лучше?)))В убыток(раньше просто не принимали убыточные) или в маленькую прибыль?
Да, конечно.
Я так и понял вопрос
FyDD, прочитала всю тему аналогичную :Авансовый платеж по налогу на прибыль , ваше сообщение в теме:
"У разі якщо платник податку, який сплачує авансовий внесок, за підсумками першого кварталу звітного (податкового) року не отримав прибуток або отримав збиток, він має право подати податкову декларацію та фінансову звітність за перший квартал. Такий платник податку авансових внесків у другому - четвертому кварталах звітного (податкового) року не здійснює, а податкові зобов’язання визначає на підставі податкової декларації за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік, яка подається до органу державної податкової служби в порядку, передбаченому цим Кодексом."

МАЄ право и Обязан разные вещи,как лучше поступить сделать маленькую прибыть и сдавать начиная с полугода или убыток и сдвать с 1 кв?
Quote
Marizell
Galla? cчас задам странный возможно вопрос, а как лучше?)))В убыток(раньше просто не принимали убыточные) или в маленькую прибыль?


вам не треба нічого здавати за перший квартал. Але у вашому податковому обліку якщо є збиток або нуль за перший квартал, то ви за півріччя , 9 міс не маєте нічогоподавати і відповідно платити, незалежно відрезультатів діяльності в той період. Звітуватися будете вже за рік.

Galla,что-то я запуталасьconfused smiley(перечитала уйму нормативки), если в прошлом году нет прибыли а 0,то есть два варианта:
1)в первом квартале прибыль есть-тогда подаю за пол года,9месяцев и год
2)в первом квартале убыток,тогда что выходит тоже самое Я просто ИМЕЮ ПРАВА подать за 1 квартал,но не обязана и не подаю дальше ни пол года ни 9 месяцев,а подаю год?даже если потом я прибыльная стала?

Отсюда вывод: Лучше быть уботочной в 1 кв?чтобы подавать уже год?
или все таки показать прибыль маленькую и сдавать уже начиная с полу года?

Заранее спасибо Galla и FyDD!!!!
Quote
Marizell
Galla,что-то я запуталасьconfused smiley(перечитала уйму нормативки), если в прошлом году нет прибыли а 0,то есть два варианта:
1)в первом квартале прибыль есть-тогда подаю за пол года,9месяцев и год
2)в первом квартале убыток,тогда что выходит тоже самое Я просто ИМЕЮ ПРАВА подать за 1 квартал,но не обязана и не подаю дальше ни пол года ни 9 месяцев,а подаю год?даже если потом я прибыльная стала?

Отсюда вывод: Лучше быть уботочной в 1 кв?чтобы подавать уже год?
или все таки показать прибыль маленькую и сдавать уже начиная с полу года?

