Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Впеоше девіденти

Відправлено користувачем 380990366346 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Впеоше девіденти
Доброго дня засновник тов вирішив виплатити собі дивіденди чистий прибуток склав 112тис виплата 50 тис. Прохання підказати який процент сплати ПДФЛ для девідендів (з 2013 5% якщо не помиляюсь) а також як їх провести в 1с 8.
Дякую
Невже ніхто не знає(((
Ставка 5% - ст.167.2
Я проводила ручными проводками:
дт 949 кт671 - начислены дивиденды
дт671 кт6411 - начислен ндфл
Эти проводки делает прога при создании документов (РКО и банк):
дт671 кт301 - выплата дивидендов
дт6411 кт311 - перечисление ндфл



Дякую, а податок платили з яким кодом в призначенні платжу і в 1 дф)
Quote
380990366346
Дякую, а податок платили з яким кодом в призначенні платжу і в 1 дф)

11010400
В 1ДФ в строках 3 и 3а - одна и та же сумма (начисленные дивиденды); 4 и 4а - удержаный НДФЛ, код 109.

Супер ЗА ДОПОМОГУ ДУЖЕ ВДЯЧНА!
дт 949 ????? кт671 - начислены дивиденды\\
А як правельно. модживо дт 443кт 671, дт441кт 443.
Ще пит а рахунок для переведення ПДФО той же що і по заробітній платі?
Quote
380990366346
А як правельно. модживо дт 443кт 671, дт441кт 443.
Ще пит а рахунок для переведення ПДФО той же що і по заробітній платі?

ой, я прошу прощения - дт441 кт671

р/с другой, с кодом 11010400

йду проводити, дякую!
Re: Впеоше девіденти
Quote
tax_agent
Quote
380990366346
А як правельно. модживо дт 443кт 671, дт441кт 443.
Ще пит а рахунок для переведення ПДФО той же що і по заробітній платі?

ой, я прошу прощения - дт441 кт671

р/с другой, с кодом 11010400

дт 443 кт 671
автор, вы правильно написали сами smiling smiley
Re: Впеоше девіденти
Кто-нибудь знает: при выплате дивидендов, звит про суми податкових пільг сдается за 1 квартал 2013 г.?
А що це за звіт?
Re: Впеоше девіденти
Quote
olpri
Кто-нибудь знает: при выплате дивидендов, звит про суми податкових пільг сдается за 1 квартал 2013 г.?

якщо у вас випадок, коли ви не сплачувати авансових внесків на дивіденти - то подаєте , код пільги - 11020256
на форумі вже це обговорювали

Вибачте за нерозуміння( тобто якщо не сплатити наприклад в моєму випадку 5% вбюджет то тоді потрібно звіт, чи я не так розумію?
380990366346 , вибачте за запитання а ви - бухгалтер? smiling smiley
Quote
380990366346
Вибачте за нерозуміння( тобто якщо не сплатити наприклад в моєму випадку 5% вбюджет то тоді потрібно звіт, чи я не так розумію?
маються на увазі авансові внески з податку на прибуток, які сплачуються якщо виплачуєте дивіденди юр. особам
Михаїл, я просто дуже прискіплива, тому вибачте за дурні питання) І до речі новачок(
Ясно, я практики по дивідендам взагалі немала, а по юр. тим паче тому ду-у-у-же вдячна за розяснення, стараюсь як найбільше взяти з практики інших бухгалтерів, тому такі і питання : yawning smiley
А кто может дать ссылку где указано, при каких условиях нужно сдавать отчет по льготам при выплате девидентов физлицам?
Re: Впеоше девіденти
принцип простой: если в справочнике льгот Ваша льгота с кодом есть - отчет сдавать
Quote
SP
принцип простой: если в справочнике льгот Ваша льгота с кодом есть - отчет сдавать
Где об этом сказано?
Re: Впеоше девіденти
а якщо фірма платник єдиного податку виплачує дивіденди фізособам, то всеодно потрібно подавати звіт по пільгах?
Re: Впеоше девіденти
якщо за 2012 рік чистий прибуток підприємства склав 40 тис грн. В червні нарахували і виплатили дивідендів на суму 14 тис. грн. Чи можна тепер частинами донараховувати дивіденди в наступних місяцях за 2012 рік, чи нарахування повинні проходити тільки один раз?
Quote
gal7
якщо за 2012 рік чистий прибуток підприємства склав 40 тис грн. В червні нарахували і виплатили дивідендів на суму 14 тис. грн. Чи можна тепер частинами донараховувати дивіденди в наступних місяцях за 2012 рік, чи нарахування повинні проходити тільки один раз?

какая периодичность начисления указана в вашем уставе?

Re: Впеоше девіденти
згідно рішення засновників
Quote
gal7
згідно рішення засновників

ну а конкретней - раз в квартал, раз в полугодие, год?
или ничего не указано?

ну, например, по результатам работы 2012г. прибыль составила 40тыс.
учреды приняли решение выплатить дивиденды - составили протокол и написали: провести начисление и выплату в 2013г. по мере фин.возможностей.
тогда в течение 2013г. вы можете выплачивать эти деньги, как будет у предприятия возможность
ну и не забывайте об НДФЛ

Re: Впеоше девіденти
а нарахувати ці дивіденди треба одною датою чи різною? просто якщо нарахувати одною датою, і не виплатити дивіденди то всеодно податок сплатити треба, чи вже з виплатами пропорційно платиться податок?
Re: Впеоше девіденти
більше нічого контретизованого не вказано
Quote
gal7
а нарахувати ці дивіденди треба одною датою чи різною? просто якщо нарахувати одною датою, і не виплатити дивіденди то всеодно податок сплатити треба, чи вже з виплатами пропорційно платиться податок?

ст.170.5.4

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044600000000006