Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Налог на прибыль ( уплата просто чтобы меньше потом было платить)

Відправлено користувачем taya2007 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Если я вижу что будет прибыль по итогу года и чтобы не платить потом большую сумму я хочу частями бросать. На какой р. счет на авансовый или как обычно на счет по прибыли?
Если Вы в декларации не заявляли авансовых платежей по прибыли, то и авансовые счета( реквизиты,разумеется) тогда ни при чем.
А вообще мы здесь недавно обсуждали этот вопрос, пришли к выводу, что это очень рискованно - платить авансом прибыль. До подачи годовой деки еще далеко, а вдруг они поменяют реквизиты или еще чего-нибудь придумают???
И что будем делать? Где денежки свои искать?Как, что и кому доказывать?confused smiley


Я по такому-же вопросу звонила в налоговую. Они мне сказали, что этого делать не нужно, т.к. если придет такая оплата, будут поднимать
карточку, устраивать сверку и, вообще, неизвестно, чем обернется...
Податок на прибуток у 2013 році: новий порядок сплати та подання звітності
5 квітня 2013 / 13:1

Матеріали по темі
• Аналітичні статті
• Новини
• Нормативні документи
• Бланки та форми
Податок на прибуток у 2013 році: новий порядок сплати та подання звітності
Починаючи зі звітних періодів 2013 р., унаслідок змін, унесених Законом № 5083 до ПКУ, кардинально змінюється порядок подання звітності з податку на прибуток і сплати цього податку.
Новації, у першу чергу, стосуються авансової сплати податку на прибуток і звітування раз на рік (доповнення до п. 57.1, п. 2 підрозділу 4 р. ХХ ПКУ). На жаль, однозначності тут бракує.
Однак найцікавішим є питання: чи усім платникам податку (незалежно від розміру доходу за 2012 рік) доведеться сплатити авансом податок у січні—лютому 2013 року, чи лише тим, у кого дохід становить понад 10 млн грн?
Про авансову сплату та звітування у 2013 році і йтиметься далі
Загальні особливості подання звіту і сплати
За загальним правилом:
1) платники подату на прибуток звітують раз на рік (п. 57.1 ПКУ), подаючи разом із річною податковою декларацією річну фінансову звітність (п. 46.2 ПКУ). Та, звісно, не всі насолоджуватимуться річним звітуванням — з цього правила свої винятки (про які згадаємо далі в таблиці).
Варто зазначити, що в п. 57.1 ПКУ чітко вказано, що раз на рік звітувати мають платники з доходом за попередній звітний рік понад 10 млн грн та новостворені. Стосовно тих, хто за попередній звітний рік має не більше 10 млн грн, сказано: «сплачують податок на прибуток на підставі податкової декларації, яку подають до органів державної податкової служби за звітний (податковий) рік і не сплачують авансових внесків» (абз. 6 п. 57.1 ПКУ);
2) податок на прибуток сплачують щомісяця у вигляді авансових внесків з наступним перерахунком за наслідками річної декларації або ж сплачують раз на рік за наслідками річної декларації. Та вибір, звісно ж, не за платником — порядок сплати визначатимуть результати його діяльності: отриманий дохід та наявність прибутку чи збитку. Може бути й так, що доведеться платити щоквартально.
Конкретний порядок звітування і сплати податку на прибуток залежить від «категорії» платника (див. таблицю).
Порядок звітування і сплати податку на прибуток різними категоріями платників
Таблиця
№ з/п Категорія платника податку на прибуток Порядок звітування Порядок сплати податку
Декларація (за І кв., півріччя, три квартали) Річна декларація Авансові внески Квартальна чи річна сплата
1 2 3 4 5 6
1 Новостворені (які зареєстровані протягом звітного (податкового) року)1 Не подають Подають Не сплачують Сплачують за наслідками річної декларації
1 Стосується підприємств, які зареєстровані протягом звітного року, за який подається звітність і сплачується податок (абз. 5 п. 57.1 ПКУ). Наприклад, для звітних податкових періодів 2013 р. це підприємства, зареєстровані протягом такого року.
