Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

В ПКО не указан НДС

Відправлено користувачем brick 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В ПКО не указан НДС
В гостинице дали ПКО без указания НДС - ни НДС 20% не указано, ни "без НДС" не написано. По ид.коду в базе налоговой такой плательщик НДС существует. Как правильно отразить эту сумму в декларации по прибыли?
Re: В ПКО не указан НДС
насколько знаю по ПКО стремно вообще отражать НДС.Попросите НН.
Так, для дотримання норм пп.7.2.6 Закону про ПДВ має бути "готельний рахунок":
//підставою для нарахування податкового кредиту без податкової накладної є готельний рахунок, що містить загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця//.
Крім того, квитанція до ПКО лише підтверджує витрати готівки, але не є підставою про отримання готельних послуг.

З повагою.


Re: В ПКО не указан НДС
Я не это имела в виду в вопросе. НК понятное дело не будет, если в документе НДС не прописали. А можно ли если ПКО на 500 грн. все эти 500 грн. включить в ВР ?
На мою думку, лише квитанціїї ПКО на підтвердження витрат на проживання у відрядженні для віднесення до ВВ недостатньо.
Має бути ще документ (довільної форми, не обов'язково рахунок), де міститься інформація про номер, у якому проживав працівник, та кількість діб такого проживання (бо прізвище і так є). Чи є така інформація в квитанції ПКО ?
Якщо є, і не виділено ПДВ, то, думаю, можна "все эти 500 грн. включить в ВР".
Re: В ПКО не указан НДС
Есть ФИО и даты проживания. Вид номера я вообще на практике не встречала, чтобы описывался в счете.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000332