Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1 ДФ

Відправлено користувачем Hortensia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Re: 1 ДФ
Не переймайтесь......



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1 ДФ
Шустрик , щиро дякую. Але б хотілось себе якось перестрахувати. Думала , може подати уточнення, але ж нарахують штраф...Чи можна , наприклад , оперувати, тим що включала (так як зарплату) в червень місяць виплата у липні, але до граничного терміну (до 30 числа). Чи це мене не врятує?
Re: 1 ДФ
Yulka, Вы хотите дважды штраф уплатить 510 + 1020?


Re: 1 ДФ
Marina D. , будь ласка, роз'ясніть, для таких, як я...
Re: 1 ДФ
Если решили подавать уточненку, то их будет 2 : за 2 кв. и за 3 кв. За первую уточненку штраф 510, за вторую - 1020

Я бы не подавала уточненки, пусть найдут ошибку при проверке если что.

Яка застосовується відповідальність до податкового агента за подання одночасно двух уточнюючих податкових розрахунків за ф.1ДФ?
Відповідь:
Коротка:
У разі подання уточнюючих розрахунків за формою № 1ДФ (одного чи декількох одночасно) до платника податків застосовується штраф у розмірі 510 грн. Якщо протягом року, після накладання штрафу за таке порушення, платник податків подає повторно уточнюючий розрахунок за ф. № 1ДФ, то до такого платника податків застосовується штраф у розмірі 1020 грн.
Повна:
Згідно із п.50.1 ст.50 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст.102 ПКУ) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який (у тому числі за результатами електронної перевірки) наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.
Відповідно до п.119.2 ст.119 ПКУ неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.
Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 гривень.
Статтею 253 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із змінами та доповненнями визначено, що перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов’язано його початок.
Отже, у разі подання уточнюючих розрахунків за ф. № 1ДФ (одного чи декількох одночасно) до платника податків застосовується штраф у розмірі 510 грн. Якщо протягом року після накладання штрафу згідно з п.119.2 ст.119 ПКУ, платник податків подає повторно уточнюючий розрахунок за ф. № 1ДФ, то до такого платника податків застосовується штраф у розмірі 1020 грн.
Re: 1 ДФ
Marina D. , дуже Вам дякую. Але в мене буде уточнення тільки за 2 квартал (вибачте, вище не написала). Бо в 3 кварталі я вказала (в мене акти щомісяця на 4000 тис. і по сьогоднішній день ) 12000=12000 1800=1800 . Сподіваюсь так правильно? Бо я вже чисто з розуму зійшла... Як я розумію, краще нічого не уточнювати...
Re: 1 ДФ
Здраствуйте. Якщо підприємець на єдиному податку отримав путівку на санаторно-курортне лікування, то її вартість потрібно показати в 1 ДФ?
Re: 1 ДФ
Можно ли отражать в текущем отчете доп благо обнаруженное в предідущих периодах???????????????
Re: 1 ДФ
можно, если доп.благо идентифицировали/начислили в текущем квартале
Re: 1 ДФ
Международные разговоры за прошлый год и первый квартал этого года сумма - 809,38 грн.
Напомните как НДФЛ посчитать плиз!
А ничего если так поздно начислится доп благо?
Re: 1 ДФ
Quote
gallaa
Международные разговоры за прошлый год и первый квартал этого года сумма - 809,38 грн.
Напомните как НДФЛ посчитать плиз!
А ничего если так поздно начислится доп благо?
а надо его начислять? телефон закреплен за конкретнім человеком и нет связи с хоз.деятельностью?
Re: 1 ДФ
ну да, за конкретными людьми закреплены телефоны,а есть связь с хоз деятельностью или нет - не знаю. Ну относительно одного товарища точно знаю, что звонил родственникам.
Re: 1 ДФ
руководитель принял решение о том что данная сумма не будет удерживаться из его зар.платі? распоряжение у Вас есть?
Re: 1 ДФ
Quote
Marina D.
руководитель принял решение о том что данная сумма не будет удерживаться из его зар.платі? распоряжение у Вас есть?

то есть не так: не из зар.платі, а принял ли решение о взыскании этой суммы с работника?
Re: 1 ДФ
нет. Просто я увидела что есть такой момент и все. Как проверки реагируют на подобную ситуацию?
Re: 1 ДФ
Я Вам отвечала здесь: [club.dtkt.com.ua]. Но это было давно, сейчас может уже иначе.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043200000000004