Якщо ж підприємство зареєстроване у 2012 р., воно не належить до такої категорії. Адже розглядаючи звітування за 2013 р., воно вже зареєстровано не у поточному звітному році, а у попередньому. Стосовно зареєстрованих у 2012 р., їх слід відносити до однієї з категорій з-поміж зазначених нижче.
2 Виробники сільськогосподарської продукції Не подають Подають2 Не сплачують Сплачують за наслідками річної декларації2
2 Згідно з пп. 152.9.1 ПКУ для виробників сільськогосподарської продукції, визначених ст. 155 ПКУ річний податковий період починається з 1 липня поточного звітного року й закінчується 30 червня наступного звітного року. Отже, наприклад, у 2013 р. закінчується річний період: з 01.07.2012 р. до 30.06.2013 р.
Таким чином, і звітувати потрібно за «сільськогосподарський» річний податковий період, і податок сплачувати за наслідками відповідної «сільськогосподарської» декларації.
Отже, у плані звітування і сплати податку для цієї категорії платників нічого не змінилося. Від сплати авансів іх звільняє абз. 4 п. 57.1 ПКУ.

3 Неприбуткові установи (організації)3 Не подають4 Подають Питання щодо сплати авансів у січні—лютому 2013 р. залишається відкритим5 Сплачують за наслідками річної декларації з урахуванням сплачених авансових внесків5
3 Неприбуткові організації будуть платниками податку на прибуток тільки у випадку, якщо отримуватимуть доходи з джерел інших, ніж визначені п.п. 157.2–157.9 ПКУ (див. п. 157.11 ПКУ). Тобто отримуватимуть доходи, які підлягають оподаткуванню податком на прибуток.
4 На жаль, не все однозначно стосовно звітування раз на рік такими платниками податку, адже законодавці чітко це не прописали (абз. 6 п. 57.1 ПКУ).
5 Якщо керуватися тим, що вони подають лише річну декларацію за абз. 6 п. 57.1 ПКУ, і за умови, що за три квартали 2012 р. у наявності сума до сплати податку на прибуток, тоді є всі підстави для сплати неприбутковою організацією авансового внеску з податку на прибуток за січень і лютий 2013 р. Детальніше про сплату авансового внеску за ці місяці читайте далі.
4 Платники податку, у яких доходи, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування, за останній річний звітний (податковий) період НЕ перевищують 10 млн грн 6 Не подають7 Подають Питання щодо сплати авансів у січні—лютому 2013 р. зали-шається від-критим8 Сплачують за наслідками річної декларації з урахуванням сплачених авансових внесків8
6 Це платники, у яких дохід за попередній річний звітний період (рядок 01 річної податкової декларації) (наприклад, за 2012 рік) не перевищує 10 млн грн .
7 На жаль, не все однозначно стосовно звітування раз на рік такими платниками податку, адже законодавці чітко це не прописали (абз. 6 п. 57.1 ПКУ).
8 У загальному випадку такі платники не сплачують авансів (абз. 6 п. 57.1 ПКУ). Однак у перехідних правилах з п. 2 підрозділу 4 р. ХХ ПКУ під час визначення кола платників авансів у січні—лютому 2013 р. йдеться про платників, що за п. 57.1 «подають річну податкову декларацію». Якщо виходити з того, що такі платники звітують раз на рік, то і авансів січня — лютого не уникнути. Звісно, лише за умови, що у платника за результатами трьох кварталів 2012 р. є база для обчислення авансового внеску. Детальніше про сплату авансового внеску за ці місяці читайте далі.
5 Платники податку на прибуток, у яких доходи, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період перевищують 10 млн грн 9 Не подають10 Подають Сплачують щомісяця10 Сплачуть за наслідками річної декларації з урахуванням сплачених авансових внесків10
9 Це платники, у яких дохід, що позначився на об’єкті оподаткування (стандартно за нього відповідає рядок 01 річної податкової декларації) (наприклад, за 2012 рік) перевищує 10 млн грн.
