Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Эконалог ????

Відправлено користувачем LNR 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Эконалог ????
В 2012 г. была ставка ( тверді відходи) 25,05грн/т , ставка в 2013г. ????
Re: Эконалог ????
в 2013р. ставка 54,05грн.,але діє тільки 75%,тобто ставка=40,54
Re: Эконалог ????
А мне инспектор из налоговой сказала ставку 27,03грн/т вот я и думаю откуда она такую ставку взяла?


Re: Эконалог ????
По-перше це діючі ставки з сайту податкової,по-друге таку і медок видає,по-третє сама здала з такою ставкою ніби все в порядку
Re: Эконалог ????
Большое спасибо!!! Вот так помагает нам налоговая...
Re: Эконалог ????
Вы заполняете 2 додатка к декларации? Один с 01.01.2013 по 03.01.2013 ставка - 37,57грн/т и второй с 04.01.2013 по 31.03.2013г ставка - 40,54грн/т ?
Re: Эконалог ????
я один по большей ставке. у вас есть докум подтверждение о том сколько до 04.01.2013р и после загразнения?
Re: Эконалог ????
я також один по більшій ставці,тим більше в мене під-во не працювало до 20.01
Re: Эконалог ????
У меня производство и есть документы подтверждающие работу до 03.01.2013г и после
Re: Эконалог ????
заплатіть краще по більшій ,податкова не буде проти,хіба якщо велика різниця виходить.Я за копійки не хочу морочити собі голову
Re: Эконалог ????
Підкажіть будь ласка і мені. З 1-го по 3-тє використовую 75% від ставки за попередній рік?
Re: Эконалог ????
Quote
Tetiana
Підкажіть будь ласка і мені. З 1-го по 3-тє використовую 75% від ставки за попередній рік?
Вы запутались!
Есть две ставки налога:
-с 1 по 3 января
с 4 января и до конца года.
Теперь читаем ПКУ :

Підрозділ 5. Особливості застосування ставок акцизного податку та екологічного податку
(назва із змінами, внесеними згідно із
Законом України від 07.07.2011 р. N 3609-VI)
1. ..........................
2. За податковими зобов'язаннями з екологічного податку, що виникли:
з 1 січня 2013 року до 31 грудня 2013 року включно ставки податку становлять 75 відсотків від ставок, передбачених статтями 243, 244, 245, 246 цього Кодексу;
Re: Эконалог ????
Quote
nikon
Quote
Tetiana
Підкажіть будь ласка і мені. З 1-го по 3-тє використовую 75% від ставки за попередній рік?
Вы запутались!
Есть две ставки налога:
-с 1 по 3 января
с 4 января и до конца года.
Теперь читаем ПКУ :

Підрозділ 5. Особливості застосування ставок акцизного податку та екологічного податку
(назва із змінами, внесеними згідно із
Законом України від 07.07.2011 р. N 3609-VI)
1. ..........................
2. За податковими зобов'язаннями з екологічного податку, що виникли:
з 1 січня 2013 року до 31 грудня 2013 року включно ставки податку становлять 75 відсотків від ставок, передбачених статтями 243, 244, 245, 246 цього Кодексу;
Яб здивувалася, колиб НЕ заплуталася. Мені вже ОПЗ підказав сам.
Re: Эконалог ????
Quote
Tetiana
Quote
nikon
Quote
Tetiana
Підкажіть будь ласка і мені. З 1-го по 3-тє використовую 75% від ставки за попередній рік?
Вы запутались!
Есть две ставки налога:
-с 1 по 3 января
с 4 января и до конца года.
Теперь читаем ПКУ :

Підрозділ 5. Особливості застосування ставок акцизного податку та екологічного податку
(назва із змінами, внесеними згідно із
Законом України від 07.07.2011 р. N 3609-VI)
1. ..........................
2. За податковими зобов'язаннями з екологічного податку, що виникли:
з 1 січня 2013 року до 31 грудня 2013 року включно ставки податку становлять 75 відсотків від ставок, передбачених статтями 243, 244, 245, 246 цього Кодексу;
Яб здивувалася, колиб НЕ заплуталася. Мені вже ОПЗ підказав сам.
Бачите, як нам все поліпшили і покращили?!?smiling smiley
Якщо серйозно, то я робила розрахунок, виходячи з більшої ставки. Тому що проблематично вирахувати, скільки викидів ДО 3-го січня, а скільки - ПІСЛЯ...І потім нічого нікому не докажеш. Та й різниця в копійках, а рахувати легше.
Втім, на витрати я екоподаток не відносила.
Re: Эконалог ????
Відіслала з 2-ма розрахунками. Буду чекати.
Re: Эконалог ????
Та вже пакращілі далі нікуди....
Re: Эконалог ????
За консультацією нікуди не можу дозвонитися хоча б щодо заповнення з двома розрахунками - всі працівники зараз зайняті....
Re: Эконалог ????
ну шо? в Київ дойшли, тепер буду чекати ствердження прийнято чи ні....
Re: Эконалог ????
Якщо комусь ще цікаво.... Відіслала декларацію з двома додатками 1. Один пронумеровала 1, другий 2, порядковий номер звісно по декларації перший. В таблиці в самому кінці декларації проставила 2 додатка 1, ну і суму, зрозуміло з двох додатків. Все прийшло зеленим, тобто прийнято!!!! spinning smiley sticking its tongue out
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036800000000003