Заранее спасибо Galla и FyDD!!!!
прочтите ПК внимательнее
этот пункт относится к тем, кто по результатам прошлого года платят авансы, чтобы они могли соскочить с авансов при убытках.
Стаття 57. Строки сплати податкового зобов'язання
57.1. Платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Податковий агент зобов'язаний сплатити суму податкового зобов'язання (суму нарахованого (утриманого) податку), самостійно визначеного ним з доходу, що виплачується на користь платника податку - фізичної особи та за рахунок такої виплати, у строки, передбачені цим Кодексом.
Суму податкового зобов'язання, визначену у митній декларації, платник податків зобов'язаний сплатити до/або на день подання митної декларації.
[В абзац третій пункту 57.1 статті 57 внесено зміни згідно із Законом України N 3609-VI від 07.07.2011 р.]
Платники податку на прибуток (крім новостворених, виробників сільськогосподарської продукції, неприбуткових установ (організацій) та платників податків, у яких доходи, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період не перевищують 10 мільйонів гривень) щомісяця сплачують авансовий внесок з податку на прибуток у порядку і в строки, які встановлені для місячного податкового періоду, у розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний (податковий) рік без подання податкової декларації.
[Пункт 57.1 статті 57 доповнено абзацом четвертим згідно із Законом України N 5083-VI від 05.07.2012 р. Зміни чинні з 01.01.2013 р.]
Платники податку, які зареєстровані протягом звітного (податкового) року (новостворені), сплачують податок на прибуток на підставі річної податкової декларації за період діяльності у звітному (податковому) році без подання податкової декларації за звітні (податкові) періоди (календарний квартал, півріччя та дев’ять місяців) та не сплачують авансового внеску.
[Пункт 57.1 статті 57 доповнено абзацом п’ятим згідно із Законом України N 5083-VI від 05.07.2012 р. Зміни чинні з 01.01.2013 р.]
Платники податку, у яких доходи, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування, за останній річний звітний (податковий) період не перевищують 10 мільйонів гривень, та неприбуткові установи (організації) сплачують податок на прибуток на підставі податкової декларації, яку подають до органів державної податкової служби за звітний (податковий) рік і не сплачують авансових внесків.
[Пункт 57.1 статті 57 доповнено абзацом шостим згідно із Законом України N 5083-VI від 05.07.2012 р. Зміни чинні з 01.01.2013 р.]
У разі якщо платник податку, який сплачує авансовий внесок, за підсумками першого кварталу звітного (податкового) року не отримав прибуток або отримав збиток, він має право подати податкову декларацію та фінансову звітність за перший квартал. Такий платник податку авансових внесків у другому - четвертому кварталах звітного (податкового) року не здійснює, а податкові зобов’язання визначає на підставі податкової декларації за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік, яка подається до органу державної податкової служби в порядку, передбаченому цим Кодексом.
[Пункт 57.1 статті 57 доповнено абзацом сьомим згідно із Законом України N 5083-VI від 05.07.2012 р. Зміни чинні з 01.01.2013 р.]
Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.
[Пункт 57.1 статті 57 доповнено абзацом восьмим згідно із Законом України N 5083-VI від 05.07.2012 р. Зміни чинні з 01.01.2013 р.]
У складі річної податкової декларації платником податку подається розрахунок щомісячних авансових внесків, які мають сплачуватися у наступні дванадцять місяців. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов’язань.
[Пункт 57.1 статті 57 доповнено абзацом дев’ятим згідно із Законом України N 5083-VI від 05.07.2012 р. Зміни чинні з 01.01.2013 р.]
При цьому дванадцятимісячний період для сплати авансових внесків визначається починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому визначено граничний строк подачі річної податкової декларації за попередній звітний (податковий) рік, до місяця подання податкової декларації за поточний звітний (податковий) рік.
[Пункт 57.1 статті 57 доповнено абзацом десятим згідно із Законом України N 5083-VI від 05.07.2012 р. Зміни чинні з 01.01.2013 р.]
Форма розрахунку, передбачена у цьому пункті, затверджується у порядку, встановленому цим Кодексом.
FyDD , спасибо что пытаетесь мне обьяснить! Прочитала ещё раз! в итоге не поняла все равно 1 момент:

1)если за год нету прибыли и за первый квартал я убыточная,то подаю за год 2013 уже?и плачу за год?
П.С. Вижу абзац в котором сказано про тех кто получил таки прибыль в 1 квартале-тут понятно-все четко, а если не получила прибыль.....?????????
Ох тяжело что-то в мозги улкадывается,не вижу хоть стреляйте в этом пункте про тех кто убыточный в 1 кв((((
Quote
Marizell
FyDD , спасибо что пытаетесь мне обьяснить! Прочитала ещё раз! в итоге не поняла все равно 1 момент:

1)если за год нету прибыли и за первый квартал я убыточная,то подаю за год 2013 уже?и плачу за год?
П.С. Вижу абзац в котором сказано про тех кто получил таки прибыль в 1 квартале-тут понятно-все четко, а если не получила прибыль.....?????????
Ох тяжело что-то в мозги улкадывается,не вижу хоть стреляйте в этом пункте про тех кто убыточный в 1 кв((((

Если были убыточными на конец 2012г. и за 1кв.2013 тоже получили убыток - деку не сдаете.
Весь смысл этой статьи в подаче дек, за отличный от ГОДА, период состоит в том, что если вы не были плательщиком авансов и потом им стали - должны подать деку и рассчитать авансовые платежи. И наоборот - если были плательщиками, но полоучили убыток, то можете не платить авансы.

tax_agent? Спасибо огромное!Просто сбило с толку что раньше сдавали 1 кв,полугодие,9 месяцев,год не зависимо от того платим АВ или нет, а тут сдавать только за ГОД!!!Еще раз спасибо,просто хотела докапаться до истины!

П.С за 2012 год мы небыли никакими-пустышка))))

Еще раз огромное спасибо ВСЕМ!!!!
Обьясните еще раз для тупых, пожайлуста. В 2012 году декларация по прибыли сдавалась пустая. Сейчас в 1 квартале получается прибыль 6000 грн. Значит, я должна подать декларацию за полугодие, 9 месяцев и год. А когда и как рассчитываются авансовые платежи? То есть я должна заплатить 6000 грн. когда? как по старому принципу до 9 мая все 6000 грн.? или помесячно до 20 числа по 2000 грн.? И как быть потом, если у меня в полугодии получится прибыль всего 3000 грн.? я все-равно должна каждый месяц платить по 2000 (расчитанные за 1 квартал) или как-то по-другому. Спасибо за понимание.
А що тепер в другій формі писати в графі податок на прибуток? він же рахується за рік?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046599999999997