10 У разі якщо за підсумками І кварталу звітного (податкового) року платник не отримав прибуток або отримав збиток, він має право подати податкову декларацію та фінансову звітність за перший квартал. Такий платник податку авансових внесків у ІІ–ІV кварталах звітного (податкового) року не здійснює, а податкові зобов’язання визначає на підставі податкової декларації за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік, яка подається до органу ДПС в загальновстановленому порядку.
Тобто, якщо показник рядка 07 декларації за перший квартал 2013 р. є від’ємним або нульовим, платник має право (але не зобов’язаний) скласти таку декларацію і подати до ДПС. Надалі в ІІ–ІV кварталах 2013 року він уже не сплачуватиме авансових внесків, а тільки податок на прибуток (якщо він матиме місце) за наслідками півріччя, трьох кварталів та року.
Зауважте: згідно з п. 57.1 ПКУ, платник не сплачує авансових внесків уже в ІІ кварталі. Тут не зовсім зрозуміло: ІІ кварталі — мається на увазі місяці сплати чи місяці, за які сплачують? Адже в загальному випадку сплата авансу за «за березень» припадатиме вже на ІІ квартал (у квітні).
Логічно було б говорити за результати періоду, за який сплачують. Тобто заплатити за березень у квітні, а вже за квітень у травні платити не потрібно. І так до кінця року (зокрема й платіж за грудень, що припадатиме уже на січень наступного року). Оскільки цей момент чітко не прописаний у ПКУ, доведеться почекати роз’яснень податківців.
6 Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку чи отримав збиток 11, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками І кварталу отримує прибуток Подає12 Подає Сплачує в січні—лютому 2013 р.13 Сплачує за наслідками квартальної, піврічної, за три квартали і річної декларації12
11 Зі змісту п. 57.1 ПКУ випливає, що мається на увазі платник попередньої категорії (див. рядок 5 цієї таблиці), у якого дохід (рядок 01 річної декларації) перевищує 10 млн грн, але прибутку (позитивне значення у рядку 07 річної декларації) він не має. Разом із тим, отримавши прибуток у І кварталі, зазначений платник повинен перейти на звітування та сплату податку за наслідками півріччя, трьох кварталів і року.
Тут цікаве й таке питання: чи потрапляє у цю категорію підприємство, зареєстроване у ІV кварталі 2012 р.? Адже воно вписується в категорію таких, що не мають об’єкта для розрахунку, оскільки першу свою декларацію подаватиме за період від утворення до 31.03.2013 р.
Відповідно до нового порядку звітування і сплати податку таке підприємство не мало б потрапляти. Ідея полягає у тому, щоб невеликі підприємства, новоутворені підприємства звітували за наслідками року.
А згідно із буквою закону, виходить, що потрапляють. Почекаємо, що з цього приводу скажуть податківці.
12 У пункті 57.1 ПКУ сказано, що зазначений платник, який отримав прибуток у І кварталі, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань .
Тобто, такий платник не повинен подавати декларацію за І квартал, сплачувати податок на прибуток за І квартал. Він має звітувати тільки за півріччя і т.д.
Звісно, дещо абсурдна норма. Мабуть, ми зіткнулися зі звичайною помилкою (недоречністю) у внесених змінах до ПКУ.
Логічно подавати декларацію вже за І квартал. Однак у будь-якому разі доведеться почекати роз’яснень контролерів.
13 У річній податковій декларації цього платника не буде прибутку. Отже не буде показника для розрахунку авансових внесків як 1/12 річної суми прибутку. Проте у декларації за три квартали 2012 р. такого платника може бути прибуток і нарахована до сплати сума податку на прибуток. У такому разі зазначений платник повинен буде сплатити авансові внески у січні—лютому 2013 року.
Авансові внески в січні—лютому 2013 року
Чи всі платники податку на прибуток (незалежно від розміру доходу) мають платити такі авансові внески?
Як бачимо з таблиці 1, ті платники, хто має дохід за 2012 р. понад 10 млн грн, — однозначно платять авансові внески. Платники, доходи яких не дотягують до цього показника, відповідно до абз. 6 п. 57.1 ПКУ авансові внески не сплачують. Однак відповідно до перехідних правил (вони мають пріоритет над загальними), що містяться у п. 2 підрозділу 4 р. ХХ ПКУ, усе залежить від того, як платник має звітувати за 2013 р. згідно з п. 57.1 ПКУ. Якщо раз на рік — авансова сплата в січні—лютому його не омине.
