Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

баланс в статистику за 1 квартал 2013 -какие предприятия обязаны сдавать?

Відправлено користувачем Konstant 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Сегодня возила письмо в Дарницкую статистику. Тетечка, улыбаясь, сказала, что еще ни одно предприятие не сдало отчет))). Поставила штампик на письме и сказала не забывать о сдаче статистической отчетности, т.к. ее эти изменения не касаются.
Вчора сдавала в Шевченківську. Приймають мовчки, Спитала сама чи правда , що мікроміприємства можуть сдавати раз в рік Відповідь: під вашу відповідальність, Самі читайте закони, самі визначайте куди до яких ви відноситеся, бо ми ж не знаємо які в вас обсяги . Приносите лист, ми передаєм на головну статистику Якщо листа не принесли маєте сдавати баланс.
- Як же не знаєте які обсяги- ми ж в річному звіті вказуємо і обсяги і кількість чоловік?
- А ми не повинні в кожну картку по підприємству заглядувати та ваші обсяги дивитися !!!!

Листи вчора вже приймали.


Quote
cveta_2006
Подскажите пожалуйста .если декларацию о прибыли сдаем разв год .то в ф№2 фин .результаты налог на прибыль ничего не показываем ?
Я поддерживаю вопрос.confused smiley
велике підприємство тепер подає і ф.3,ф.4 за квартал?Раніше подавала лише за рік
Quote
filipina
Quote
cveta_2006
Подскажите пожалуйста .если декларацию о прибыли сдаем разв год .то в ф№2 фин .результаты налог на прибыль ничего не показываем ?
Я поддерживаю вопрос.confused smiley

[club.dtkt.com.ua]
я подала, бо банки вечно требуют, на тендера вечно оно надо. Правда тупо с проги сдала, даже не проверяла (а прога у меня "любит" выдать "нечто", я её ещё "не добила"). На глазок видно, что примерно так как надо...
податок на прибуток я не ставила в Ф2. Все попринимало.
Доброе утро всем!
Скажите пожалуйста, не сдала вчера форму 1-м, 2-м...микропредприятие...занести письмо в статистику пока нет возможности....как думаете, сдать сегодня с опозданием через медок или лучше не нужно???какой штраф за несдачу этого отчета и штрафует ли сейчас статистика ??????
спасибо всем огромное за понимание!!!

Quote
dar_ya
Доброе утро всем!
Скажите пожалуйста, не сдала вчера форму 1-м, 2-м...микропредприятие...занести письмо в статистику пока нет возможности....как думаете, сдать сегодня с опозданием через медок или лучше не нужно???какой штраф за несдачу этого отчета и штрафует ли сейчас статистика ??????
спасибо всем огромное за понимание!!!
А мне позвонили коллеги и сообщили, что статистика получила списки из Киева, кому надо сдавать квартальные 1-м и 2-м, а кому - не надо.Так вот мне не надо ( я микро! ), а я сдала...Сдала во вторник, а списки пришли в среду (это Львов). И писем никаких , типа, теперь тоже не надо!
Позвоните в свою статистику и уточните, чтобы спать спокойно...Не бойтесь и не волнуйтесь, этот вопрос про квартальную отчетность уже урегулировался.
все они(статистика) могут проследить по годовым отчетам кто какой , а вы сами знаете микро вы или не микро, поэтому если микро ничего не сдавайте и писем не носите
Скажите, баланс и звит малый в налоговую по квартально надо подавать или тллько за год?
Quote
ОЛО
Скажите, баланс и звит малый в налоговую по квартально надо подавать или тллько за год?
СМП подают в налоговую годовой Звіт СМП вместе с декларацией о прибіли
поділіться будь-ласка листом в статистику про те що баланс буде здаватись 1 раз в рік. Дякуюsmiling smiley
так и написать

згидно чинного законодавства баланс буде здаватись 1 раз в рікsmoking smiley
так це в мене вимагає банк цей лист, то їм те саме писатиconfused smiley
Керівнику районного відділу
статистики у ......................


ТОВ «..........» повідомляє, що відповідає критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 Податкового кодексу України та статтею 55 Господарського кодексу України суб’єкту мікропідприємництва і відповідно до «Порядку подання фінансової звітності» затвердженого Постановою КМ N 433 від 20.04.2011 зі змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 29 від 16.01.2013 подаємо відповідним органам річну фінансову звітність.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А банк хоче бачити баланси?!?!?!
То з штампиком статистики копію
їм віднесіть...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
То віднесіть лист в статистику, вам поставлять штампик
і копію здасте банку...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Керівнику районного відділу
статистики у ......................


ТОВ «..........» повідомляє, що відповідає критеріям, визначеним пунктом 154.6 статті 154 Податкового кодексу України та статтею 55 Господарського кодексу України суб’єкту мікропідприємництва і відповідно до «Порядку подання фінансової звітності» затвердженого Постановою КМ N 433 від 20.04.2011 зі змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 29 від 16.01.2013 подаємо відповідним органам річну фінансову звітність.


А статистику обязательно информировать письмом ... или ну его- сдавать раз в год без всякого письма?
Я думаю потрібно інформувать все-таки,
інакше у вас обов'язок здавати квартальний
баланс...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
юр лица единщики тоже могут не сдавать, если попадают под критерии микро?
Quote
Шустрик
Я думаю потрібно інформувать все-таки,
інакше у вас обов'язок здавати квартальний
баланс...
чем предусмотрено?
Quote
O.O.
Quote
Шустрик
Я думаю потрібно інформувать все-таки,
інакше у вас обов'язок здавати квартальний
баланс...
чем предусмотрено?

Жєланіями статістіки...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Гость
юр лица единщики тоже могут не сдавать, если попадают под критерии микро?

Так... тільки бажано лист в статистику...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а неприбыльные какой баланс сдают-фин.звит малого предприятия???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 4    Сторінки: Попередні1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00062499999999999