Щоб не бути голослівними, наведемо згадану перехідну норму.
«Платники податку на прибуток підприємств, які, починаючи з 2013 року, подають річну податкову декларацію відповідно до пункту 57.1 статті 57 цього Кодексу, сплачують у січні—лютому 2013 року авансовий внесок з цього податку у розмірі 1/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за дев’ять місяців 2012 року, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця» .
Як же мають звітувати платники з доходом не більше 10 млн грн?
На жаль, однозначності й у цьому питанні бракує. У абз. 6 п 57.1 ПКУ зазначено: «Платники податку, у яких доходи, що враховуються при визначенні об’єкта оподаткування, за останній річний звітний (податковий) період не перевищують 10 мільйонів гривень, та неприбуткові установи (організації) сплачують податок на прибуток на підставі податкової декларації, яку подають до органів державної податкової служби за звітний (податковий) рік і не сплачують авансових внесків» . Проте чітко не прописано, що декларації за квартал, півріччя та три квартали вони не подають.
Наприклад, для понад 10-мільйонників — в абз. 4 п. 57.1 ПКУ та для новостворених — у абз. 5 п. 57.1 ПКУ прописано, що їм проміжну звітність подавати не порібно. Це, власне, і додає сумніву. Якщо виходити з того, що платники податку на прибуток з доходом не більше 10 млн грн подають лише річну декларацію, тоді аванс у січні—лютому 2013 р. їм необхідно сплачувати.
Перша ластівка від податківців — новина на офіційному сайті ДПСУ від 06.12.2012 р. стосовно авансів у січні—лютому 2013 р. — натякає, що такі аванси сплачуватимуть платники з доходом понад 10 млн грн.
Доведеться зачекати, що ж податківці скажуть в узагальнюючій податковій консультації. Її підготовку вони анонсували ще в листі ДПСУ від 03.10.2012 р. № 4975/0/71-12/15-1217 .
Поки що однозначні висновки робити зарано.
Як розрахувати суму авансового внеску?
Вона визначається в розмірі 1/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2012 року.
Тобто, слід узяти показник рядка 14 «Податок на прибуток за звітний (податковий) період» декларації за три квартали 2012 року і поділити його на дев’ять.
Беремо дані з урахуванням уточнень під час виправлення помилок цього періоду і донарахувань, проведених податківцями (див. лист ДПСУ від 03.10.2012 р.№ 4975/0/71-12/15-1217).
Приклад
Наприклад, сума податку за три квартали 2012 р. становить 7200 грн.
Таким чином, сума авансового внеску за один місяць — 800 грн (7200 : 9).
Отже, до бюджету слід буде сплатити за січень 2013 р. 800 грн, за лютий 2013 р. — 800 грн.
Строк сплати
У п. 2 підрозділу 4 р. ХХ ПКУ зазначається, що внесок сплачують «у січні-лютому 2013 року». Звідси можна зробити висновок, що сплачувати за січень потрібно у січні, за лютий — у лютому.
Водночас далі зазначено, що внесок сплачується «протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця». Проте з податку на прибуток немає такого звітного періоду… Лише сказано, що аванси сплачуються щомісячно.
З такого формулювання можливий висновок, що за січень аванс слід сплатити в лютому (не пізніше 20.02.2013  р.); за лютий — у березні (не пізніше 20.03.2013 р.). Однак не виключаємо, що «у січні-лютому» читатимуть буквально, та доведеться платити авансовий внесок не пізніше 20.01.2013 р. та 20.02.2013 р. Так, у податковому календарі на сайті ДПСУ (www.sts.gov.ua) останній день сплати авансу за січень — 18.01.2013 р. Почекаємо, що скажуть податківці в узагальнюючій консультації.
Якщо в рядку 14 декларації за три квартали відсутній показник?
Тут зрозуміло, що авансових внесків не буде. Адже відсутня база для їх розрахунку. У такому разі авансові внески за січень і лютий 2013 року не сплачуються. Звісно, під час встановлення бази необхідно брати до уваги уточнення, пов’язані з виправленням помилок за цей період та донарахування, проведені податківцями (якщо такі мали місце).
Маємо надію, що у питанні бази для розрахунку авансових внесків («податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за дев’ять місяців 2012 року»). Ніхто не заїкатиметься про врахування податку на репатріацію та «дивідендних» авансових внесків, а відштовхуватимуться саме від податкових зобов’язань трьох кварталів 2012 р.
Чи потрібно якось декларувати авансові внески січня-лютого 2013 р.?
Ні, не потрібно. Декларування ПКУ не передбачено.
Платник самостійно розраховує суму авансового внеску і сплачує його без додаткового повідомлення органу ДПС. Розрахунок далі передбачений у річній декларації, але він стосується уже 12-місячного періоду сплати авансів.
Разом із тим, за несплату чи несвоєчасну сплату авансових внесків передбачена сплата штрафних санкцій і пені. Детальніше про штрафи й пеню читайте в наступному розділі.
Авансові внески, починаючи з березня 2013 року
Ці авансові внески сплачують тільки так звані «великі» платники (див. ряд. 5 таблиці 1), у яких річний дохід, що враховують під час визначення об’єкта оподаткування, перевищує 10 млн грн.
Як розрахувати суму такого авансового внеску
Місячний внесок визначається в розмірі не менше 1/12 нарахованої до сплати суми податку за попередній звітний (податковий) рік.
Сума податку до сплати визначається в рядку 14 декларації. Сподіваємося, податківці не включатимуть у визначення бази («нарахована до сплати сума податку за попередній звітний (податковий) рік») суми податку на репатріацію та «дивідендні» авансові внески. Залишається дочекатися узагальнюючої консультації, яка проллє світло на підхід податківців.
Отже, беремо податок на прибуток, нарахований за попередній рік, і ділимо його на 12.
Приклад
Сума податку на прибуток річної декларації становить 24000 грн.
Тоді сума місячного внеску — не менше 2000 грн (24000 : 12).
«Не менше» — тобто, може бути й більше. Таким чином, платник може визначити навіть більшу суму авансового внеску, аби тільки не меншу.
Декларування авансового внеску
Платник повинен подати розрахунок щомісячного авансового внеску у складі річної податкової декларації.
На момент підготовки цього матеріалу форма такого Розрахунку ще не оприлюднена. Імовірно, що її появу слід очікувати найближчим часом.
Згідно з п. 57.1 ПКУ, визначена в розрахунку сума авансових внесків уважається узгодженою сумою грошових зобов’язань.
Це означає, що за несплату чи несвоєчасну сплату визначених у розрахунку авансових внесків передбачена сплата штрафу (ст. 126 ПКУ):
• у разі затримки до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми авансового внеску, — у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;
• у разі більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми авансового внеску, — у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.
Окрім цього, додається пеня згідно з пп. 129.1.1, пп. 129.3.1, п. 129.4 ПКУ.
Строк сплати
У порядку й у строки, установлені для місячного податкового періоду, без подання податкової декларації.
З урахуванням п. 57.1 та пп. 49.18.1 ПКУ авансовий внесок слід сплатити протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Причому якщо останній день сплати припадає на вихідний чи святковий день, авансовий внесок потрібно буде сплатити не пізніше попереднього перед цим робочого дня. Адже ПКУ не передбачено перенесення строку сплати на наступний після вихідного чи святкового робочий день.
Протягом якого періоду сплачувати місячні авансові внески?
У п. 57.1 ПКУ зазначено, що 12-місячний період для сплати авансових внесків визначається, починаючи з місяця, наступного за місяцем, у якому визначено граничний строк подачі річної податкової декларації за попередній звітний (податковий) рік, до місяця подання податкової декларації за поточний звітний (податковий) рік.
Податкова декларація з податку на прибуток подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (пп. 49.18.2, п. 49.19, п. 152.9 ПКУ). Тобто річна декларація подається у лютому. Наступний місяць після лютого — березень.
Отже, авансові внески сплачуються за період з березня, наступного за звітним роком, по лютий наступного року.
Наприклад, авансові внески за 2014 р., визначені у річній декларації за 2013 р., сплачуватимуться у період з березня 2014 р. по січень 2015 р.
Повторимося: протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Сплата річної суми податку
Окрім сплати авансових внесків за звітний (податковий) 2013 рік, не забудьте сплатити податок на прибуток за 2012 р. — не пізніше 19.02.2013 р.
Останній строк подачі декларації за 2012 р. — 11.02.2013 р.
Отже, хронологія сплати податку на прибуток у лютому 2013 року буде такою:
• не пізніше 19.02.2013 р. сплата податку на прибуток за річною декларацією 2012 р.;
• не пізніше 20.02.2013 р. сплата авансового внеску (стосовно строку сплати авансових внесків січня—лютого див. вище).
Радимо задля уникнення плутанини перераховувати зазначені платежі окремими платіжками.
Чи перераховувати авансові внески, якщо в декларації за три квартали чи за рік 2012-го виявили помилки, що призвели до заниження чи завищення об’єкта оподаткування?
Порядок дій в цій ситуації передбачено п. 50.1 ПКУ.
Платник податку повинен надіслати до податкової уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою, чинною на час подання уточнюючого розрахунку або ж не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.
У разі недоплати сплачується і недоплата, і штраф (3%, якщо подається уточнюючий розрахунок і 5% — якщо помилка відображається у складі декларації за наступний податковий період), і пеня (ст. 129 ПКУ).
Логічно, що авансові внески слід буде перерахувати.
Про те, що під час розрахунку авансових внесків слід враховувати уточнення, говорили й податківці у листі від 03.10.2012 р. № 4975/0/71-12/15-1217. Сподіваємося, податківці роз’яснять нюанси із виправленням помилок, що призвели до недоплати авансів з податку на прибуток.
Олександр ЗОЛОТУХІН,
консультант із питань
оподаткування та бухгалтерського обліку
Список використаних нормативно-правових актів:
ПКУ — Податковий кодекс України.
Закон № 5083 — Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв’язку з проведенням адміністративної реформи в Україні» від 05.07.2012 р. № 5083-VI.
Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку чи отримав збиток 11, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками І кварталу отримує прибуток
12 У пункті 57.1 ПКУ сказано, що зазначений платник, який отримав прибуток у І кварталі, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань .
Тобто, такий платник не повинен подавати декларацію за І квартал, сплачувати податок на прибуток за І квартал. Він має звітувати тільки за півріччя і т.д.
Звісно, дещо абсурдна норма. Мабуть, ми зіткнулися зі звичайною помилкою (недоречністю) у внесених змінах до ПКУ.
Логічно подавати декларацію вже за І квартал. Однак у будь-якому разі доведеться почекати роз’яснень контролер

Знайшла таку статтю від аудиторів, і задумалась... Виходить декларацію все-таки краще подати за 1 кв 2013р.?
Спасибо за ответы. Перехотелось платить "Авансом".
Отож))) Лучше на депозит киньте. И так каждый квартал. В конце года не будет проблемы, где найти сразу всю сумму.
Quote
Anastasia1410
Отож))) Лучше на депозит киньте. И так каждый квартал. В конце года не будет проблемы, где найти сразу всю сумму.
Во-во!
Просто в голову мысль"забрела" : ну, поменять р/р на оплату ПнП - это им как чихнуть...А вдруг поменяют код платежа, типа, тот существующий привязан к квартальным декам и проплатам.А мы, типа, новый придумаем...свежий...под годовую деку/проплату...И головняк всем бухгалтерам обеспечен!!!tongue sticking out smiley
Прочитала в кодексі с. 57 п 57.1
Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.
{Пункт 57.1 статті 57 доповнено абзацом згідно із Законом № 5083-VI від 05.07.2012}

Тож виходить, що такі ТОВ нараховують та сплачують ПЗ по прибутку за результатами півріччя? І здають деку по прибутку за півріччя?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031900000000001